18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

atak bydła

nowynick • 2019-04-01, 08:42


policja z obywatela robi debila, ale ten ich ubiegł :D

PS 1:10 - 1:40 drugiego filmu :brawo2:

lakeroll

2019-04-01, 17:07
może i patola ale policja nie lepiej się zachowała, wpakowali gościa do wozu i uciekli

gdzie profesjonalizm? bo to wyglądało na porwanie przez lewe pieczarki

Alonso

2019-04-01, 17:16
W Ameryce tak by nie fikał, od razu paralizator i gleba.

Ow...........an

2019-04-01, 18:04
Pytanie:
Czy policjant i policjantka swoim zachowaniem popełnili przestępstwo nadużycia uprawnień czy tylko wykroczenie?

Ni...........ny

2019-04-01, 18:14
Owlman napisał/a:

Pytanie:
Czy policjant i policjantka swoim zachowaniem popełnili przestępstwo nadużycia uprawnień czy tylko wykroczenie?



Powinni go odstrzelić na miejscy więc to raczej niedopełnienie obowiązków :amused:

vass

2019-04-01, 18:25
Gościu jest pieniaczem i szuka zwady, ale policja jak pilnuje przestrzegania prawa, to sama powinna postępować zgodnie z prawem. Mogli wymyślić jakiś powód i podstawę. A nie dawaj dokumenty i ch*j.

fi...........in

2019-04-01, 18:35
Owlman napisał/a:

Pytanie:
Czy policjant i policjantka swoim zachowaniem popełnili przestępstwo nadużycia uprawnień czy tylko wykroczenie?



Teoretycznie ani jedno, ani drugie, tylko trzecie: "naruszenie dyscypliny służbowej", za co grozi szereg kar z wylotką ze służby włącznie.

Bo...........er

2019-04-01, 18:50
@up jasiek.kulaga ty durniu twoje IQ jest na poziomie owcy. Zagonić do zagrody i ogolić na łyso matoła i co rok to samo!! matko bosko co to za kiep

Budrys2000

2019-04-01, 18:51
A ja się k***a pytam , jaka jest podstawa prawna do ch*ja ;)

Beka :-P

Rozjebie

2019-04-01, 18:56
Mnie rozwala zawsze jak pajace krzyczą "ludzie na pomoc!!"
Serio myśli, ze jakiś Mirek spacerujący z pieskiem w pobliżu widząc tą sytuację podbiegnie i wyjebie na k***ę policjantowi z partyzanta, potem parę lujów ogłuszaczy policjantce, a na koniec przegryzie zębami kajdanki i wyswobodzi biednego obywatela? :D

Andre1945

2019-04-01, 18:56
Uwielbiam takie filmiki - fikających do funkcjonariuszy patusów, którzy potem wołają: ''Ludzie, ratunku!''. Ile razy już to mieliśmy, że patus skakał do policjanta, zamiast grzecznie wykonywać polecenia? I ta jeszcze jego karyna z głsem zdradzającym niewątpliwą inteligencję: ''ale co ja mam teroz zrobić, zabierajo go''. Mam nadzieję, że dostał prewencyjny wpie**ol tonfą w suce... to znaczy, spadł ze schodów na komisariacie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PS

''Ja ci zaraz dam podstawę, wsiadaj, nie pie**ol!'' - B-O-S-K-I-E, ten obywatel zasłużył na nagrodę pieniężną za zgaszenie patusa. :mrgreen:

adriancium

2019-04-01, 19:02
Mam nadzieje ze dostał wperdol na posterunku

fi...........in

2019-04-01, 19:12
Andre1945 napisał/a:

Uwielbiam takie filmiki - fikających do funkcjonariuszy patusów, którzy potem wołają: ''Ludzie, ratunku!''. Ile razy już to mieliśmy, że patus skakał do policjanta, zamiast grzecznie wykonywać polecenia? Mam nadzieję, że dostał prewencyjny wpie**ol tonfą w suce... to znaczy, spadł ze schodów na komisariacie.



To nie patus, tylko na 99% schizofrenik, to raz. Sytuacja NIGDY nie zwolni funkcjonariuszy z obowiązku przestrzegania prawa, jakie by nie było i kluczowe tu jest słowo NIGDY, to dwa, I w końcu po trzecie, skoro tak uważasz, to serdecznie Ci Życzę spotkania z funkcjonariuszami, którzy akurat będą mieli zły dzień, z kimś Cie "pomylą" i spuszczą Ci wpie**ol, bo taką będą mieli ochotę, a Ty się będziesz wykłócał, bo będziesz na 100% pewien, że nie mają prawa. Ciekawe, co wtedy zrobisz mój Ty nieomylny i przestrzegający prawa bohaterze ?? :) :)

Justynka99

2019-04-01, 19:12
Policjant podał podstawę prawną - zatrzymanie się w miejscu niedozwolonym i jak najbardziej miał prawo żądania dokumentów. A, że Sebix się zaciął i powtarzał dalej, zamiast posłuchać to już jest jego wyłączną winą. Jeżeli nie zgadza się z zarzutem, to od tego jest tryb odwoławczy, ale nie ma prawa odmowy okazania dokumentów. Niemniej jednak próba zatrzymania telefonu przez policję jest już przekroczeniem uprawnień. Telefon nie był użyty do zatrzymania w miejscu niedozwolonym, więc nie jest żadnym dowodem w sprawie i próba jego przejęcia ma na celu albo ukrycie nagrania, albo nękanie. Obie strony są wzajemnie siebie warte.

fi...........in

2019-04-01, 19:18
Justynka99 napisał/a:

Policjant podał podstawę prawną - zatrzymanie się w miejscu niedozwolonym i jak najbardziej miał prawo żądania dokumentów. A, że Sebix się zaciął i powtarzał dalej, zamiast posłuchać to już jest jego wyłączną winą. Jeżeli nie zgadza się z zarzutem, to od tego jest tryb odwoławczy, ale nie ma prawa odmowy okazania dokumentów. Niemniej jednak próba zatrzymania telefonu przez policję jest już przekroczeniem uprawnień. Telefon nie był użyty do zatrzymania w miejscu niedozwolonym, więc nie jest żadnym dowodem w sprawie i próba jego przejęcia ma na celu albo ukrycie nagrania, albo nękanie. Obie strony są wzajemnie siebie warte.



Policjant nie podał podstawy prawnej, tylko przyczynę. Podstawę prawną podała policjantka, na wyraźne żądanie oszołoma, cytując ustawę o Policji, co oczywiście powinna była zrobić bez wezwania.

jasiek.kulaga

2019-04-01, 19:25
BoBmaster napisał/a:

@up jasiek.kulaga ty durniu twoje IQ jest na poziomie owcy. Zagonić do zagrody i ogolić na łyso matoła i co rok to samo!! matko bosko co to za kiep



w dupie byłes, gówno widziales ale jeszcze troche zejdzie zanim z niej wyjdziesz :)