18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

atak bydła

nowynick • 2019-04-01, 08:42


policja z obywatela robi debila, ale ten ich ubiegł :D

PS 1:10 - 1:40 drugiego filmu :brawo2:

furandi

2019-04-01, 11:56
Hahahah zatrzymali mi meza, co on ma zrobic... kisne w ch*j. Nie chcial sie legitymowac, a do tego chce dzwonic po posłach... pałować i jeszcze raz pałować k***e, co polega na mniejszych lub wiekszych znajomościach.

Miskowiec

2019-04-01, 12:09
Skuc gazem po oczach i do izolatki na 48h faktyczna podstawa prawna ktora stosujemy w przypadku napromieniowanych debili :D

Kesmin

2019-04-01, 12:43
Wsiadaj nie pie**ol!
podstawe zatrzymania?
Ja ci k***a zaraz dam podstawe wsiadaj nie pie**ol
Polamalo mi psychike ^^

mierzeja

2019-04-01, 12:53
A gdzie napad na ciężarną się pytam?

jimiq

2019-04-01, 13:22
Szkoda ze w drugą stronę to tak nie działa, skuc i żałować te ruda policjantka... Ciekawe co by wtedy powiedziala

jendró

2019-04-01, 13:50
Postawa prawna to art 129 Prawo o ruchu drogowym.

Podstawa faktyczna to popełnienie wykroczenia.

Dziękuję dobranoc.

jasiek.kulaga

2019-04-01, 14:11
dobra, cofam wszelkie słowa z pierwszego komentarza... to nie patologia... to książkowy przykład schizofrenii, totalne sp***olenie umysłowe, gorzej niż tiger bonzo i kobra.

fi...........in

2019-04-01, 15:00
@ all up

Gościa nie bronię, bo ch*j wie, o co poszło, ale rzeczywiście zgodnie z ustawą o Policji, funkcjonariusz powinien był się przedstawić, podać przynależność służbową i stopień, oraz określić przyczynę oraz podstawę podjęcia czynności (a nie bełkotać coś o jakimś wykroczeniu), a na ewentualne żądanie okazać legitymację służbową, dodatkowo pouczyć o przysługującym prawie do złożenia zażalenia na swoje czynności do właściwego miejscowo prokuratora. Ta przepita baba też miała te same obowiązki. To, że pacjent jest debilem, w żaden sposób nie usprawiedliwia ich braku poszanowania dla przepisów prawa. Dopiero potem przepita baba znalazła sobie pretekst w postaci "obrazy funkcjonariusza", co jest dyskusyjne, bo pacjent wulgarnych słów nie użył. Funkcjonariusze będą mieli po premii, chyba, że debil się uprze i będzie chciał większego dziadostwa narobić (bo takie mamy prawo, że może), a debil pewnie miał kilkanaście godzin na dołku i wpie**ol, co najlepiej o funkcjonariuszach też nie świadczy

Hrabia Drapula

2019-04-01, 15:06
powinni przejrzeć monitoring, jeśli on prowadził to dopie**olić maksymalnie za co tylko się da
taki k***a cwaniak to niech sobie sam radzi, a nie dzwoń, dzwoń szybko, jak by nie nagrywał to by był posłuszny jak baranek
ciekawy jestem co ma na YT al w dupie mam do JP100% nie wchodzę :)

Wełzew

2019-04-01, 15:10
Kiedy ci ludzie się nauczą ,że nie żyjemy w naszym państwie (tylko na mapie) a policja nie broni obywateli tylko polityków i innych złodziei którzy się boją nas ludzi i dziczy. A gościu powinien dostać jeszcze wpie**ol i tyle k***a zjeb

Hrabia Drapula

2019-04-01, 15:12
@figgin, ale zauważyłeś że film nie jest od początku jak więc nie wiadomo czy się nie przedstawił, wpie**ol raczej nie dostał, bali się pewnie że by dymu nie było
ale mogli sprawdzać jakieś rzeczy godzinami, teraz penie będą tylko czekali jak koleś źle zaparkuje, skręci bez kierunku itd. każdy kij ma dwa końce

aaaaaaaaaaaaaa

2019-04-01, 15:29
figgin napisał/a:

...pretekst w postaci "obrazy funkcjonariusza", co jest dyskusyjne, bo pacjent wulgarnych słów nie użył.....



Pierwszy film 2.52. Padło słowo "bydło" w kontekście że bydłem są funkcjonariusze....

fi...........in

2019-04-01, 15:57
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Pierwszy film 2.52. Padło słowo "bydło" w kontekście że bydłem są funkcjonariusze....



Wiem, wyłapałem. I to nie jest wulgaryzm, więc temat dyskusyjny i dobra papuga obali z palcem w dupie

Hrabia Drapula napisał/a:

@figgin, ale zauważyłeś że film nie jest od początku jak więc nie wiadomo czy się nie przedstawił, wpie**ol raczej nie dostał, bali się pewnie że by dymu nie było
ale mogli sprawdzać jakieś rzeczy godzinami, teraz penie będą tylko czekali jak koleś źle zaparkuje, skręci bez kierunku itd. każdy kij ma dwa końce



Wiem, ale widać raczej, że doj***li się na siłę o jakieś wcześniejsze niesnaski "a Ty kojarzysz tego Pana?", a funkcjonariusz na żądanie powinien był podstawę wyrecytować z pamięci, bo takie mamy prawo. Baba się nie przedstawiła. Tego prawa bronią i nawet jak jest ch*jowe, to przysięgali go przestrzegać. I wszystko na temat. Nie dla debili na ulicy, ale jednocześnie nie dla policjantów łamiących prawo, którego bronią

doopa

2019-04-01, 16:11
kodziarze w akcji

fi...........in

2019-04-01, 16:28
doopa napisał/a:

kodziarze w akcji



To zdaję się jakiś antyszczepionkowiec, więc gwoli ścisłości do obecnego reżimu mu bliżej niż do rozdartych kodziarzy :)