18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Aston Martin vs Kawasaki

Kiciok • 2016-06-03, 20:42
Gość w Astonie chciał chyba się popisać... ktoś ostudził jego zapędy 8-)


ellsworth

2016-06-03, 23:06
No to teraz sobie już nie pojeździ. >+50 w terenie zabudowanym. Pa, pa prawo jazdy :D

Matys3bis

2016-06-03, 23:17
Dał cenzurę na licznik,też by musiał zapłacić :)

tycho

2016-06-03, 23:24
Śmiech jak świnia kaszel.

Will0hem

2016-06-03, 23:25
Ludzie, co wy gadacie, jakby "podjął" się temu, jakże inteligentnego "wyścigu" to byście pisali ze idiota, ze jechał tyle a nie tyle, a później plączą ze w lusterka nie patrzymy. Typek w AM to za pewne synalek tatusia, bądź nie, co nie zmienia faktu ze idiota który musi się popisać swoim wielkim ego.
Uprzedzając, tak tak, nigdy się takiego nie dorobie, fajnie.

jkobialka

2016-06-03, 23:28
Dobry ziomek policjant zatrzymał gruchota, żeby motocyklista mógł mknąć przez bezkres autostrad

MaczoJuh

2016-06-03, 23:28
@ellsworth Nie Polskie tablice, ch*ja mu zrobia. po 2. jego synus jakis ryzawy.. to pewnie brytole?

I jak ktos wczesniej wyczail, gowniarz pokazal fakersa motyckliscie, maja za swoje ;)

tycho

2016-06-03, 23:28
I filmik tez ch*jowy, gościa w Astonie zatrzymuje policja naprawdę wstrząsające. Ja pie**ole chyba dziś nie zasnę po takich przeżyciach.

karington

2016-06-03, 23:34
co za parówa z motocyklisty

Michrou

2016-06-03, 23:41
W 1:07 pasażer Astona pokazuje środkowy palec, ledwo widać. To trochę zmienia pogląd na sytuację.

maciejmistrz

2016-06-03, 23:47
dirty_pig napisał/a:

pajac na motowrze co sie cieszy gdy policja kogos zatrzymuje. szumowina ktora mam nadzieje ktos odjebie

|
ma po prostu beke, że chciał się popisać i mu nie wyszło

dashadow

2016-06-04, 00:24
dirty_pig napisał/a:

pajac na motowrze co sie cieszy gdy policja kogos zatrzymuje. szumowina ktora mam nadzieje ktos odjebie




acute ból dupy

InnyName

2016-06-04, 00:35
uwielbiam porównania samochodów do motocykli ...
to jak porównać Gdańsk i Gdynię


Profx5015 napisał/a:

"Don't fight with kawasaki" ale przecież to policjant go zatrzymał, a twój motorek nie wyrobił nawet połowy tego co AM




ten jego motorek nawet nie miał zamiaru się ścigać, no chyba że według ciebie ściga się wyprostowanym.


Will0hem napisał/a:

Ludzie, co wy gadacie, jakby "podjął" się temu, jakże inteligentnego "wyścigu" to byście pisali ze idiota, ze jechał tyle a nie tyle, a później plączą ze w lusterka nie patrzymy. Typek w AM to za pewne synalek tatusia, bądź nie, co nie zmienia faktu ze idiota który musi się popisać swoim wielkim ego.
Uprzedzając, tak tak, nigdy się takiego nie dorobie, fajnie.




Uwierz mi, tutaj walka Twojego typu to walka z wiatrakami. Oni po prostu już tacy są, ktoś napisał kiedyś śmiejemy się z Bongmana to wszyscy się śmiali, Kolonko super człowiek, potem Kolonko zły, zdrajca i tchórz, następny ten od ruskich co im tam zwiedzał ten PIĘKNY KRAJ, teraz jest sprzedajną k***ą, potem ktoś rzucił hasło że motocykle są złe, a wszyscy motocyklisci powinni umrzeć i stado baranów poszło za takim psem stadnym i jest jak jest. Oczywiscie znajdzie sie ktoś z kontem 6 miesięcznym i powie, że tak było od zawsze :idzwch*j:

Czekam aż zgnoją fazowskiego że sprzedaje koszulki, na pewno to nastapi, albo już nastąpiło, staram się nie czytać komentarzy jeśli mam coś lepszego do roboty
Walka z wiatrakami :D

Barany ;)

markop4321

2016-06-04, 00:52
h*j w dupe h*jowi na tym motorowerze

danielbiel1988

2016-06-04, 01:01
Chciał się pościgać sadol a ty p*zdo się śmiejesz jak rudy z Blok ekipy...

Syn_Milionera

2016-06-04, 02:30
Pięknie wziął AM motura, ale i tak nie miałby szans z moim 507 konnym BMW M6.