18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ass Lives Matter

Flodzia • 2021-05-16, 22:37

Dowód w sprawie :-D

Bialy85

2021-05-17, 09:21
Głośny ten paralizator :roll:

Kominek1993

2021-05-17, 10:15
Nawet, jeśli została postrzelona, to nie za to, że pokazała dupę, tylko za to, że uciekała. Policjant zawsze się wybroni - bo nie wie, czemu tak naprawdę uciekasz. Ma prawo podejrzewać, że skoro robisz sp***olkę, to znaczy, że masz coś do ukrycia. Może jesteś ścigany listem gończym, może masz broń lub prochy? Naprawdę, ja rozumiem wszystko, ale gdyby policjant w USA kazał mi zrobić salto w tył, to bym zrobił salto w tył, mimo że, k***a, nie umiem. Wolę to, niż być bohaterem filmu na hardzie.

Bonifacy69

2021-05-17, 18:04
Czarna rasistka! Co to ma znaczyć? Dupa też ma prawo
Puszczać się na lewo również.

AdamBrown

2021-05-17, 19:48
Kominek1993 napisał/a:

Nawet, jeśli została postrzelona, to nie za to, że pokazała dupę, tylko za to, że uciekała. Policjant zawsze się wybroni - bo nie wie, czemu tak naprawdę uciekasz. Ma prawo podejrzewać, że skoro robisz sp***olkę, to znaczy, że masz coś do ukrycia. Może jesteś ścigany listem gończym, może masz broń lub prochy? Naprawdę, ja rozumiem wszystko, ale gdyby policjant w USA kazał mi zrobić salto w tył, to bym zrobił salto w tył, mimo że, k***a, nie umiem. Wolę to, niż być bohaterem filmu na hardzie.



Ale ty jesteś lewacki w myśleniu, Przecież widać że Bohaterka filmu nie miała Broni, ani nic do ukrycia a wręcz przeciwnie, natomiast przeceniła poczucie Humoru cienistej policjantki, jak będzie z tego sprawa sadowa, to będzie nielada komedia, jak przedstawią dowody rzeczowe, a potem będzie liczenie punktów:
obie Kobiety 1:1
są mniejszością 1:0
kto był na służbie 1:0
nadużycie władzy 0:1
jeszcze mogą wyciągnąć bąbelki, przemoc policji, rasizm w drugą stronę(ale to chyba nie zadziała) ITD. Chciałbym, kiedyś zobaczyć taki proces :D

Aleo

2021-05-17, 21:34
Zasysacz napisał/a:

Heheh za pokazanie dupy kula w plecy czarni z białasami się nie pie**olą.





Asuritta napisał/a:

Kulka za pokazanie dupy ? ... rozumiem zabić murzyna bo leci na policjanta z bronią , lub grozi rodzinie, ale to było sk***ysyństwo.
Jak tu nie być Rasistą anty amerykańsko murzyńskich jednostek...Nie chcem ale muszem



uczcie się języków jełopy to nie będziecie takich debilizmów wypisywać

Kominek1993

2021-05-17, 21:57
@AdamBrown - chęć przeżycia nie ma orientacji politycznej ;)

WolvX

2021-05-17, 22:04
Roland147 napisał/a:

Raczej kulka po odglosie



Zgadzam się. Dużo nagrań oglądałem i dla mnie brzmi na wystrzał.

Bodziosowy111

2021-05-18, 00:15
ale żeby tyle jełopów na sadolu było? a może same ślepe gówno... dostała z paralizatora tępe dzidy

czodA13

2021-05-18, 12:11
yebana poprawnosc rasowa.. spasiony knur na sluzbie? jprdle

Hektor

2021-05-18, 17:30
WolvX napisał/a:

Zgadzam się. Dużo nagrań oglądałem i dla mnie brzmi na wystrzał.



po pierwsze, to przy taserze tez slychac 'wystrzal', po drugie, na poczatku filmiku widac ze ma taser w kaburze po lewej i gnata w kaburze po prawej, przebiegajac obok auta wyciaga 'cos' z kabury po lewo, po trzecie - przez caly filmik nagrywajaca krzyczy 'tase her tase her tase her', a na koncu jak juz babka lezy na glebie - 'she got tased'

wiec taser, nie kulka, a jak ktos ma watpliwosci to jest slepy i gluchy

Dudasz666

2021-05-28, 11:42
Kot_Schrodingera napisał/a:

to już wiadomo po co ten teaser jest, bez niego by jej nie dogoniła



Właśnie to samo pomyślałem. Świnia co najwyżej dogoniła by pączka w lukrze, a nie coś co się rusza... I takie coś k***a w policji... Tam chyba na prawdę do policji trafiają zakompleksione jednostki marginesu społecznego, które nie chcą kraść... 8-)
No oczywiście nie mówię o białych, grubych policjantach z drogówki. Z takimi zawsze można pożartować. :lol:
Nie, nie osądzam po kolorze skóry, ani pochodzeniu. :roll: