18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Artystyczny performance??

phrontch • 2019-08-20, 17:30
Oburzona matka postanowiła wrzucić do sieci filmik z akcją, jaka się wyczynia w Escola Estadual Professor Otávio Mourão położonej w sąsiedztwie Santa Etelvina w północnym Manaus. Matka ucznia twierdzi, że takie akcje są w tej szkole codziennością




Halman

2019-08-20, 17:34
phrontch napisał/a:

Artystyczny performance??



to tylko zlot tych co to jeszcze nie r*chali...

vatherland

2019-08-20, 17:42
No cóż oni wiedzą, że za kilka dni, miesięcy będą należeć do jakiegoś kartelu a drugi kartel uraczy nas filmem jak obcina im głowy, wycina wnętrzności (fajny ten film z jelitami był coś nowego, powiało optymizmem na hardzie ), strzela do nich, więc tu moje pytanie po co mają się uczyć jak zginą niebawem? :-D

bupkie

2019-08-20, 18:57
"po co mają się uczyć jak zginą niebawem?"

No k***a faktycznie. Świat to taka wielka mentalna klatka, która więzi ludzi zarówno psychicznie jak i fizycznie. Jakbym był na ich miejscu i chciał poprawy swojego życia to bym spakował swoje 12,50$, parę majtek i wyj***ł z kraju w poszukiwaniu lepszych warunków. Nawet jeśli przykład idzie z góry i nasz stary jest jakimś handlarzem a stara daje dupy za rogiem to tym bardziej instynkt samozachowawczy powinien pomóc w podjęciu podobnej decyzji

Budrys2000

2019-08-20, 19:10
Warsztaty terapii zajęciowej

;-)

Rozjebie

2019-08-20, 19:10
vatherland napisał/a:

No cóż oni wiedzą, że za kilka dni, miesięcy będą należeć do jakiegoś kartelu a drugi kartel uraczy nas filmem jak obcina im głowy, wycina wnętrzności (fajny ten film z jelitami był coś nowego, powiało optymizmem na hardzie ), strzela do nich, więc tu moje pytanie po co mają się uczyć jak zginą niebawem?



Ta, lepiej się pobawić w pedalski trójkąt...

vatherland

2019-08-20, 19:37
bupkie napisał/a:

"po co mają się uczyć jak zginą niebawem?"
No k***a faktycznie. Świat to taka wielka mentalna klatka, która więzi ludzi zarówno psychicznie jak i fizycznie. Jakbym był na ich miejscu i chciał poprawy swojego życia to bym spakował swoje 12,50$, parę majtek i wyj***ł z kraju w poszukiwaniu lepszych warunków. Nawet jeśli przykład idzie z góry i nasz stary jest jakimś handlarzem a stara daje dupy za rogiem to tym bardziej instynkt samozachowawczy powinien pomóc w podjęciu podobnej decyzji



Tak nastolatek z perspektywą migracji... weź ty popłyń z tymi nastolatkami syryjskimi 30-40 lat i nie wracaj więcej tu... wiesz najbardziej mnie rozbawiło "Jakbym był na ich miejscu i chciał poprawy swojego życia to bym spakował swoje 12,50$, parę majtek i wyj***ł z kraju w poszukiwaniu lepszych warunków" Skończył byś jako przytulacz Ahmeda kowboju albo popadł w złe towarzystwo -> patch Niemcy/Szwecja co tam się wyrabia.

Coordinator napisał/a:

Ta, lepiej się pobawić w pedalski trójkąt...



Każdy organizuje swój wolny czas jak lubi, oni najwidoczniej preferują taki rodzaj :lol:

McQurwa

2019-08-20, 19:54
Coś czuje że już niedługo na sadisticu zobaczymy na hardzie pana profesora

TB303

2019-08-20, 19:57
McQurwa napisał/a:

Coś czuje że już niedługo na sadisticu zobaczymy na hardzie pana profesora


A reszta towarzystwa? Jaki czas szacujesz? :amused:

Loaloa

2019-08-20, 20:20
Prawie jak słynne rekolekcje w polandii ze zlizywaniem śmietany z kleszych kolan.

edmund

2019-08-20, 20:20
,,oburzona matka,,
a jest jeszcze ktoś taki, bo abstrach*jąc, u nas, większość kobiet / mam /to jakieś popierolone zjeby, 50 członków greja, seks w wielkim...........
tylko liczby nie kłamią, gdyż nastolatki / 16-22 / Polskie , mają coraz większe problemy psychiczne,
co potwierdzają badania,

wykop szuka większej ilości psychiatrów, tylko odwieczne pytanie,

zapobiegać czy leczyć

dmnunited

2019-08-20, 21:03
Nie mam nic do Brazylii ani Brazylijczyków, nawet szacunku.
Są tak sk***ionymi przez przemoc i kartele narkotykowe oraz sp***olonych rządzących Państwem i społecznością, że jedynym lekiem dla nich to wytłuczenie wszystkich, żeby zrobić miejsce dla kurczącej się Amazonii.

bodzio667

2019-08-20, 21:47
@up coś w tym jest...

botspam

2019-08-20, 22:46
Loaloa napisał/a:

Prawie jak słynne rekolekcje w polandii ze zlizywaniem śmietany z kleszych kolan.



Przecież to film z Twojej studniówki

Kamil1986DC

2019-08-20, 23:20
vatherland napisał/a:

Tak nastolatek z perspektywą migracji... weź ty popłyń z tymi nastolatkami syryjskimi 30-40 lat i nie wracaj więcej tu... wiesz najbardziej mnie rozbawiło "" Skończył byś jako przytulacz Ahmeda kowboju albo popadł w złe towarzystwo -> patch Niemcy/Szwecja co tam się wyrabia.
Każdy organizuje swój wolny czas jak lubi, oni najwidoczniej preferują taki rodzaj



Co się przygłupie niby wyrabia w tych Niemczech,albo Szwecji?Aha,racja - ludzie tam zarabiają po 10-12 tys zł w przeliczeniu na nasze,a głupie polaczki co się boją własnego cienia 2000 tys i potem piszay te bzudry o tym co się tam niby wyrabia: bo muzułmanin to,to uchodźcy tamto hahaha j***ne polaki

;-)