18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Artystyczny performance??

phrontch • 2019-08-20, 17:30
Oburzona matka postanowiła wrzucić do sieci filmik z akcją, jaka się wyczynia w Escola Estadual Professor Otávio Mourão położonej w sąsiedztwie Santa Etelvina w północnym Manaus. Matka ucznia twierdzi, że takie akcje są w tej szkole codziennością




arekkomp

2019-08-21, 07:53
Upy - ludzie, dyskusja o poprawie sytuacji, uchodźcach, zachodzie, Syrii, poprawie stylu życia - a filmik nagrały szczeniaki, iście po szczeniacku parodiując inne zachowania (także szczeniackie) z innych filmików widzianych w sieci.
Każdy z nas robił różne rzeczy jak był szczeniakiem, nasze szczęście że wtedy się tego nie nagrywało i nie wrzucało do sieci.

koolowsky

2019-08-21, 21:15
Przecież to takie nowoczesne

vatherland

2019-08-22, 00:46
Kamil1986DC napisał/a:

Co się przygłupie niby wyrabia w tych Niemczech,albo Szwecji?Aha,racja - ludzie tam zarabiają po 10-12 tys zł w przeliczeniu na nasze,a głupie polaczki co się boją własnego cienia 2000 tys i potem piszay te bzudry o tym co się tam niby wyrabia: bo muzułmanin to,to uchodźcy tamto hahaha j***ne polaki



Typowy Januszowy ból dupy, gdybyś umiał czytać i rozumieć ogólny sens to może byś trafił z tą marną wypowiedzią w innej dyskusji. Pomyśl to nie boli. Poza tym udało mi się dojść do czegoś w naszym kraju i nie muszę wyjeżdżać do Niemiec do roboty bo zarabiam wystarczająco, a ty myślisz że co pojedziesz i na tacy 3K eruo Ci podadzą? Głupszy jesteś niż myślałem, znam wiele osób co mają konkretne zawody i muszą zapie**alać za minimum do kraju co miesiąc przywiozą do 4000 zł. Oczywiście zaraz mi napiszesz że kuzyn pojechał i przywiózł 10k w tydzień, daruj sobie wypociny w twoim marnym stylu.

A w dyskusji chodziło o to by młody się spakował zabrał 12.5$ i pognał w świat walczyć o lepszy byt tylko jaki to byt jeśli w innym kraju dostanie minimum (jeśli mu pracę dają) i wszyscy będą mieć na niego wyj***ne patrz Niemcy! Szwecja! To pierwsze, po drugie gdzie młody ma emigrować jak to szczyl jest, nie to co te dorosłe araby. Następnym razem czytaj wszystkie posty to może zrozumiesz całość

to na tyle PRZYGŁUPIE

Kamil1986DC

2019-08-22, 00:51
vatherland napisał/a:

Typowy Januszowy ból dupy, gdybyś umiał czytać i rozumieć ogólny sens to może byś trafił z tą marną wypowiedzią w innej dyskusji. Pomyśl to nie boli. Poza tym udało mi się dojść do czegoś w naszym kraju i nie muszę wyjeżdżać do Niemiec do roboty bo zarabiam wystarczająco, a ty myślisz że co pojedziesz i na tacy 3K eruo Ci podadzą? Głupszy jesteś niż myślałem, znam wiele osób co mają konkretne zawody i muszą zapie**alać za minimum do kraju co miesiąc przywiozą do 4000 zł. Oczywiście zaraz mi napiszesz że kuzyn pojechał i przywiózł 10k w tydzień, daruj sobie wypociny w twoim marnym stylu.
A w dyskusji chodziło o to by młody się spakował zabrał 12.5$ i pognał w świat walczyć o lepszy byt tylko jaki to byt jeśli w innym kraju dostanie minimum (jeśli mu pracę dają) i wszyscy będą mieć na niego wyj***ne patrz Niemcy! Szwecja! To pierwsze, po drugie gdzie młody ma emigrować jak to szczyl jest, nie to co te dorosłe araby. Następnym razem czytaj wszystkie posty to może zrozumiesz całość
to na tyle PRZYGŁUPIE



O czym ty teraz pie**olisz onanisto?

:shock: