18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Aplikacja randkowa dla księży

Siemanko15 • 2019-05-16, 13:18
Jak się nazywa aplikacja randkowa dla księży?














Kinder

nowynick

2019-05-16, 13:51
tak w temacie to widzieliście już "tylko nie mów nikomu"? Pewnie znaczna część tak (15 milionów wyświetleń w 3 dni), ale polecam każdemu. Jestem pod megawrażeniem tego dzieła. Gruby kandydat do Oskara za film dokumentalny.



janlew

2019-05-16, 14:46
nowynick napisał/a:

Jestem pod megawrażeniem tego dzieła.

Pewnie jesteś, bo to żydowska propaganda, właśnie dla pożytecznych szabesgojów. Ale dziełem to to żadnym nie jest. Kolejna propagandowa sraka. To jakby pokazywać w TV wyłącznie morderców żydowskiego pokolenia i twierdzić że tylko żydzi mordują Polaków. Pokazywać tylko takich Kajetanów P. kanibali i innych morderców żydowskich, a już Trynkiewiczów i innych morderców Polskiej i innej narodowości nie pokazywać wcale.
Bo prawda jest taka że:
- pierwsze księża i lekarze to grupa zawodowa gdzie pedofilów jest najmniej, i na to są twarde dane
- po drugie to szkalowanie jedynie ich, a ukrywanie reszty, to dobrze znana i stara praktyka hitlera
- po trzecie wszyscy "źli księża" na tym filmie to konfidenci i współpracownicy SB. Wszyscy

nowynick napisał/a:

Gruby kandydat do Oskara za film dokumentalny.

A to akurat fakt, bo amerykańskie parchy, bardzo cenią antykościelne czy antypolskie filmy. Mordowali księży i Polaków za bolszewików oraz za Stalina i do 1968, to bardzo wygodnie im teraz szkalować ofiary

Siemanko15 napisał/a:

Jak się nazywa aplikacja randkowa dla księży?
Kinder


Jak się nazywa aplikacja randkowa dla żydów?














Kinder Maca

bloodwar

2019-05-16, 14:46
LOL wg jakich danych księża to najmniej liczna grupa zawodowa wśród pedofili, Frondy? Niedzieli? Gościa Niedzielnego? Tygodnika Zatwardziałego Ślepego Na Fakty Betonu? Księża i nauczyciele to grupy gdzie jest najwięcej pedofili i są to też grupy zawodowe, gdzie o kontakt z młodzieżą najłatwiej i najłatwiej jest ukrywać i wyciszać głos ofiar przez zastraszanie i używanie swoich zawodowych wpływów.

bodzionek

2019-05-16, 14:53
janlew napisał/a:

Pewnie jesteś, bo to żydowska propaganda (...)



Kolega to chyba wszędzie widzi żydowskie spiski, wystarczy poczytać posty. Znałem kiedyś kolesia, który miał tak samo, tylko, że na Ruskich. Na 100% on by miał swoją teorię jak to Ruscy tak manipulują by nasz kościół biedny niszczyć.

Film dokumentalny o pedofilii wśród innej grupy zawodowej, również chętnie bym obejrzał. Najchętniej o pedofilii wśród kobiet, bo to chyba rzadszy temat. Kościół jest wygodnym tematem dlatego, że państwo staje się coraz bardziej świeckie i żadne kościelne liczby wiernych, bo wypisane się z kościoła to jakaś szopka, tego nie zmienią. Ludzie zaczynają dostrzegać, że kościół cieszy się zbytnią władzą w Polsce. W procesach księży, często prawo karne jest zastępowane prawem kanonicznym. Dlaczego niby księża mają być obywatelami innej kategorii? Nie chodzi o zabijanie wiary, o lewackie zalewanie kraju imigrantami ... zwyczajnie chodzi o to by ci pokorni słudzy zeszli w końcu na ziemię i by ta instytucja działała dokładnie tak jak muszą działać wszystkie inne.



nowynick

2019-05-16, 15:24
@JanLew do ch*ja co ma ten dokument z żydami wspólnego? Przecież tam nie ma nawet słowa komentarza ze strony autorów, i nikt nie podważa żadnych danych, ale jak się okazuje pod koniec dokumentu one SĄ mocno zaniżone. Scena w której ta kobieta spotyka się ze swoim oprawcą... mowę mi odjęło (od 11 minuty jak Was kupa ciśnie)

TB303

2019-05-16, 15:26
@nowynick
Widzisz nick i jeszcze się pytasz? Ten paranoiczny debil wszędzie widzi żydów i ich spiski. Ignorujcie barana, bo dyskusja z tym osobnikiem to nic innego, jak jałowa rozmowa. No cóż, tak się kończy indoktrynacja od dziecka - tworzy osobników o podobnej mu, wątpliwej inteligencji.

mianas

2019-05-16, 18:44
nowynick napisał/a:

księża i lekarze to grupa zawodowa gdzie pedofilów jest najmniej, i na to są twarde dane
- po drugie to szkalowanie jedynie ich, a ukrywanie reszty, to dobrze znana i stara praktyka hitlera
- po trzecie wszyscy "źli księża" na tym filmie to konfidenci i współpracownicy SB. Wszyscy





nowynick napisał/a:

@JanLew do ch*ja co ma ten dokument z żydami wspólnego? Przecież tam nie ma nawet słowa komentarza ze strony autorów, i nikt nie podważa żadnych danych, ale jak się okazuje pod koniec dokumentu one SĄ mocno zaniżone. Scena w której ta kobieta spotyka się ze swoim oprawcą... mowę mi odjęło (od 11 minuty jak Was kupa ciśnie)




htp

2019-05-16, 20:12
janlew napisał/a:

Pewnie jesteś, bo to żydowska propaganda, właśnie dla pożytecznych szabesgojów. Ale dziełem to to żadnym nie jest. Kolejna propagandowa sraka. To jakby pokazywać w TV wyłącznie morderców żydowskiego pokolenia i twierdzić że tylko żydzi mordują Polaków. Pokazywać tylko takich Kajetanów P. kanibali i innych morderców żydowskich, a już Trynkiewiczów i innych morderców Polskiej i innej narodowości nie pokazywać wcale.
Bo prawda jest taka że:
- pierwsze księża i lekarze to grupa zawodowa gdzie pedofilów jest najmniej, i na to są twarde dane
- po drugie to szkalowanie jedynie ich, a ukrywanie reszty, to dobrze znana i stara praktyka hitlera
- po trzecie wszyscy "źli księża" na tym filmie to konfidenci i współpracownicy SB. Wszyscy
A to akurat fakt, bo amerykańskie parchy, bardzo cenią antykościelne czy antypolskie filmy. Mordowali księży i Polaków za bolszewików oraz za Stalina i do 1968, to bardzo wygodnie im teraz szkalować ofiary
Jak się nazywa aplikacja randkowa dla żydów?
Kinder Maca



Nie się ksiądz tak nie denerwuje. Prymas Polski nie widzi ręki podniesionej na Kościół.

bleblebator1

2019-05-16, 23:04
nowynick napisał/a:

tak w temacie to widzieliście już "tylko nie mów nikomu"? Pewnie znaczna część tak (15 milionów wyświetleń w 3 dni), ale polecam każdemu. Jestem pod megawrażeniem tego dzieła. Gruby kandydat do Oskara za film dokumentalny.





tazmandu

2019-05-17, 00:49
@bleblebator1

Kolega najwidoczniej zapomniał o korporacyjności kościoła. Biorąc pod uwagę jaka jest skala procederu "ręka rękę myje" to i tak cud, że 1,5% udało się udowodnić. Podobnie jest z błędami lekarskimi - pomimo, że jest ich od groma to mało który biegły powie coś przeciwko swojemu koledze, chyba, że naprawdę konkretnie sp***olił sprawę. Swoją drogą - wk***ia mnie fakt, że ludzie, którzy chcą być strażnikami moralności i robić za drogowskazy jak trzeba żyć, sami nie są krystaliczni.

thewhitestar

2019-05-17, 06:00
Wiocha.pl znakomite źródło informacji

Pimplepooper

2019-05-17, 12:46
Tu nie chodzi o skalę tylko o ich bezkarność. Nawet jak zostają skazani wyrokiem prawomocnym (co zazwyczaj nie ma miejsca za względu na przedawnienia) to ich "pracodawcy" zatrudniają ich później do pracy z dziećmi. Pokażcie mi jakąkolwiek inną placówkę - szkołę, ośrodek wychowawczy, która by się na coś takiego zdecydowała. Żadna, bo wszyscy ponieśliby tego konsekwencje. A ich kto zwolni? Te mohery ze wsi co im jeszcze na tacę dokładają? Państwo w państwie.

bleblebator1

2019-05-17, 19:33
tazmandu napisał/a:

@bleblebator1
Kolega najwidoczniej zapomniał o korporacyjności kościoła. Biorąc pod uwagę jaka jest skala procederu "ręka rękę myje" to i tak cud, że 1,5% udało się udowodnić. Podobnie jest z błędami lekarskimi - pomimo, że jest ich od groma to mało który biegły powie coś przeciwko swojemu koledze, chyba, że naprawdę konkretnie sp***olił sprawę. Swoją drogą - wk***ia mnie fakt, że ludzie, którzy chcą być strażnikami moralności i robić za drogowskazy jak trzeba żyć, sami nie są krystaliczni.



To są dwie różne rzeczy. Jedna to pedofilia wśród księży, który odsetek na tle lgbtqwertyeurortvagd jest niski. Ale będzie bul doopy lewaków, jak pis na ostro wyciągną te dane .
Inna rzecz to krycie pedofili przez wierchuszkę kleru, ale w sumie komuchy z razem z nowośmiesznymi, wiosną nie różnią się od biskupów, też kryją pedofili ale z lgbt

Seavitia

2019-05-17, 21:03
@bleblebator1

Fajna statystyka - 107,5% pedofilii