18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jholy

2017-11-02, 12:51
Powiesiłeś to chociaż na klatce?

CbK

2017-11-02, 12:54
jholy napisał/a:

Powiesiłeś to chociaż na klatce?


To jeden z tych tematów, gdzie pierwszy komentarz ma więcej piw niż temat, więc "spieszmy się kochać..."

radek225

2017-11-02, 13:07
jholy napisał/a:

Powiesiłeś to chociaż na klatce?



Nie widzisz taśmy na rogach? PS: Gdybym ja odpie**olił coś takiego, to ojciec moim ryjem zmywałby to coś z drzwi. Kiedyś gnojki trzymane były krótko, dziś "Ale proszę Pana, to jest małe dziecko!". Ojciec dostał linijką po łapach w szkole, poskarżył się ojcu. Dostał jeszcze wpie**ol i od ojca. Dziś nawet podnieść głosu nie można, bo się "Brajanek jeszcze zestresuje". Oj, przyjdzie taki czas, że rodzice takiej małej szumowiny będą gorzko płakać za to, jak wychowywali swoje małe bękarty.

overgod

2017-11-02, 13:09
U mnie na osiedlu też była plaga dzieciaków stukających do drzwi co kilka minut. ch*j z tego, że kładłem spać swoją mała córkę i tak dzwonek napie**alał co chwilę. Te poniżej 10 roku życia po formułce " Cukierek albo psikus" odchodziły, natomiast te ciut starsze pyskowały i się rzucały. Drzwi otworzył mój niepełnosprawny tata, więc ch*jki wyczuły że mogą sobie pozwolić. Szkoda, że tylko głupkowate zwyczaje podchwytują zasrańce.

CbK

2017-11-02, 13:31
overgod napisał/a:

(...)swoją mała córkę(...)

chyba zapomniałeś gdzie jesteś :D

ablablabl

2017-11-02, 13:31
Poprzebierali te dzieciaki za diabły.... Czy tak wygląda Polak?

WieprzowinkadlaMuslimka

2017-11-02, 13:33
Ustawa o "Sygnalistach" (czytaj "życzliwych") jeszcze nie weszła a tu już jakiś UB-ecki niedobitek lub raczej niedopitek z lewackim bólem dupy większym jak u Wojewódzkiego po spotkaniu z Pazurą.
Ch... Ci w dupę czerwona szmato!
Jakbym dorwał takiego zasranego (pewnie od lat już sra w pampersa) gnoja to powiesiłbym go na moich hakach w piwnicy zaraz obok dzieci przebranych na helołin....o kurna, zapomniałem o nich :)

~Velture

2017-11-02, 13:39
Kolejny frankowicz który czuje się wych*jany przez wszystkich bo nie przeczytał umowy która podpisał albo miał wyj***ne na ryzyko bo on przecież bardziej cwany niż reszta plebsu która brała w pln'ach.

ch*j ci w dupsko frankowiczu i mam nadzieję, że kurs franka poleci do 10zł i się k***o zabijesz bo nie będzie ciebie stać na raty.


No a tym dzieciakom to murzyński ku*as w dupsko i pies je j***ł. Chceta się przebierać i latać po cukierki od nieznajomych to na bal przebierańców albo do pana w vanie na ulicy.

donkapusta

2017-11-02, 13:59
No tak przegrał życie przez franki i jest sfrustrowany. Niech się podpali na Czerskiej.

Ponadto należy wyjaśnić frustratowi, że nie jest właścicielem mieszkania czy lokalu tylko kredytu we frankach, a to "delikatna" różnica.

radek225

2017-11-02, 14:09
WieprzowinkadlaMuslimka napisał/a:

Ustawa o "Sygnalistach" (czytaj "życzliwych") jeszcze nie weszła a tu już jakiś UB-ecki niedobitek lub raczej niedopitek z lewackim bólem dupy większym jak u Wojewódzkiego po spotkaniu z Pazurą.
Ch... Ci w dupę czerwona szmato!
Jakbym dorwał takiego zasranego (pewnie od lat już sra w pampersa) gnoja to powiesiłbym go na moich hakach w piwnicy zaraz obok dzieci przebranych na helołin....o kurna, zapomniałem o nich :)



Podaj adres, a usmaruję Twoje drzwi Gerdy za 5000 PLN gównem, kropelką, oraz wyjebię Ci szyby oraz potnę koła w aucie. Nie umiesz uszanować czyjeś własności, nie szanujesz i swojej. Jak Ci zapie**olą samochód spod bloku i pójdziesz zgłosić to na psy, by dostać odszkodwanie, albo a nóż się znajdzie, to według Twojego rozumku jesteś na tym samym poziomie, co stary UBek? Weź się w łeb pie**olnij matole jeden. Ludzie zapie**alają dzień i noc, by coś mieć, a przychodzi jakiś mały wyp***ek i niszczy to, na co ludzie w pocie czoła harują. Powinien dostać kopa na ryj nie gówniarz, tylko ojciec. Pierwszy kop to za wychowanie, a drugi kop na ryj za to, że na takie rzeczy pozwala.

remi1982

2017-11-02, 14:22
Frankowicze i wszystko jasne. Pazerny k***iszcz traci dwa razy. Kursy walut to nie jakaś stała pewna, tylko zmienna rzecz. Trzeba byc k***a skończonym idiotą aby brac kredyt w obcej walucie, zarabiając w złotówkach.

masonski-cyklista

2017-11-02, 14:27
Uwielbiam frankowiczy, jak płacili mniejsze raty to Panowie świata, jak wyższe to pokrzywdzeni przez los. Jeżeli jesteś amebą umysłową i nie rozumiesz podstaw ekonomi to trzymaj się od banku jak najdalej. A najlepiej nigdy nie wyprowadzaj się z piwnicy rodziców.

xDavex

2017-11-02, 14:39
Widzę sami znawcy. "Frankowicze" brali kredyt we frankach bo było łatwiej dostać niż w pln'ach. Nie, nie mam kredytu. I nie, nie mieszkam w piwnicy a tym bardziej z rodzicami.

spinaczel

2017-11-02, 14:45
oni przynajmniej mają +500 a Ty? Upie**olone drzwi i kredo we frankach przegryf !