18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Apel do kuców | kukiz, korwin itp.

wkurwiacz_ludzi • 2015-05-03, 16:32


Apel do kuców od Korwina, wyjaśniający dlaczego Krul Traci poparcie

BorgBorg

2015-05-03, 16:38
k***A, powinieneś mieć k***A też trochę k***A więcej kultury k***A. Bo k***A słucha się ciebie jak k***A nabryndzlowanego buca. k***a.

MajkelT

2015-05-03, 16:43
Chate pokazał, hilfigera narzucił, pewnie sie psiknał joopem , co drugie słowo k***a, zajebiste oczko z rekinami ale po co, po ch*j. Mógł to napisać a nie robić jakąś szopkę a już na pewno mógł odpuścić sobie ten narzucający ton buwersu.



a co do kukiza, komentarz znajomego:

Cytat:

po spotkaniu z Kukizem:
-chyba spodziewalem sie wiecej(skoro najwieksze brawa dostal za to ze powiedzial ze aktualnie w Polsce jest "do Dupy"
-"nawet jesli sfałszuja te wybory to nic wielkiego sie nie stanie"< wtf?
-"swiatem rzadzi pieniadz,pieniadz mają żydzi wiec zydzi rządza swiatem"
-pewien kolo pyta Kukiza o eutanazje a Kukiz odpowiada > "dlaczego pan mnie o to pyta tak zle wygladam czy co?" proste pytanie kupa smiechu brak odpowiedzi ^^
-na kazde jedno pytanie nawiazywal odpowiedza do "JOW"
wg mnie spoko facet z checia poprawy ale czy nadaje sie na prezydenta?dla mnie nie..fajnie jakby pojawiło sie kilku takich to byloby łatwiej rozpieprzyc ten "układ"
"jest tutaj z nami tvn ktory tak opluwacie wszyscy...zresztą slusznie"
Kukiz zrobił dobre show gdzie byla kupa smiechu a nie umial odpowiedziec na konkretne pytania^^




Pozdro kuce :D

Marian_Kowalski

2015-05-03, 16:44
Nie słuchajcie tego prowokatora. Widzicie jaką ma chałupę? To pewnie ukradł albo starego ma w PSL. Tutaj macie apel ode mnie i włączycie oczy otwurzcie myslenie

Cały_Idiota

2015-05-03, 16:46
BorgBorg,
Może i klnie jak szewc ale ma rację. Korwin notorycznie się kompromituje idiotycznymi wypowiedziami i nieprzystającym do politycznego świata zachowaniem. Sam kręci sobie bicz którym go później nieprzychylni dziennikarze po plecach smagają.

BorgBorg

2015-05-03, 16:51
Cały_Internet
ma racje, ale klnie jak szewc.