18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Antyterroryści i bandyci w McDonaldzie

Andre1945 • 2016-06-09, 19:31
Cytat:

W miejscowości Bensacon, dwóch przestępców zaplanowało napad na jeden z lokali słynnej sieci McDonald. Wparowali do restauracji uzbrojeni i oddali kilka strzałów w sufit. Zażądali otwarcia kasy licząc na łatwy łup. Zgarnęli pieniądze i już mieli się wycofać, kiedy jeden z nich się potknął. A wtedy…

Do akcji wkroczyli antyterroryści. To nie żart – dokładnie w tym samym czasie, pośród kilkudziesięciu przestraszonych klientów McDonalda znalazło się 11 antyterrorystów. Na nieszczęście dla rabusiów, kilka minut wcześniej naszła ich ochota na frytki. Korzystając z momentu, w którym jeden ze złodziei stracił równowagę, przystąpili do działania. Mieli co prawda przy sobie broń, jednak z obawy przed strzelaniną, w której mógłby ucierpieć ktoś postronny, początkowo nie użyli jej. Zamiast tego obezwładnili napastnika. Wtedy, wycelował w nich drugi z mężczyzn. Nie reagował na rozkaz poddania się, więc antyterroryści postrzelili go w brzuch.

Obu zostały przedstawione zarzuty napaści z bronią w ręku i z pewnością nie ominą ich konsekwencje.



Aha. :lol:

http://pikio.pl/napadli-na-mcdonalda-z-bronia-w-srodku-11-antyterrorystow-jadlo-frytki/

fr3sh

2016-06-09, 19:44
A co ze złodziejami ? :D

szogunek

2016-06-09, 19:45
nie no na mcd sie nie napada tak jak na sklepy z paczkami w usa, to tak jak ruskie mysleli, ze w centrum pentagonu sa jakies tajne spotkania na swiezym powietrzu, a tam po prostu stla buda z hotdogami

MajkelT

2016-06-09, 20:25
Ja pie**ole, a ja myślałem że to ja mam pecha. A tu kolesie napadają na mcdonald a tam 11 antyterrorystów na frytki przyszlo :D

Majesty

2016-06-10, 14:30
Po prostu AT dostali wcześniej "cynk", wątpię żeby to była spontaniczna akcja ;)

ademicus

2016-06-10, 15:25
Restauracja :D Kebab u Turka też restauracją nazwiecie? :D

Areon

2016-06-10, 22:30
nie ma takiego miasta. pozdro.

Zielonek92

2016-06-11, 17:50
Strzelam że napastnicy byli czarni/