topic

Antyszczepionkowcy w Sosnowcu mają pod górę...

~Halman • 2019-01-13, 08:09
Zaraz będzie akcja o dyskryminację w Sosnowcu "rodziców myślących o naturalnym zdrowiu swych pociech"
Sosnowiec nie pozwala o sobie zapomnieć, ostatnio o dziwo pozytywnie.

Cytat:

Jak podkreśla włodarz miasta, Arkadiusz Chęciński, zdrowie dzieci jest najważniejsze, dlatego zamierza on wkrótce przedłożyć radnym projekt uchwały zmieniającej statut żłobka miejskiego w Sosnowcu. Projekt nowelizacji przewiduje możliwość wprowadzenia jako dodatkowego, punktowanego kryterium przy przyjęciu do publicznych żłobków obowiązkowych szczepień ochronnych. – Zdrowie dzieci uczęszczających do miejskiego żłobka jest najważniejsze. Co rusz słyszymy o kolejnych ogniskach chorób zakaźnych, w tym m.in.: odry. Chcemy zrobić wszystko, aby zminimalizować prawdopodobieństwo wystąpienia takich zjawisk w naszym mieście, stąd nasza decyzja aby do kryterium naboru do żłobka miejskiego wprowadzić punkt mówiący o przedstawieniu zaświadczenia potwierdzającego obowiązkowe szczepienia u dziecka, które ubiega się o miejsce w naszej placówce – tłumaczy Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.


zródło i cały artykuł
„Szczepimy bo myślimy” - pięknie pojechanie po tej nowomodzie :amused:

P.S. do moderacji; nie wrzucajcie tego do polityki i religii jak ostatnio tematu o wykładach nt. seksu w kulturze islamu
bo można pomyśleć że moderatorzy to tak "kompetentne" osoby że nie znają terminologii w podstawowym zakresie

mygyry

2019-01-13, 08:14
A tam żłobek, 500+ odbierać :D

ag...........th

2019-01-13, 08:53
Nic tylko prywatne żłobki dla antyszczepionkowcow otwierać.

~Halman

2019-01-13, 09:03
Cytat:

Nic tylko prywatne żłobki dla antyszczeionkowcow otwierać.


w sumie jestem za; taki żłobek jako źródło wszelakich chorób zakaźnych w tym i groźnych szybciutko by pokazał zasadność idei "moje dziecko jest naturalnie odporne bez szczepienia"

glesner1910

2019-01-13, 09:38
Ach, ta lewacka część sadola ...

AyCaramba

2019-01-13, 10:40
"moje dziecko jest naturalnie odporne bez szczepienia" Oczywiście, aż zachoruje jest zupełnie zdrowe :-D

The_Generat

2019-01-13, 10:48
Jeśli myślicie, że dziecko po szczepionkach jest hiper nadnaturalnie odporne na choroby to jesteście większymi debilami niż antyszczepionkowcy.

~Halman

2019-01-13, 10:57
The_Generat napisał/a:

Jeśli myślicie, że dziecko po szczepionkach jest hiper nadnaturalnie odporne na choroby to jesteście większymi debilami niż antyszczepionkowcy.


AyCaramba

2019-01-13, 10:58
@The_Generat Louis Pasteur i Joseph Meister twierdzą że jesteś debilem.

a2711817

2019-01-13, 11:08
Mój ulubiony komiks o antyszczepionkowcach:


NorbiX

2019-01-13, 12:08
Macie rację - szczepić debili i to siłą !!!

"Profesor Martin Gore (67 lat) doznał całkowitej niewydolności narządowej zaledwie kilka minut po szczepieniu, co jest zalecane dla podróżujących do części Afryki, Karaibów oraz Ameryki Południowej i Środkowej. Jego śmierć uwypukla zwiększone ryzyko związane ze szczepionką dla rosnącej liczby starszych podróżnych odwiedzających egzotyczne miejsca.

Lekarz był profesorem medycyny nowotworowej w funduszu Royal Marsden NHS Foundation oraz Institute of Cancer Research w Londynie."

A pioneering cancer expert described by the Duke of Cambridge as an “inspiration” died suddenly yesterday after a routine inoculation for yellow fever.

The Sunday Times 11.01.2019

krasnal_hałabała

2019-01-13, 12:18
Sosnowiec się cywilizuje... świat się kończy a tak poważnie, kiedyś spotkałem kolesia ze Sosnowca i wiecie co? nie śmierdział, więcej był porządnie ubrany, jego ubrania były czyste a on sam nie śmierdział i z tego co mówił to się mył i to codziennie i jestem skłonny w to uwierzyć bo nie śmierdział i nie był umorusany tak jak opisuje to Herodot "I zważaj podróżniku na to aby nigdy nie wejść do Sosnowca bo tam jest brud i syf a ludzie we własnym gównie się tarzają, Sarmaci którzy ludem są zamieszkującym od Silesii aż po nasze kolonie i państwo Kimerów opisują ten lud jako li mrówki mrówki albo żuki które chowają się pod kamieniami lub niczym krokodyle w błocie i czekają aż podróżnik wejdzie w ich zasięg, wówczas swemi pazurami go chwytają i odgryzają mu głowę a następnie konsumpcje kontynuując gwałcą swoją martwą zdobycz" Tak oto pisał Herodot o Sosnowcu ale to nieprawda, koleś którego spotkałem nie odgryzł mi głowy i mnie nie zgwałcił więc chyba Sosnowiec nie jest taki zły jak pisał Herodot.

quraaq

2019-01-13, 12:48
Apokaliptyczna wizja Sosnowca odizolowanego niczym Raccoon City? Panie włodarz, wprowadzaj to pan, czekam z popcornem :mrgreen:

Hrabia Drapula

2019-01-13, 12:56
Cytat:

Nic tylko prywatne żłobki dla antyszczepionkowcow otwierać.

to będą raczej getta :)
Cytat:

Jeśli myślicie, że dziecko po szczepionkach jest hiper nadnaturalnie odporne na choroby to jesteście większymi debilami niż antyszczepionkowcy.

przecież każdy normalny wie że szczepionki są po to że by dziecko przechodziło lżej chorobę, a głównie powikłań nie było

The_Generat

2019-01-13, 13:19
"@The_Generat Louis Pasteur i Joseph Meister twierdzą że jesteś debilem. " - hmmm nie wiem jaki jest kolejny "wyższy" etap debilizmu ale niewątpliwie powoływanie się na zmarłych co o mnie sądzą to oznaka, że ci się udało wspiąć na sam szczyt