18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antysemityzm w PZPN.

poligon6 • 2019-06-12, 09:12
Upały zaszkodziły komentatorom z lewej strony i wszedzie doszukuja sie antysemityzmu, w tym w normalnych komentarzach sportowych.



IOI

2019-06-12, 17:17
Słownik języka polskiego PWN
pogrom
1. «rozgromienie wojsk nieprzyjacielskich»
2. «wymordowanie wielu ludzi»
3. «zadanie komuś zupełnej klęski»

jakos nie widze tu nic o zydach

chrucik

2019-06-12, 17:41
Słyszałem dziś w radiu, że Piątek nie zrobił cieszynki z "rewolwerami" (nie oglądam piłki, nie kojarzę gestu), bo bał się złego odbioru drużyny przeciwnej. Obraza uczuć, czy coś.

mazga50

2019-06-12, 18:27
Proponuję usunąć również inne słowa i ich odmiany: strzelać, gazu, mur, bo mogą się też źle kojarzyć.

poligon6

2019-06-12, 18:35
chrucik napisał/a:

Słyszałem dziś w radiu, że Piątek nie zrobił cieszynki z "rewolwerami" (nie oglądam piłki, nie kojarzę gestu), bo bał się złego odbioru drużyny przeciwnej. Obraza uczuć, czy coś.



I jeszcze Samuel (żydowskie imie) Pereira. Miał koszulkę z nadrukiem 88 czyli data urodzin. Już postepowa lewica doczytała ze to Heil Hitler.

Daimler1916

2019-06-12, 18:41
Tafariel napisał/a:

Pretensje typu lewusów tak jak przy "Czarnobylu" jakaś p*zda przyj***ła się, że nie ma nikogo czarnego W ZSRR k***a w 1986 roku...



Po prostu Pani reżyser w dupie się przewróciło gdy zobaczyła ze serial bez „moralności politycznej” potrafi osiągnąć wysokie wyniki oglądalności czy ocenę IMDb (9,7 /10).


BartekGawlik88 napisał/a:

pie**oli się w dupach ...



Jak tak dalej pójdzie to strach będzie zapalić papierosa czy dodać gazu w samochodzie.

poligon6

2019-06-12, 18:43
Daimler1916 napisał/a:

Po prostu Pani reżyser w dupie się przewróciło gdy zobaczyła ze serial bez „moralności politycznej” potrafi osiągnąć wysokie wyniki oglądalności czy ocenę IMDb (9,7 /10).



Spoko, pani doktor, zbierajaza zeznania tak naprawdę nie istniala, wiec troche postepu zachowali.

Ca...........on

2019-06-12, 22:22
Stara prawda głosi, że język jest przeznaczony dla istot rozumnych. Traktowanie tu słowa "pogrom" w kontekście mordu jest po prostu przejawem bezrozumnego upubliczniania głupoty.

Własnej.

weltmajster

2019-06-12, 22:30
Dobrze, że nie grali w Kielcach.

froze_man

2019-06-13, 09:36
pogrom? zwykle używane w kontekście bitew. już niedługo nie będzie można używać słów takich jak: gaz(ziemny) , obóz (letni), eksterminacja(szkodników), cyklon(tropikalny), mydło(dove),......

Cryo

2019-06-13, 11:26
To te same media, które walczą z "pisowską cenzurą"?

fdx

2019-06-13, 12:15
Podobnie było z bluzą z napisem "Coolest monkey in the jungle". Wszystko było z nią ok póki nie zrobili zdjęcia czarnemu dziecku w tej bluzie... wtedy okazało się że bluza i jej napis są rasistowskie...

Nie wiem ile razy moja córka była nazywana małpką wywijając na placu zabaw i wspinając się na drzewa czy drabinki... no ale ona jest biała więc wszystko ok.

Tutaj gdyby to określenie padło podzas meczu z Czechami czy jakimkolwiek innym krajem to nikt by na to nie zwrócił uwagi...

opis meczu powinien wyglądać tak:

"Niemiec ustawił Żydów w szeregu, dał sygnał i wtedy Polak oddał strzał w ich kierunku..." , "Żydzi bronili się mężnie ale Polacy strzelali raz za razem, Niemiec tylko się przyglądał ..."

Emilian89

2019-06-21, 23:45
"Spalony" pieknie zaorał :D to co woda Gazowana juz tez zacznie znikać ze Sklepów ? :D