18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antysemicka walentynka

hypertonic • 2017-02-12, 14:29
Niemałe oburzenie wywołała walentynka, która została wręczona w ramach akcji walentynkowej na jednej z amerykańskich uczelni. Grupa republikanów, która odpowiada za wydarzenie, już zdążyła przeprosić za potężną wpadkę. Ta odbiła się jednak bardzo negatywnie na ich wizerunku.



Kontrowersyjny incydent miał miejsce na Uniwersytecie Michigan. Podczas spotkania zorganizowanego przez grupę republikańskich studentów, którzy chcieli uczcić zbliżające się walentynki, rozdawano upominki dla zebranych. W jednej z torebek z prezentem uczestniczka wydarzenia znalazła szokującą kartkę.

Widniała na niej bowiem podobizna Adolfa Hitlera z podpisem „Moja miłość do ciebie płonie jak 6 tys. Żydów”. Oburzona prezentem studentka zrobiła zdjęcie kontrowersyjnemu prezentowi i wrzuciła je na Twittera. Nie trzeba było długo czekać, by zainteresowały się nim amerykańskie, a potem światowe media.



Te ostro potępiły grupę republikańskich studentów. Młodzi spotkali się także z gniewem lewicowych aktywistów i Żydów, którzy walentynkową kartkę uznali za potężną obrazę i ujmę. Prezent wręczony studentce już zyskał miano „najbardziej antysemickiej walentynki świata”.




Lucian201

2017-02-12, 14:35
Kolejna prowokacja nic innego

Sabajone

2017-02-12, 14:58
No ale w czym problem? dobre porównanie, widać bardzo ją kocha :amused:

manson__

2017-02-12, 14:59
Sabajone napisał/a:

No ale w czym problem? dobre porównanie, widać bardzo ją kocha :amused:


Problem w tym, że 6 000 000 powinno być. :kawa:

mygyry

2017-02-12, 15:01
@up Jeżeli chodzi o ich roszczenia to chyba 60 000 000

Tak naprawdę nie mają żadnych dowodów, że to ktoś z republikanów zrobił te kartkę, raczej to zwykła prowokacja, bo po co strzelali by sobie w kolano na własnym spotkaniu?

Noside

2017-02-12, 15:29
Wpadka, sradka.
Troll zwyczajny.. jeszcze ta czcionka.
W ogóle powinno być 6 milionów.
Zamiast :hitler: wyszło :emo:

Fritzelek

2017-02-12, 15:37
nk z ekspertów bo komputerowo mi to wygląda

Sabajone

2017-02-12, 16:08
Fritzelek napisał/a:

nk z ekspertów bo komputerowo mi to wygląda



Sadol jest od 18 lat+ wiec W........jdź

KrisCFC

2017-02-12, 16:44
Wiersz walelntynkowy?
Jestem gotowy!


Prędzej Jezus z krzyża spadnie,
Niż me serce ktoś Ci skradnie.

Mej miłości tak dosadnej,
Nawet murzyn nie ukradnie.

Prędzej skończy gwałcić ciapak
Niż nasz związek zwieńczy klapa.

Kocham Cię, czy ty nie widzisz?
Płonę jak ci z kartki żydzi.

:amused:

JPablo

2017-02-13, 01:49
Jak się jej nie podoba niech odda głupia c**a, zajebista jest

nowynick

2017-02-13, 10:53
Ekspertem nie jestem ale wartość opałowa człowieka jest bliska zeru jak nie poniżej. Trzeba naprawdę w ch*j energii włożyć żeby spalić ciało tak więc ta miłość z kartki jest zimna jak powierzchnia Plutona...

AN...........or

2017-02-13, 12:09
zajebista kartka i pomysł ! tez łatwo można wykryć dzięki takiej kartce czy twoja dziewczyna nie jest lewacką zdzirą. Wystarczy dać jej taką kartkę, i co najwyżej śmiechnie lub powie że jesteś głupi, ale jak zmarszczy dupę to wiadomo że jest lewacką zdzirą.

nano50

2017-02-13, 12:43
Jak zrobić wielką gównoburzę na świecie ze zwykłego żartu. Ja pie**olę. Patologiczne, pseudopoprawne stowarzyszenia już całkiem wszędzie szukają obraz.

DildoFaggins

2017-02-13, 13:47
Chyba sie oburzyli bo za malo zer bylo na tej kartce

orzechcccc

2017-02-13, 14:32
a ch*j to kogo obchodzi trzeba byc poj***nym zeby tracic swoja energie na oburzanie sie żartami o żydach pedałach r*chaniu płodów itp itd