18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Antifa i "coś" kopiące kobietę

Pantilion • 2018-10-03, 10:19
To ch*j wie co się oburzyło, że jest nagrywane. Finał w 0:35s. jakby się komuś rzygać zachciało :rzyga:


Halman

2018-10-03, 10:34
Pantilion napisał/a:

"coś"



tak mi sie z automatu skojarzyło;

ProVVe

2018-10-03, 10:43
Kuwa każdy normalny facet rozj***łby to jak gowno po polu... pie**olone "bohatery"

skywalker75

2018-10-03, 10:47
Geja feminazistę oburzyło jak ktoś zwrócił mu uwagę, że dziecko to dziecko. Polecam wszystkim opowiadanie Philipa.K. Dicka ( tego od Bladerunnera czy Raportu Mniejszosci) pod tytułem "Przedludzie" , 50 lat temu bardzo trafnie przewidział, w jakim kierunku to idzie.

~Velture

2018-10-03, 11:29
Pomijając wszystko inne, bo mógłbym się rozpisywać ostro o tym pokoleniu zjebów, to uwielbiaaaaaaaaaam argument za skrobanką na żądanie typu "ciąża z gwałtu"...

Zezrox987

2018-10-03, 11:43
Ten pedał jest nawiedzony, nosi pentagram na szyi

poligon6

2018-10-03, 12:02
Nie znacie sie! To sie nazywa postep w/g lewactwa.

Ale to juz wszystko wymyslili ich protoplaści Hitler i Stalin

Aborcja za Hitlera była na zyczenie wsród "podludzi", chorych poddawano eutanazji, kto był człowiekiem ustalała bramka w Auschwitz, kto się pod nia miescił szedł od razu do gazu. Teraz lewary za parawanem nauki tez ustalaja kiedy powstaje człowiek i do jakiego okresu mozna go bezkarnie zabić.

Ze Stalina may budowanie "nowego człowieka", wynaradawianie, marksizm kulturowy spłycający człowieka do najprostszych potrzeb. Człowiek ma nie mieć żadnych korzeni, skupic sie na teraxniejszej chwili a jego życie ma sie ograniczyc do budowy kolektywu i zwykłych biologicznych potrzeb.

garota

2018-10-03, 12:15
Teraz za napaść trafi do pierdla. Mam nadzieję że będzie tak samo wyglądał jak już go będą zamykać. Chłopaki w więzieniu będą mieli gwiazdkę.

th...........or

2018-10-03, 12:28
poligon6 - o.O te wypociny to efekty polskiego systemu edukacji?


zacne

poligon6

2018-10-03, 12:32
thathonator napisał/a:

poligon6 - o.O te wypociny to efekty polskiego systemu edukacji?


zacne



Tego nie ma w polskim sytemie edukacji, widac ciebie uczono że parówa w dupie to normalne zachowanie sexualne człowieka i teraz takie rzeczy cie dziwia.

th...........or

2018-10-03, 12:43
poligon6 napisał/a:



Tego nie ma w polskim sytemie edukacji, widac ciebie uczono że parówa w dupie to normalne zachowanie sexualne człowieka i teraz takie rzeczy cie dziwia.



Nic mi na ten temat nie wiadomo, ale ktoś mi kiedyś powiedział, że to co dorośli ludzie robią ze sobą w sypialni to nie mój zasmarkany interes i w sumie zgadzam się z tą tezą.

Kolegę najwidoczniej zżera ciekawość.

A co do filmiku... to nic nowego:

poligon6

2018-10-03, 12:53
Cytat:

Nic mi na ten temat nie wiadomo, ale ktoś mi kiedyś powiedział, że to co dorośli ludzie robią ze sobą w sypialni to nie mój zasmarkany interes i w sumie zgadzam się z tą tezą.



W sypialni jak widzimy na sadolu rózne rzeczy sie wyprawia w sypialni w tym jedzenie ekstrementów, jednak nikt nie chodzi po ulicy i nie nawaołuje by jedzenie ekstrementów uznac za "normalne zachowanie sexualne człowieka". A tak moge jedynie napisac wielbicielom kału-smacznego, nie moja sprawa chore pojeby.

th...........or

2018-10-03, 12:57
Podziwiam pewność.

Ja jestem zdecydowanie zbyt poj***ny, by wystawiać sądy co do "naturalnych zachowań (nie tylko) seksualnych człowieka".

Ronoaro

2018-10-03, 13:05
Dyskusja z lewakiem jest równie sensowna jak rozmowa z koniem albo małpą.

KrwawyEric

2018-10-03, 14:40
Gdyby był tam prawdziwy facet to ten pedał z LGBTZ ("Z" dodałem dla zoofili) dostałby tak szybko wpie**ol, że nie zdążyłby powiedzieć "sorry".