18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Another one bites the duster!

~Velture • 2019-12-03, 11:02
To był ten moment w którym Da Silva zdał sobie sprawę, że sp***olił koncertowo :krejzi:

Obejrzałem w google fotki z wnętrza dustera i ni ch*ja nie wiem co się odj***ło.


Wiewór

2019-12-03, 11:09
Już sam fakt, że gościu zaryzykował życiem dla kradzieży Dustera pozwala domniemywać, że jest tak silnie upośledzony, że powinien być ubezwłasnowolniony, uniewinniony i osadzony w na dożywocie w szpitalu psychiatrycznym. Facet nie może być sądzony jako zdrowy na umyśle. :-D

arekkomp

2019-12-03, 11:19
I ta optymistyczna muzyczka, idealnie tu pasuje.

No...........iX

2019-12-03, 11:39
Od 30 lat dostępne są immobilizery, gdzie nadajnik masz w kieszeni.
Oddalasz się na 20 m i auto gaśnie.

Ca...........on

2019-12-03, 11:40
Wiewór, ja cię nie mogę rozgryźć. Na pospolitego trolla wypowiadasz się zbyt mało kontrowersyjnie. Na głupiego też nie wyglądasz. Jeśli jesteś wariatem to chyba na dobrze dobranych lekach, które pozwalają ci się ograniczać w impulsywności, ale to zbyt mało prawdopodobne. Ty to chyba jesteś jakimś kierownikiem w farmie trolli i masz za dużo czasu. Albo żyjesz z emerytury ojca z LWP albo coś w ten deseń, bo innych wyjaśnień normalnie nie umiem sobie wyobrazić.

siwybis

2019-12-03, 12:00
Trafił na wersję z manualna skrzynią biegów po prostu.

Wiewór

2019-12-03, 12:49
Caramon napisał/a:

Wiewór, ja cię nie mogę rozgryźć. Na pospolitego trolla wypowiadasz się zbyt mało kontrowersyjnie.



Bo nie jestem pospolitym trollem. :-D

Kujda

2019-12-03, 15:23
Pewnie Duster z ręczną skrzynią biegów a złodziej potrafił tylko automat obsługiwać. Nie znam sie na Brazylii, ale wiem że w Stanach takie sytuacje są dość powszechne. Dindu próbuje ukraść jakąś europejską furkę, po czym się okazuje, że ręczna skrzynia i nie wiadomo jak tym kierować.

Je...........ik

2019-12-03, 15:26
NorbiX napisał/a:

Od 30 lat dostępne są immobilizery, gdzie nadajnik masz w kieszeni.
Oddalasz się na 20 m i auto gaśnie.



Immobiliser tak nie dziala, to nowy system bezkluczykowy tak dziala, ale facet musial zgasic silnik. Bo na odpalonym zlodziej by odjechal.

vass

2019-12-03, 16:30
muflonpl napisał/a:

Immobiliser tak nie dziala, to nowy system bezkluczykowy tak dziala, ale facet musial zgasic silnik. Bo na odpalonym zlodziej by odjechal.


Mój tak działa, mam kartę w kieszeni, jak mnie wysadzą , odjadą 100m to sinik gaśnie i nie daje się go odpalić. Tzw. Karta Speed działa niezależnie od systemu bezkluczykowego.

mr-dupa

2019-12-03, 16:32
Duster jest bezkluczykowy?

Tomsza

2019-12-03, 17:06
mr-dupa napisał/a:

Duster jest bezkluczykowy?



w opcji może być

homorek

2019-12-03, 17:44
Tomsza napisał/a:

w opcji może być



Jest tylko "hands free" a to raczej coś innego.

Smokw

2019-12-03, 20:19
Caramon napisał/a:

Wiewór, ja cię nie mogę rozgryźć. Na pospolitego trolla wypowiadasz się zbyt mało kontrowersyjnie. Na głupiego też nie wyglądasz. Jeśli jesteś wariatem to chyba na dobrze dobranych lekach, które pozwalają ci się ograniczać w impulsywności, ale to zbyt mało prawdopodobne. Ty to chyba jesteś jakimś kierownikiem w farmie trolli i masz za dużo czasu. Albo żyjesz z emerytury ojca z LWP albo coś w ten deseń, bo innych wyjaśnień normalnie nie umiem sobie wyobrazić.



2 miechy temu też się nad tym głowiłem, Choroby psychiczne wykluczam. Obstawiam kierownika farmy trolli, albo trolla hobbystę. Jednak martwi mnie jego głęboka nienawiść do świata przebijająca się w wielu komentarzach, ale to może być tylko skuteczny zabieg mający niczym splunięcie na twarz wywołać gwałtowne reakcję ludzi upośledzonych jak ja.

kabaszma

2019-12-03, 21:30
To jest stary duster a tam nie było keyless nawet w opcji. Stawiam że albo da silva nie ogarnia manuala albo kolo miał gdzieś sprytnie ukryte odcięcie zapłonu które pstryknął.