18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Another one bites the duster!

~Velture • 2019-12-03, 11:02
To był ten moment w którym Da Silva zdał sobie sprawę, że sp***olił koncertowo :krejzi:

Obejrzałem w google fotki z wnętrza dustera i ni ch*ja nie wiem co się odj***ło.


Kokosz88

2019-12-03, 22:00
Pewnie manual

~Velture

2019-12-03, 22:36
muflonpl napisał/a:

Immobiliser tak nie dziala, to nowy system bezkluczykowy tak dziala, ale facet musial zgasic silnik. Bo na odpalonym zlodziej by odjechal.



W citroenie xsarze miałem taki myk zrobiony z maskotką która leżała w pewnym miejscu i jak się ją zabierało to po 30 sekundach wyłączał się zapłon albo jak chciało się odpalić i jej nie było na miejscu to nie odpalał więc teoretycznie jakby mnie wysadzali i bym zabrał maskotkę to jest szansa, że by się nie skapowali póki bym się nie oddalił. Nie musiałem testować.
Później w volvo miałem immo w postaci kulki gumowej, którą teoretycznie powinni się nosić przy sobie a nie przypinać do kluczyków i działała tak, że jak było się w aucie albo max metr od auta to było ok ale jak się oddaliłeś z nią przy zapalonym aucie to też było ileś sekund abyś w razie napadu miał chwilę aby uciec a złodziej chwilę aby myśleć, że mu się udało.

CyjanCyjan

2019-12-03, 23:15
k*** zajebisty ten srebrny peugeot 206 w sedanie

DUPSON555

2019-12-07, 10:59
pewnie manualna skrzynia biegów