18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anomalie ciała

An...........20 • 2021-08-10, 20:15
To Mój prywatny palec. Wiem nie jest on spełnieniem marzeń wielu fetyszystów stóp. O tyle o ile mi wiadomo to wada mojego palca nazywa się brachydaktylia typu D (ogólnie tego typu wady odnoszą się do kości palców ręki i śródręcza oraz palców u stóp i śródstopia).


An...........20

2021-08-11, 19:31
Karboksylator napisał/a:

tak sobie myślę, że powody tego mogą być generalnie dwa.
albo Twój ojciec i matka są spokrewnieni, albo próbowali Cię zabić kulą od kręgli i nie trafili w głowę tylko w palca u nogi



Podoba mi się teoria z kulą...

kulawiec

2021-08-11, 22:33
Anosa20 napisał/a:

No jak jak ma być skoro go nie mam?



Nie? A pisałeś, że masz chłopaka.

Co trenujesz?

O zabiegu warto pomyśleć, bo po latach będzie, łatwiej o komplikacje, palec naciska na ten obok, poza tym czym młodsza jesteś, tym lepiej organizm się regeneruje.

An...........20

2021-08-11, 22:35
kulawiec napisał/a:

Nie? A pisałeś, że masz chłopaka.
Co trenujesz?
O zabiegu warto pomyśleć, bo po latach będzie, łatwiej o komplikacje, palec naciska na ten obok, poza tym czym młodsza jesteś, tym lepiej organizm się regeneruje.



Mam chłopa, ale raczej nie chodzę cały dzień z jego ku*asem w ręku.
Tak, operacja jest możliwa. Ale z pewnych względów nie mogę sobie pozwolić na unieruchomienie przez kilka miesięcy. Kiedyś się zdecyduje. Spokojnie.

Gadman123

2021-08-11, 22:37
ladnego masz k***a haluxa xD

wolkerthc

2021-08-12, 14:16
Anosa20 napisał/a:

Masz rozrysowałam ci układ palca.

Na szczęście można znaleźć na tyle szerokie botki czy kozaki ze stopą wejdzie.



Masz może jakieś zdjęcie z Roentgena/ prześwietlenia stopy ? :D kolega kolegi brata siostry męża sąsiada szwagra pyta :amused:

kogut117

2021-08-12, 14:41
k***a, ten palec wygląda jakby ktoś w photoshopie ch*jowo przeróbkę zrobił i go rozmazał.

An...........20

2021-08-12, 19:29
Bonus. Co jest nie tak z tą dłonią? :lol: :lol:


Diggerx

2021-08-12, 20:54
Anosa20 napisał/a:

Bonus. Co jest nie tak z tą dłonią?



Zakrywa twoja dupe?

ZgRyZ

2021-08-13, 03:48
podwójny, zrośnięty paluch + płaskostopie (platfus). niezły bonus od życia.

An...........20

2021-08-13, 07:54
ZgRyZ napisał/a:

podwójny, zrośnięty paluch + płaskostopie (platfus). niezły bonus od życia.



Płaskostopia chyba nigdy nie widziałeś? Ja go akurat nie mam...

qwerty221

2021-08-13, 22:04
co jest nie tak? ten pierścionek troche przeszkadza :D

dsk4rav

2021-08-16, 17:08
W tenisa można pograć, działkę przekopać

razak

2021-08-16, 21:43
Nigdy nie byłem i nie rozumiałem fetyszystów stup. Baa nawet każda kobieta którą w życiu poznałem. Zawsze mówiła, że Ci których to jara są zjebami i przy zabawie odczuwały mega irytacje bądź zażenowanie. Co innego zwalić konia nogami w wannie a co innego się k***a jarać STOPAMI jak innymi fajnymi atrybutami u kobiety. Więc wystarczy, że jesteś zadbaną kobietą i nikomu pewnie to nie będzie przeszkadzało ;) Moje pytanie takie. Czy próbowałaś robić jakiś zabieg by to zniwelować ? Czy kompletnie zero kompleksów i z dystansem do tego podchodzisz :) ?

stóp ! k***A MAĆ stóp !!

An...........20

2021-08-17, 07:33
razak napisał/a:

Nigdy nie byłem i nie rozumiałem fetyszystów stup. Baa nawet każda kobieta którą w życiu poznałem. Zawsze mówiła, że Ci których to jara są zjebami i przy zabawie odczuwały mega irytacje bądź zażenowanie. Co innego zwalić konia nogami w wannie a co innego się k***a jarać STOPAMI jak innymi fajnymi atrybutami u kobiety. Więc wystarczy, że jesteś zadbaną kobietą i nikomu pewnie to nie będzie przeszkadzało Moje pytanie takie. Czy próbowałaś robić jakiś zabieg by to zniwelować ? Czy kompletnie zero kompleksów i z dystansem do tego podchodzisz ?
stóp ! k***A MAĆ stóp !!



Ja lubię mojego paluszka. Nie znam nikogo, komu to przeszkadza. Nie liczę randomów z tej strony. Bo ich zdanie mnie najmniej obchodzi.

Ko...........ah

2021-08-17, 15:13
Takim palcem to można gwoździe wbijać na budowie u szwagra :)