18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anna Kołakowska wstrzymała pochód dewiantów

konop720 • 2015-06-07, 17:24
''Nie złamała nas komuna, to byłoby tragicznie, gdyby nas pedały złamały''

Cyrk

2015-06-07, 17:27
Weźcie mi powiedzcie czemu jak laska się zaczyna udzielać społecznie to z bomby przestaje o siebie dbać? Albo wygląd albo mózg? No k***a serio się przyjrzycie albo wygląda albo ma coś do powiedzenia oprócz "a widziałaś sukienkę Kasi Tusk"...

IzaSlodka

2015-06-07, 17:33
Ja przepraszam, ale robi mi się nie dobrze jak patrzę na tę babę. Obrzydliwe.

KwusheR

2015-06-07, 17:37
Hahahahaha - najpierw baba mówi, że każe jej to robić bóg i kościół, a potem hipokrytka ma czelność o indoktrynacji mówić xdddd

KrisCFC

2015-06-07, 17:37
IzaSlodka napisał/a:

Ja przepraszam, ale robi mi się nie dobrze jak patrzę na tę babę. Obrzydliwe.



Nie pie**ol. Babka dobrze gada, zdrowe poglądy ma. A z Ciebie to Cameron Diaz też nie jest.

IzaSlodka

2015-06-07, 17:43
KrisCFC napisał/a:



Nie pie**ol. Babka dobrze gada, zdrowe poglądy ma. A z Ciebie to Cameron Diaz też nie jest.



Nawet nie wiesz jak wyglądam. :) I nie wmawiaj mi, że kościelne poglądy są zdrowe, bo to samo się wyklucza.

GoldRoger777

2015-06-07, 17:52
@IzaSlodka Wracaj do kuchni. Przerwa się skończyła. To, że jest niedziela, to nie znaczy, że cały dzień masz mieć wolne.

Co do tej kobiety, to ma swoje lata, ale idiotą jest ten, kto patrzy na wygląd( tu czyt. IzaSlodka) nie słuchając tego co dana osoba mówi. Widać, że kobieta jest inteligentna, ma swoje racje i przekonania i ma prawo je manifestować równie dobrze jak ten cały marsz. Zgadzam się z nią w niektórych sprawach w innych nie. Nigdy nie miałem nic do związków jednopłciowych. Człowiek to wolna istota i może robić ze sobą i swoim życiem O ILE nie szkodzi tym innym ludziom. Paradując po ulicy i wyglądając jak totalny zbok wystawia się takie coś na widok dzieci i dorosłych, których to gorszy tak samo jak walenie w ślinę na oczach innych. To jest żenujące i powinno być zakazane.

vonreinert

2015-06-07, 18:18
Kurcze, myślałem że chociaż tutaj będą normalne komentarze. Na wykopie lewactwo już film przejęło i wylewa swoje pomyje, na każdego kto choćby pomyślał, że z gejami może być coś nie tak. Szkoda mi Polski... co za pokolenie =/ Zresztą ludzie zachowują się jakby w ogóle nie rozumieli o co chodzi. Jakby naprawdę ta pedalska dupa była sednem sprawy, a przecież chodzi o rozkład naszego kraju! O to, że pozbawiają nas historii, promują obce języki i emigrację, niszczą tradycję, no to już tylko rodzina zostanie do rozwalenia... i po kraju, po Polsce i po narodzie. Szkoda, byłem dumny z pochodzenia... :(

Miviel

2015-06-07, 18:25
Cyrk napisał/a:

Weźcie mi powiedzcie czemu jak laska się zaczyna udzielać społecznie to z bomby przestaje o siebie dbać? Albo wygląd albo mózg? No k***a serio się przyjrzycie albo wygląda albo ma coś do powiedzenia oprócz "a widziałaś sukienkę Kasi Tusk"...



Może właśnie dlatego, że ciągle udziela się społecznie? Że przez naszą bierność ciągają ją po sądach? Wiesz ile potrzeba czasu by kobieta pięknie wyglądała? Nie masz pojęcia! Wam wystarczy godzinka siłki dwa razy w tygodniu! Uroda niestety kosztuje - czas, pieniądze, wyrzeczenia, poświęcenia itd. A ona widać ma szczęśliwą rodzinę i co najważniejsze - widać jej mąż kocha ją nie za to jaką ma dupę, tylko co ma w głowie. Ja też ją za to podziwiam!

IzaSlodka napisał/a:



Nawet nie wiesz jak wyglądam. :) I nie wmawiaj mi, że kościelne poglądy są zdrowe, bo to samo się wyklucza.



Nie kościelne poglądy tylko wartości! Jak chcesz dawać dupy na prawo i lewo to nikt ci nie broni, ale jeśli w tym celu masz popierać wrogów polskości, bo oni teraz walczą z kościołem, to jesteś zwykłą szmatą! Nie dlatego, że dajesz dupy, tylko dlatego, że służysz ludziom, którzy mają na celu wyr*chać cię do cna. A co najlepsze - nawet o tym nie wiesz!

oc...........ki

2015-06-07, 18:54
Cyrk, kobieta idzie celem powstrzymania pochodu - oczekujesz, że założy szpilki, sukienkę, zrobi make up itp. Jeśli zostałby zaproszona do studia, myślę, że wówczas wyglądałaby ciut inaczej.

Miviel napisał/a:

Wiesz ile potrzeba czasu by kobieta pięknie wyglądała? Nie masz pojęcia!


Serio??? :lol:
Moim zdaniem tylko depilacja jest wk***iająca i bolesna, przez co jest w jakimś stopniu wyrzeczeniem.
Kobiecie wystarczy prysznic, lekki makijaż, sukienka i jest piękna.
A codzienność to po prostu styl życia.

Co do samego tematu: kobieta ma swoje racje. Mogę się z nią zgadzać lub nie, ale jest aktywistką. Korzysta z prawa, które przysługuje każdemu z nas, z tą różnicą, że my "piszemy", a ona "robi".