18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ankieta

DzidaZawodnik • 2021-02-22, 13:18
Chciałem zrobić ankietę na temat stworzenia oddzielnego działu na hardzie, gdzie będzie pedalstwo,trans, spasione wieprze i wszystko co teraz jest wrzucane tam przez tutejszych lewaków na erotycznym ale tylko dlatego, zeby prowokować normalnych ludzi.W komentarzach dwa pytania za lub przeciw i mam nadzieję, że wysoka liczba piw zmotywuje adminów do otwartej dyskusji.

Zdjęcie dla widoczności.

Halman

2021-02-22, 13:21
jestem przeciw, jak wszyscy mogą sie wypowiadać to k***a wszyscy. Niech sadol pozostanie jednym z tych ostatnich miejsc prawdziwej demokracji

DzidaZawodnik

2021-02-22, 13:24
Halman napisał/a:

jestem przeciw, jak wszyscy mogą sie wypowiadać to k***a wszyscy. Niech sadol pozostanie jednym z tych ostatnich miejsc prawdziwej demokracjiA czy ja komuś chce zabronić się wypowiadać? co ty pie**olisz? Po drugie jak chcesz demokracji to dawaj wprowadzimy ujemne piwa, zeby nie tylko zachwycać się mozna było ale aby pokazac też sprzeciw.

Halman

2021-02-22, 13:27
DzidaZawodnik napisał/a:

A czy ja komuś chce zabronić się wypowiadać? .


ty chcesz osobny dział lewakom robić nie ja...

CzerstWybut

2021-02-22, 13:34
Dobry pomysł. Tematycznie a nie k***a robicie netflixa z sadistica i gdzie nie zajrzysz tam pedalstwo.

Kriski

2021-02-22, 13:46
A to od tego nie jest dział: Choroby, anomalie rozwojowe, inne medyczne?
Ale za ujemnymi piwami jestem za.

janlew

2021-02-22, 13:47
Halman napisał/a:

jestem przeciw, jak wszyscy mogą sie wypowiadać to k***a wszyscy. Niech sadol pozostanie jednym z tych ostatnich miejsc prawdziwej demokracji


Jestem za!!! Nikt im nie chce zabronić wstawiania materiałów, ale czy pedalstwo i oglądanie srania do ryja to jest w ogóle jakiś hard? Nie ma zwłok, operacji, śmierci i tortur. To po prostu zwykła obleśna dewiacja seksualna, i jak najbardziej powinna mieć swój osobny wątek, tak jak ma Polityka, która bywa równie obrzydliwa i nużąca jak sranie, i również nie jest ona "hard". Ja jestem za, i nie ma w tym krępowania niczyjej wolności słowa. Po prostu niech pedalstwo i obsraństwo, ma swój obleśny wątek, tak jak mają swoje obleśne parady. I to jest lepsze niż wylewanie swojego LGBT gówna na wszystkich.

Piotr932

2021-02-22, 13:50
I prawidłowo. Chcecie się pedałować, to róbcie to tak, żeby nie gorszyć reszty normalnych których to brzydzi. Ostatnio same pedalskie wstawki tutaj, albo grube świnie.

Tetrix

2021-02-22, 14:02
Na hardzie powinien być dział specjalnie dla phronch'a (czy jak mu tam było) i to by załatwilo sprawę. :catfacepalm:

~Angel

2021-02-22, 14:31
Dział HARD->Seks, dewiacje, fetysze jest miedzy innymi na tego typu wrzutki. Część pedalstwa ląduje do tematu : https://www.sadistic.pl/pornuchy-i-twory-porno-podobne-i-ch*jowe-wrzutki-vt124927.htm
Nie ma sensu tworzyć kolejnych działów bo patrząc na dział Fekalia ludzi mających zaznaczony ten dział i tak zaskakuje widok gówna.

Kolejną sprawą jest dziwna tendencja że materiał z egzekucji nazywany przez wielu typowym materiałem HARDotrzymuje niecałe 90 piw skok gejosmena na ch*ja ma:Hard w swoim założeniu ma szokować, śmieszyć, obrzydzać a większość materiałów spełnia to zadanie. Oczywiście jak widzimy że ktoś jest monotematyczny to mu scalimy tematy i po sprawie albo założymy zbiorczy* - *co niechętnie robimy.
Uważam, że przy wielorodności tematów każdy znajdzie dla siebie coś interesującego a jak mu coś nie odpowiada to po prostu omija i nie komentuje tego materiału.

kacperc317

2021-02-22, 14:34
Jestem Za jesli.... Pedalstwo hetero wszystko jest tak samo bez znaczenia. to ludzie decyduja co jest normalne a co nie subiektywnie wiec ja jestem przeciw traktowaniu pedalstwa obiektywnie gorszacego . Jednak osobna zakladka moze byc ze wzgledu na osobiste preferencje

Kriski

2021-02-22, 14:47
Jakoś od dłuższego czasu taki HALMAN jest bardzo monotematyczny a nikt mu wrzutek nie scala do powiedzmy jednego wora pt. "kino bliskiego wschodu"

DzidaZawodnik

2021-02-22, 15:02
Kriski napisał/a:

Jakoś od dłuższego czasu taki HALMAN jest bardzo monotematyczny a nikt mu wrzutek nie scala do powiedzmy jednego wora pt. "kino bliskiego wschodu"Ale powstało w ch*j działów, bo adminom się tematy nie podobały, więc sobie sortują teraz polityke do polityki, no chyba, że k***a jest temat wpisujący sie w lewicowy nurt indoktrynajci wtedy nie rudszają i niech trafia do masy.

Angel napisał/a:

Dział HARD->Seks, dewiacje, fetysze jest miedzy innymi na tego typu wrzutki. Część pedalstwa ląduje do tematu :
Nie ma sensu tworzyć kolejnych działów bo patrząc na dział Fekalia ludzi mających zaznaczony ten dział i tak zaskakuje widok gówna.
Kolejną sprawą jest dziwna tendencja że materiał z egzekucji nazywany przez wielu typowym materiałem HARD
otrzymuje niecałe 90 piw skok gejosmena na ch*ja ma:
Hard w swoim założeniu ma szokować, śmieszyć, obrzydzać a większość materiałów spełnia to zadanie. Oczywiście jak widzimy że ktoś jest monotematyczny to mu scalimy tematy i po sprawie albo założymy zbiorczy* - *co niechętnie robimy.
Uważam, że przy wielorodności tematów każdy znajdzie dla siebie coś interesującego a jak mu coś nie odpowiada to po prostu omija i nie komentuje tego materiału.dałeś dwa przykłady z dwóch różnych działów. Pięknie. Skoro dałes mozliwość wykluczenia tego czego nie chce się widzieć na hardzie, to czemu na siłę wciskasz ludziom pedalstwo pozbawiając ich możliwości oddzielenia tego od ich seksualności? Pedalstwo jest porównywalnie tak obrzydliwe jak fekalia, ale fekalia pozwalasz odseparować, a pedalstwo to dla hetero ma być oboewiązek. k***a pięknie widać co jest pięć.

~_Yarko_

2021-02-22, 18:41
Jestem za.
Często jest pozamiatane zanim się człowiek zorientuje.
No chyba, że jest gay alert :!:

~Angel

2021-02-22, 19:32
DzidaZawodnik napisał/a:


dałeś dwa przykłady z dwóch różnych działów. Pięknie. Skoro dałes mozliwość wykluczenia tego czego nie chce się widzieć na hardzie, to czemu na siłę wciskasz ludziom pedalstwo pozbawiając ich możliwości oddzielenia tego od ich seksualności? Pedalstwo jest porównywalnie tak obrzydliwe jak fekalia, ale fekalia pozwalasz odseparować, a pedalstwo to dla hetero ma być oboewiązek. k***a pięknie widać co jest pięć.Dałem przykład jak wyglądają tendencje w dziale HARD. TZN więcej piw zbierają wrzutki z pedałami niż drastyczne materiały uznawane przez wielu z prawdziwy HARD.

Nikt nikomu nic na siłe niczego nie wciska bo po pierwsze: rejestracja na tym portalu jest dobrowolna, po drugie: to od użytkownika zależy czy kliknie PLAY czy nie, po trzecie: przed włączeniem filmu można zerknąć w TAGI gdzie jest określony w skrócie materiał. po czwarte: w 90% widząc kadr można określić zawartość materiału filmowego i go po prostu ominąć. Po piąte
powtarzam :Dział HARD->Seks, dewiacje, fetysze jest miedzy innymi na tego typu wrzutki. Po szóste: cofnij się do początków HARDA i zobaczysz że właśnie na wyśmiewaniu (nie mylić z promowanie) tego typu dewiacjach jak pedalstwo dział HARD zyskał popularność. Po siódme i tak gro tematów jest scalanych do wcześniej wymienionego tematu jak i tematu zbiorczego: https://www.sadistic.pl/to-co-jest-tradycja-harda-kobiety-sadistica-zbiorczy-vt67111.htm

Sam przyznajesz że "pedalstwo" jest obrzydliwe (tu podzielam twoje zdanie) więc zgodnie z założeniami działu HARD temat te wpisuje się w ramy harda bo obrzydza, wywołuje kontrowersje itd. Oczywiście co za dużo to nie zdrowo i dla tego wiele takich tematów nie pojawia się na stronie głównej.
Ty nie lubisz (jak i ja) grubasów ale ktoś może lubić więc nie kierujemy się wyłącznie swoimi kryteriami i liczymy się z innymi.
Kolejnym powodem nie rozdrabniania się w podkategorie jest to iż wielu użytkowników na widok modyfikacji przyrodzenia czy masochizmu lub okaleczania penisa na sam widok ch*ja na ekranie krzyczy PEDALSTWO a tego typu materiały zaliczane są do Modyfikacje ciała, samookaleczenia, masochizm i nie mają nic wspólnego (jako materiał filmowy) z orientacja seksualną.
Idąc dalej nawet gościu wpychający sobie na filmie w odbyt dildo również wg definicji homoseksualizmu nie jest "pedałem" więc kolejny problem z klasyfikacją takiego materiału. Uprzedzając twoją odpowiedź że to już pedał zapytam czy w takim razie srapon też zaliczasz do pedalstwa?

Kolejny przykład: https://www.sadistic.pl/roztanczony-dziadek-vt534720.htm zerknij na film i jego komentarze i wytłumacz mi gdzie tu jest jakiekolwiek zachowanie homoseksualne-pedalskie? Gdyby była to młoda dziewczyna i wymachiwała cucuszkami to już będzie ok? Albo traktujemy homoseksualizm jednakowo i wrzucamy lesbijki jak z tego tematu: https://www.sadistic.pl/tymczasem-w-damskiej-toalecie-vt534517.htm do jednego wora z HOMOSEKSUALIZMEM albo tolerujemy jednakowo.

Osobiście mnie tematy typu tematy jak spiderman czyli zwane PEDALSKIE czy część tematów phrontch w żaden sposób nie ruszają i po zobaczeniu tytułu czy miniaturki po prostu je omijam.

EDIT:
Na przyszłość zastanów się co wypisujesz bo chamstwa nie toleruje( ::mody ::ch*je ::bez ::honoru).