topic

Animowana Historia Polski na EXPO w Szanghaju - Trailer

kmwtw6 • 2010-05-03, 12:15

"Historię Polski" przygotował Tomasz Bagiński i zespół z firmy Platige Image na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), która jest organizatorem udziału Polski na Expo w Szanghaju. W krótkim, ośmiominutowym filmie zaprezentowane zostało tysiąc lat historii naszego kraju. Film pokazywany jest w trójwymiarze.

Jak tylko pokaże się całość dołączę linka.

thewhitestar

2010-05-03, 13:52
Nie chcę narzekać, ale kurde... na cholerę nam trailer? Jak będziesz miał link do całości to wstaw, oglądnę z pocałowaniem ręki, ale trailer? Tym bardziej że od wczoraj krzyczy na nas z największych portali typu onet itp, także każdy średnio zainteresowany już widział.

elopozdrocze

2010-05-03, 13:53
Czekam z niecierpliwością żeby obejrzeć.. wydaje się ciekawie zrobione :)

kmwtw6

2010-05-03, 14:06
@thewhitestar
Może i masz rację, ale z drugiej strony po to są trailery, żeby zobaczyć tylko zajawkę całości, a jak na razie tylko to jest dostępne - jak pojawi się całość to dołączę, jak powiedziałem wcześniej. Peace

kombajnbizon

2010-05-03, 14:25
dobrze, że pie**olonych bocianów nie ma

_XaL_

2010-05-03, 14:35
0:20 wygląda jakby się ustawiał z Batmanem.

Ale całość niezła, czekam na film.

kmwtw6

2010-05-03, 14:39
Znalazłem jeszcze coś takiego, nie będę zakładał nowego tematu bo tematyka jest podobna:

Cthulhu

2010-05-03, 14:42
kmwtw6 napisał/a:

Znalazłem jeszcze coś takiego, nie będę zakładał nowego tematu bo tematyka jest podobna:



L.U.C - TRIBUTE TO STEFAN STARZYŃSKI - 39/89 Zrozumieć Polskę

Polecam całą płyte.

p.s. Sorry za Caps Locka, ale tak było na YT napisane a mi nie chciało się przepisywać :P

Cord

2010-05-03, 14:45
no faktycznie zaoszczędziłeś w ch*j czasu pisząc P.S.

Nameless

2010-05-03, 14:59
@up:
Nie napisał, że nie miał czasu tylko, że mu się nie chciało.
Czytanie ze zrozumieniem.

@trailer: Bagiński wymiata.

liptonek

2010-05-03, 17:12
Ciekawe czy w pełnej wersji tej Animowanej Historii Polski na EXPO w Szanghaju umieszczą historczyne wydarzenie i napewno najważniejsze w polskiej kulturze : katastrofa w Smoleńsku + pochówek na Wawelu :shock:

necrofallus

2010-05-03, 20:49
@up "najważniejsze w polskiej kulturze" ? Twoja wypowiedź jest śmieszna. Ablo to ironia, którą trudno dostrzec poprostu czytając tekst pisany.

Nuck4d-

2010-05-03, 20:59
Nameless napisał/a:


Nie napisał, że nie miał czasu tylko, że mu się nie chciało.
Czytanie ze zrozumieniem.



A pisać ps mu się chciało?
Logiczne myślenie.

pozeracz_kotow

2010-05-03, 23:34
od dziś oprócz komiksów wrzucajmy trailery w osobnych tematach