18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Angry Goy II

sa...........os • 2018-11-17, 18:21
Gra która z pewnością przypadłaby do gustu sporej części użytkowników tego portalu.

"Stoi za nią działacz ruchu alt-right Christopher Cantwell, zwany „Płaczącym Nazistą”, uczestnik marszu białych suprematystów w Charlottesville. W grze przewidział możliwość wcielenia się… w siebie, w celu zabijania osób LGBT i ocalenia prezydenta Trumpa przed zagładą.

Gra miała premierę 13 listopada. „Angry Goy II” to druga część wypuszczonej w zeszłym roku przez grupę Wheel Marker Studios gry „Angry Goy” – w poprzedniej trzeba było ratować Europę – w tym celu strzelano do Żydów oraz migrantów. Wykorzystywała jawnie nazistowską symbolikę. Teraz „misję” przeniesiono na nowy poziom. Akcja rozgrywa się w USA. Donald Trump został porwany przez lewicowych terrorystów. Aby go ocalić, należy wcielić się w postać Christophera Cantwella lub innego prawicowego aktywistę, a później zabijać wrogie zastępy osób LGBT, dziennikarzy, a także mniejszości etnicznych, m.in. latynosów (na przykład Meksykanów w charakterystycznych kapeluszach) i osoby czarnoskóre. Również używa się w niej symbolu swastyki.

Jest też przeniesiona na ekran komputera tragiczna sytuacja z 2016, kiedy w klubie Pulse z Orlando zastrzelono prawie 50 osób. „Misja” to wtargnięcie do klubu „Agenda HQ” i zabicie jak największej liczby gejów. W grze pada też sugestia, że są oni również pedofilami."


źródło:strajk.eu

Poniżej krótki gameplay...

sa...........os

2018-11-18, 18:33
Cytat:

Marsze w innych krajach wyglądają całkowicie normalnie, ludzie są normalnie ubrani, celebrują miłość i pokój.



Tym się różnią geje od pedałów. ;-)
W sumie nigdy nic do homoseksualistów nie miałem (do Ciebie też nic nie mam, bo zdajesz się mieć zdrowe podejście do świata i własnej osoby), póki nie zaczęło się to całe sranie z wymuszoną tolerancją. A jeszcze mocniej zaczął mnie temat wk***iać, gdy zaczęło to dotykać kinematografii, gier i niektórych form sztuki, gdzie po prostu TRZEBA umieścić jakiegoś geja, murzyna i najlepiej transseksualistę, żeby produkt miał jakieś wsparcie z innych źródeł niż crowdfunding. To przecież propaganda na miarę Stalina.
Pamiętam jak na jakimś gównie o nazwie Polygon j***no po Wiedźminie 3, bo w grze nie ma mniejszości seksualnych i czarnoskórych (chociaż w jednym miejscu można zadeklarować postacią Ciri że się woli dziewczynki... no i ta nieszczęsna Keira Metz... ;-) ). O zabawnych sytuacjach, gdy np. przeciętny, trzecioligowy horrorek ("Uciekaj") dostaje dwadzieścia nagród, bo cała fabuła opiera się na tym, że murzyni są zajebiści i każdy chciałby być jednym z nich, już nawet żal wspominać.
Takie prowokacyjne gierki jak ta w temacie zdają się być odpowiedzią na tą całą zasraną poprawność polityczną przekraczającą już powoli granice absurdu.
Taka w sumie luźna refleksja, być może po części tłumacząca skąd w społeczeństwie zwiększa się niechęć do środowisk homoseksualnych.

Kickbokser

2018-11-18, 18:53
ManiacGregor napisał/a:

Jestem gejem, mam narzyczonego.


A studiujesz prawo?

Morzik

2018-11-18, 19:21
Slaba gierka, juz postal z 1997 byl duzo lepszy:)

Po...........no

2018-11-18, 20:48
Żeby grać w takie gówno, to trzeba być amebą bez mózgu, gustu, i wymagań.

cuurniprime

2018-11-18, 21:38
ch*jowe to, niedopracowane i próbuje ślizgać się na gównie skandalu. Pies to j***ł a szkoda psa...

~Faper Noster

2018-11-18, 23:04
Ma ktoś link do pierwszej części?

doopa

2018-11-19, 08:31
coś a`la Crimsonland

skin88

2018-11-19, 18:37
Zostałem źle zrozumiany, nie miałem na myśli reżimu Hitlera samego w sobie, ani preferowanego przez niego modelu państwa, chodziło mi o to, że wiedział co robi odnośnie żydów, i nikt mi niczego do głowy nie napchał, wyrosłem z autorytetów, obserwuje to co się dzieje wokół mnie i wysnuwam wnioski, nikt nie musi się ze mną zgadzać, ale każdy komu wydaje się, że ta cała ch*jnia to przypadek, albo jest okropnym ignorantem albo idiotą, na przyszłość proszę o czytanie ze zrozumieniem moich postów, celowo w poprzednim poście nie użyłem słowa ,, żydzi,, myślałem, że to oczywiste.

Mors_Nigra

2018-11-19, 21:16
oligoxystre napisał/a:

up
Nie każdy gej to pedofił,ale każdy pedofil to gej.Także ten..

Co ty pie**olisz w ogóle? Rozumiem, że pedofile r*chający małe dziewczynki to Najwięksi z największych P O T Ę Ż N I geje w twoim mniemaniu?

skin88 napisał/a:

Zostałem źle zrozumiany, nie miałem na myśli reżimu Hitlera samego w sobie, ani preferowanego przez niego modelu państwa, chodziło mi o to, że wiedział co robi odnośnie żydów, i nikt mi niczego do głowy nie napchał, wyrosłem z autorytetów, obserwuje to co się dzieje wokół mnie i wysnuwam wnioski, nikt nie musi się ze mną zgadzać, ale każdy komu wydaje się, że ta cała ch*jnia to przypadek, albo jest okropnym ignorantem albo idiotą, na przyszłość proszę o czytanie ze zrozumieniem moich postów, celowo w poprzednim poście nie użyłem słowa ,, żydzi,, myślałem, że to oczywiste.

Zajebiście wiedział co robi, cała żydowska elita, którą o różne rzeczy można było posądzać, poza paroma łepkami uciekła z europy zanim lub w trakcie gdy rozpoczęło się tu piekło. Zostali sami biedni lub "mniej bogaci" który nie mieli na NIC wpływu ani przed, ani po wojnie i ich własnie Hitler mordował. Żydów, o których mówił w swoich wielkich mowach już dawno w Europie nie było w tym czasie. Także tego...

skin88

2018-11-20, 13:14
Być może, nie jestem w posiadaniu wiedzy, która mogła by temu zaprzeczyć, może i to po części stworzyło ich potęgę i tarcze w postaci antysemityzmu, ale jest to podły lud, i chociaż nie ma ich aż tylu ilu mogło by być.

PC_Majster_GNU

2018-11-21, 20:33
Zajebisty tytuł, gra tak dobra że dodałem ją do obrazów ISO Linuxa i windowsa aby zawsze była na infie dostępna :mrgreen:

sa...........os

2018-11-26, 23:19
Jeszcze jedna perełka, choć ta już ma swoje lata.