18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Angry fat wiewióra

brambor.front • 2019-09-21, 13:22
Warszawska Wyborcza donosi, że wiewiórki z Łazienek ważą więcej niż te dzikie i są przez to bardziej agresywne.

Jeśli przenieść tę obserwację na przedstawicielki naczelnych, to czy poprawną byłby teza, że feministki są agresywne, gdyż są grubsze od normalnych kobiet (niefeministek).




źródło:
artykuł pt. Wiewiórki z Łazienek ważą więcej niż te dzikie. I są przez to bardziej agresywne
warszawa(dot)wyborcza(dot)pl

~Velture

2019-09-21, 13:28
Gazeta Wyborcza...
Gazeta kreująca się na rzetelne źródło informacji, na opiniotwórcze medium oraz na elitę polskiego dziennikarstwa jak zwykle trzyma poziom i dostarcza nam doskonałych jakościowo wiadomości każdego dnia.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-09-21, 14:51
j***ć wyborczą,ale i tak nic tak nie ciągnie polskiego dziennikarstwa po szyje w gówno,jak stworzone przez polityków prawicowych ich media,które piszą na zamówienie,żeby sterować społeczeństwem na usługach dawnych SB-ków i wodza,który w komunie mógł być ponoć jak Szwajcaria całkowicie neutralny,a potem budował Polske dla Polaków w ramie w ramie z Kujdą

~Velture

2019-09-21, 14:57
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

j***ć wyborczą,ale i tak nic tak nie ciągnie polskiego dziennikarstwa po szyje w gówno,jak stworzone przez polityków prawicowych ich media,które piszą na zamówienie,żeby sterować społeczeństwem na usługach dawnych SB-ków i wodza,który w komunie mógł być ponoć jak Szwajcaria całkowicie neutralny,a potem budował Polske dla Polaków w ramie w ramie z Kujdą



Bo przez 8 lat tvp nie lizało dupy po-psl... weź już k***a.
Różnica jest taka, że wtedy to nie przeszkadzało szczekaczom a większość prywatnych mediów i tak była anty pisowa więc wszędzie pie**olono w sumie to samo a teraz się rzuca w oczy bo tam dalej pie**olą to samo a w tvp obrót o 180*

Ja tylko przypomnę, że pis wygrało wybory z tak ogromną przewagą pomimo faktu, że tvp było przeciwko nim tak samo jak teraz tvp jest przeciwko po.

TB303

2019-09-21, 15:20
@Velture
Niby masz rację, ale podaj mi chociaż jedne media, które będą w 100% obiektywne, rzetelne i niestronnicze.

GloomyUndertaker

2019-09-21, 16:24
Nieważne czy to wyborcza, Gazeta Prawna, Onet, Interia czy jakiekolwiek inne pseudopismackie gówno - w każdym jest jakiś skretyniony korektor, który dopuszcza do wydania, druku czy też wyświetlenia artykułu, w którym nagłówek składa się z dwóch zdań gdzie drugie ZAWSZE zaczyna się literą "i". k***a ludzie, ŻADNE ZDANIE NIE MOŻE ZACZYNAĆ SIĘ SPÓJNIKIEM!
No k***a, debile, no... :-/

NataliaW

2019-09-21, 17:38
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

j***ć wyborczą,ale i tak nic tak nie ciągnie polskiego dziennikarstwa po szyje w gówno,jak stworzone przez polityków prawicowych ich media,które piszą na zamówienie,żeby sterować społeczeństwem na usługach dawnych SB-ków i wodza,który w komunie mógł być ponoć jak Szwajcaria całkowicie neutralny,a potem budował Polske dla Polaków w ramie w ramie z Kujdą



Przeczytaj taka książkę "resortowe dzieci"
Mówisz o SB sprawdź kto założył TVN, sprawdź kto założył Polsat
To wiedza ogólnie dostępna.
tam akurat są komuchy i popierają akurat PO lewicę itd

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-09-21, 18:13
Co mnie interesują komuchy,które robią dzisiaj w prywatnych firmach,biznesach i że im się tam k***a udało,kto im dziś zabroni tego w kapitalizmie.Jedno co mnie wk***ia to że jedna strona w polityce bierze na kanwę swoich działań walkę dzisiaj z byłym systemem,ludźmi z tamtego systemu,kiedy to okazuję się,że sama ma w swoich kręgach komuchów,to my mamy tego nie widzieć,to akceptować bo to trzeba tępić komuchów z innych środowisk tylko.Do tego te inne kręgi mają swoich komunistów,ale nie mają w swoim głównym przekazie ,że się rozprawią z takimi,a tymi ludźmi ze starego systemu,a np Jarek ma,ale okazuję się że sam siedzi z pełną świadomością w tym gównie,no bo chyba nikt nie sądzi,że on nie ma dziś pełnej wiedzy o swoich kolegach,którzy kiedyś byli umoczeni.Jarek by k***a nie miał?No proszę,jak on żyje i umrze w świecie teczek.Ten paranoik ma ludzi sprawdzonych po kilka razy.

zMiEnNy_NiCk

2019-09-21, 19:33
Posiadacie jakieś wiewiórki w łazienkach ???

Cloverface

2019-09-21, 21:20
Grubasy sa bardziej wredne, agresywne. Moze to frustracja bo sa brzydkie moze to DNA.

edmund

2019-09-21, 22:06
~Velture napisał/a:

Bo przez 8 lat tvp nie lizało dupy po-psl... weź już k***a.
Różnica jest taka, że wtedy to nie przeszkadzało szczekaczom a większość prywatnych mediów i tak była anty pisowa więc wszędzie pie**olono w sumie to samo a teraz się rzuca w oczy bo tam dalej pie**olą to samo a w tvp obrót o 180*
Ja tylko przypomnę, że pis wygrało wybory z tak ogromną przewagą pomimo faktu, że tvp było przeciwko nim tak samo jak teraz tvp jest przeciwko po.



jestem zdziwiony że nie tylko ja tak myślę,
w sumie napisałeś coś bardzo istotnego i prawdziwego, szkoda tylko że tylu prymitywów i tak tego nie pojmie

r061071

2019-09-21, 22:12
k***a natalia wez idz myj gary może chłop cię pochwali

edmund

2019-09-21, 22:24
NataliaW napisał/a:

Przeczytaj taka książkę "resortowe dzieci"
Mówisz o SB sprawdź kto założył TVN, sprawdź kto założył Polsat
To wiedza ogólnie dostępna.
tam akurat są komuchy i popierają akurat PO lewicę itd



nie wierzę że jesteś kobietą,
współczesne kobiety rzadko interesują się polityką a jeśli już to tą odchyloną na lewo, tęczową / 80 procent mi znajomych/,
a już napewno nie znają źrdódeł historycznych, tematów o których piszesz, choć są bardzo istotne dla obecnych zjawisk na naszej współczesnej scenie politycznej,
jeśli się mylę, to naprawdę szacun

r061071 napisał/a:

k***a natalia wez idz myj gary może chłop cię pochwali



się odezwał młotek