18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Angielska policja

Don_Beck • 2020-01-22, 08:30
Pewien pan postanawia przestać uciekać i dobrowolnie oddać się w ręce policji. Nie wiem co nabroił, ale sądząc po reakcji służb, nawywijał.


Słaba jakość nagrania

zerwikaptur

2020-01-22, 08:56
Znając realia uk ci policjanci już nie są policjantami .
U mnie w Szkocji dwóch policjantów wyleciało z roboty za zglebowanie gościa i siedzenie mu na plecach .
Cóż aresztować to nie to samo co we trzech skakać kolanem po głowie i gazowanie leżącego gościa .
Ps
Fragment programu BBC Wales „tru story”

ProVVe

2020-01-22, 09:18
"Nie wiem co nabroił, ale sądząc po reakcji służb, nawywijał."


Pewnie był biały... To wystarczy obecnie

Oponka

2020-01-22, 09:57
ProVVe napisał/a:

"Nie wiem co nabroił, ale sądząc po reakcji służb, nawywijał."
Pewnie był biały... To wystarczy obecnie



i heteroseksualny. nie zapominajmy o tym, że pedały są nietykalne

nwonigers

2020-01-22, 11:25
nawet gdyby to bylo usa to tez policjanci wylecieliby z roboty. normalnie sie polozyl. nie stawial oporu.

Ho...........er

2020-01-22, 12:05
"Nie wiem co nabroił, ale sądząc po reakcji służb, nawywijał."
Znając Anglię jakiś naprawdę dobry komentarz na facebooku lub srogiego mema
szkoda że tak policja nie potrafi w strefie no go

niemamskarpet.

2020-01-22, 12:09
w UK policja ma broń palcową




tak mi się skojarzyło




NataliaW

2020-01-22, 17:23
Jak ktoś się kładzie, nie stawia oporu i nagle jakiś sadysta z policji zaczyna ci skakać po glowie, plecach, to każdy się skuli i bd bezwarunkowo się bronił. Takie k***y nie powinny pracować w policji w cywilizowanym swiecie. Są sfrustrowani bo są nikim.

maderfakermen

2020-01-22, 18:35
pewnie sprawa dotyczyła któregoś z milicjantów lub jego rodziny. bo przecież nie chodziło o zdemolowany samochód sąsiada...

Psilocke

2020-01-22, 23:36
Problem z policją jest zasadniczo taki sam na całym świecie.
Są do niej zatrudniani zjeby, którzy mają problemy z głową.
Szkoda tylko, że w większości przypadków takich ludzi się broni.
Koledzy nic nie widzieli. Prokurator nic nie znalazł. Komendant chwali za wzorową służbę.
Dopiero jak kogoś zatłuką to się robi gówno i się ich zwalnia. Zwalnia zamiast zamykać jak zwykłego bandytę.

I nie, nie jestem jp100%. Uważam, że policja też jest potrzebna. Jednak selekcja na wejściu powinna być większa a za takie jazdy powinni dostawać karę dużo większą niż zwykły Kowalski. Przecież robią to w majestacie prawa.

mrfreak16

2020-01-23, 00:55
U nas jest to samo... Sebixy jak na dołku lądują za cwaniactwo to zaraz jest, szlaufik zimny i jak stawiałeś opór to profilaktyczny oklep tam gdzie nie widać :->

vodka81

2020-01-23, 03:32
to pewnie jakiś międzynarodowy diler hehehuany z hurtową ilością (oczywiście przeznaczoną na sprzedaż) wynoszącą jakieś 0.5 grama

macioshow

2020-01-23, 12:54
Totalnie tego nie rozumiem. Tzn abstrach*jąc, czy mu się należało, czy nie bo nie mi to osądzać, to jak już tak bardzo chcieli mu wpie**olić, to nie mogli zabrać go stamtąd do lasu? Albo na komisariacie w miejscu gdzie nie ma kamer? A tak są świadkowie, jest monitoring, no nie kumam po prostu, debile!

Maciekxxx

2020-01-23, 19:22
Tak to k***a cwani a jak przyjdzie ciapaty to nawet nie podejdą