18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Angielska Karynka, Sebastian i mały Brajanek

~Velture • 2019-11-05, 00:16
Przed nagraniem policjant chciał wylegitymować chłopaczka ale ten nie chciał okazać legitymacji ani innego dokumentu. Reszta na filmie :amused:



Problem ma tylko swampman :krejzi:

swampman

2019-11-05, 00:53
nie moj problem tylko krzywozebnych... wyj***ne jajca

Loaloa

2019-11-05, 01:38
Takie stężenie patologii, że zasługują na polskie obywatelstwo.

BanujNasNieMichalka

2019-11-05, 01:39
Loaloa napisał/a:

Takie stężenie patologii, że zasługują na moje nazwisko.




Poprawiłem bo się zaj***les w akcji.


:roll:

vass

2019-11-05, 01:40
W USA już by były trzy trupy :)

silwerbalk

2019-11-05, 08:42
Jezu ale melepeta ten policjant... Jak gruby wieprz zaczą się szarpać o młodego to trzeba było wyciągnąć gaz pieprzowy i j***ć po oczach zdrowo i wzywać suke i holownik bo grubasa trzeba na komende wywieź na komende za utrudnianie... :lol:

Goldmann

2019-11-05, 10:25
vass napisał/a:

W USA już by były trzy trupy



Nie, nie byłoby. Nie ma tam żadnego czarnego.

Huherko

2019-11-05, 10:33
I k**** 500+ na takich płacę ... taka patola z moich podatków żyje ...

Twójbug

2019-11-05, 10:46
silwerbalk napisał/a:

Jezu ale melepeta ten policjant... Jak gruby wieprz zaczą się szarpać o młodego to trzeba było wyciągnąć gaz pieprzowy i j***ć po oczach zdrowo i wzywać suke i holownik bo grubasa trzeba na komende wywieź na komende za utrudnianie...



Dobra weź nie pie**ol. Tez potrafię napisać jak powinien postąpić. Mądre to k***a przed monitorem...

silwerbalk

2019-11-05, 11:06
Twójbug napisał/a:

Dobra weź nie pie**ol. Tez potrafię napisać jak powinien postąpić. Mądre to k***a przed monitorem...



Co się k***a spinasz jak baranie wory przy minus 10
Zarzyj se awiomarin popij melisą i zluzuj dupe

:mrgreen:

ko...........or

2019-11-05, 13:28
Przecie to Irlandia a nie UK tam Panowie policjanty to nawet broni nie dostaja bo by sobie krzywde zrobili :-P :mrgreen: :lol:

BanujNasNieMichalka

2019-11-05, 13:51
konkrator napisał/a:

Przecie to Irlandia a nie UK tam Panowie policjanty to nawet broni nie dostaja bo by sobie krzywde zrobili



Z tego co wiem w UK też są rozbrojeni bo posiadają paralizatory i im to ma wystarczyc.

ZaSwojePiję

2019-11-05, 14:21
Rannhide napisał/a:

Z tego co wiem w UK też są rozbrojeni bo posiadają paralizatory i im to ma wystarczyc.



Potwierdzam, widzialem osobiscie. Tutaj bron to maja tylko sily specjalne, wojsko, prywatni ochroniarze i bandyci.

Siberian_Meat_Grinder

2019-11-05, 16:59
ZaSwojePiję napisał/a:

Potwierdzam, widzialem osobiscie. Tutaj bron to maja tylko sily specjalne, wojsko, prywatni ochroniarze i bandyci.



Policja też ma, tylko że Armed Response albo Armed Police (jak zwał tak zwał). Jest to zwykła policja, tylko że uzbrojona i jadą tam, gdzie nieuzbrojony nie daje rady lub gdy istnieje ryzyko ataku z bronią na policjanta. Są wyposażeni lepiej, niż szeregowy policjant w Polsce, bo prócz broni osobistej (pistolet), posiadają przy sobie również PMy i karabinki szturmowe.




Xs...........33

2019-11-05, 18:45
Rannhide napisał/a:

Poprawiłem bo się zaj***les w akcji.



Dobra manipulacja, taka jakiej potrzebujemy!