18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Andrzej ma jaja

gustav665 • 2018-07-27, 00:22
Andrzej Bargiel jako pierwszy zjechał na nartach z K2
Akcja od 00:57

pekka satan

2018-07-27, 04:02
Podziwiam, ale wszyscy powinni pamiętać, że to "descent", czyli zejście i to nadal himalaizm (lub inna dziedzina i tutaj wypowiedzą się fachowcy, którzy właśnie wrócili z podbojów najtrudniejszych gór świata) a nie narciarstwo. A bicie rekordów i bycie pierwszym to jednak natura człowieka, rywalizacja. Inna sprawa, że Gość ma jaja rzeczywiście... najpierw musiał tam wejść, żeby zrobić tę akcję :) Zawsze popieram ludzi z pasją, ważne, żeby nie krzywdzili innych swoimi działaniami...

Pantilion

2018-07-27, 05:37
k***a z jednej strony ich podziwiam za odwagę, a z drugiej strony to co robią jest dla mnie skrajną głupotą (podkreślam dla mnie i każdy może mieć swoje zdanie). Rozumiem, że ktoś może mieć niebezpieczną robotę, ale to nie jest ich praca i nie muszą tego robić. Bardzo dużo ratowników górskich zginęło ratując nieodpowiedzialnych i żądnych adrenaliny wspinaczy. Nie wspominając już o rodzinach osób, które co roku giną w górach z własnej głupoty. Niby wiedzą, że członek rodziny może nie wrócić itd. tylko czy to umniejsza później cierpienie kiedy nadchodzi tragiczna wiadomość z wyprawy... no chyba nie. No nie jestem sobie w stanie wyobrazić, że idę teraz w p*zdu na K2 czy Mount Everest i zostawiam moich dwóch małych synków w imię k***a czego... Adrenaliny? Pasji? Zapisania się w historii? Dla mnie to wszystko gówno warte kiedy na szali położy się rodzinę. Tak jak pisałem to moje zdanie i pewnie wielu mnie zjebie zaraz, ale ekspertem w dziedzinie zdobywania gór nie jestem :) No bo co może powiedzieć ktoś kogo największym osiągnięciem górskim jest wejście na Śnieżkę i to latem :D

repowski

2018-07-27, 07:21
@up all
dobra, nie spinajcie już tyle dupska tylko polejcie mu


CoJaTamKurwaWiem

2018-07-27, 07:36
k***a... najwyzej w zyciu bylem na 4350 i nie bardzo wyobrazam sobie wejsc na 5000, a co dopiero na ponad 8k ze sprzetem.... Piwko leci obowiazkowo.

longlong7

2018-07-27, 08:40
bardziej zszedł na tych nartach niż zjechał, widać że pękał ale i tak spoczko

8michal7

2018-07-27, 09:18
Czekam na podobny filmik z wypiętą nartą lub zgubionym kijkiem :P

PieronJasnySzlag

2018-07-27, 09:37
Pantilion napisał/a:

k***a z jednej strony ich podziwiam za odwagę, a z drugiej strony to co robią jest dla mnie skrajną głupotą (podkreślam dla mnie i każdy może mieć swoje zdanie). Rozumiem, że ktoś może mieć niebezpieczną robotę, ale to nie jest ich praca i nie muszą tego robić. Bardzo dużo ratowników górskich zginęło ratując nieodpowiedzialnych i żądnych adrenaliny wspinaczy. Nie wspominając już o rodzinach osób, które co roku giną w górach z własnej głupoty. Niby wiedzą, że członek rodziny może nie wrócić itd. tylko czy to umniejsza później cierpienie kiedy nadchodzi tragiczna wiadomość z wyprawy... no chyba nie. No nie jestem sobie w stanie wyobrazić, że idę teraz w p*zdu na K2 czy Mount Everest i zostawiam moich dwóch małych synków w imię k***a czego... Adrenaliny? Pasji? Zapisania się w historii? Dla mnie to wszystko gówno warte kiedy na szali położy się rodzinę. Tak jak pisałem to moje zdanie i pewnie wielu mnie zjebie zaraz, ale ekspertem w dziedzinie zdobywania gór nie jestem :) No bo co może powiedzieć ktoś kogo największym osiągnięciem górskim jest wejście na Śnieżkę i to latem :D



Jakby każdy człowiek miał takie zdanie to teraz ciągle byśmy siedzieli na drzewach, bo po co ryzykować życie i zejść z drzewa skoro owoce są, bezpiecznie jest, liście chronią przed słońcem...

PersivalusPerwersalus

2018-07-27, 09:51
Szacunek dla pana Andrzeja ale dla co poniektórych sadoli kompletny jego brak. Czy wy wiadomości oglądacie na kanale tvp historia ? info z szwejka kwejka czy innego ... to sie 5 sekund po pojawieniu na żydtubie tutaj już pojawia ale jak typ zjechał na k2 to ch*j takie tam mało ważne info.

longlong7 napisał/a:

bardziej zszedł na tych nartach niż zjechał, widać że pękał ale i tak spoczko

czysty ignorant ze ślunska. W życiu ewnie tylko na sankacch jechałeś a najwyżej gdzie byłeś to na czantori i to wyciągiem krzesełkowym

BigCohones

2018-07-27, 09:56
Tyle to miało wspólnego ze zjechaniem co walenie konia z dupczeniem.
Szanse na nakrycie lawiną miał 50/50. Dla mnie to głupota.
Tak czy siak byłby w TV, czy zszedł na nartach czy zjechałby z lawiną...

DoubleBorger

2018-07-27, 10:13
Montażysta sapie, czy ten zjeżdżajacy?

kacziok

2018-07-27, 11:09
Nie chcę zbytnio komentować ale zejście prędzej a nie zjazd... W taki sposób to by i samochodem zjechał z tej góry

spinaczel

2018-07-27, 11:41
To teraz niech zjedzie z Nanga Parbat :amused:

gabriel0

2018-07-27, 12:14
to tylko 4 minuty zjeżdżał?