18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Andrzej ma jaja

gustav665 • 2018-07-27, 00:22
Andrzej Bargiel jako pierwszy zjechał na nartach z K2
Akcja od 00:57

propan-butan

2018-07-27, 12:28
Tylko dzięki temu, że wreszcie Polską rządzą normalni ludzie było to możliwe! Przy innych rządach nikt by na to nie zwrócił uwagi. Jedynie propolski rząd daje takie możliwość!

Dr0mg

2018-07-27, 14:14
ja myślałem że zjazd to wygląda tak jak to robił Hermann Maier

kaczmarzgr

2018-07-27, 14:14
dam piwo jak wjedzie z powrotem na szczyt :P

htp

2018-07-27, 14:17
Dobrze, że nie zjechał na rowerze, bo by mu się tu dostało za bycie pedalarzem.

~Sol

2018-07-27, 14:19
DoubleBorger napisał/a:

Montażysta sapie, czy ten zjeżdżajacy?



To dron sapie :P

an...........se

2018-07-27, 14:22
Spiderowski napisał/a:



Jakby każdy człowiek miał takie zdanie to teraz ciągle byśmy siedzieli na drzewach, bo po co ryzykować życie i zejść z drzewa skoro owoce są, bezpiecznie jest, liście chronią przed słońcem...



pie**olisz głupoty. Adaptacja do życia a niebezpieczne fanaberie to dwie różne sprawy. Fajnie, że sobie zjechał na nartach. Niezależnie, czy to Polak, Rosjanin czy Meksykanin - nadal mam to w dupie. Żadnych korzyści poza karmieniem polaczkowej dumy narodowej.

feniks_01

2018-07-27, 14:30
A dla mnie Czantoria to dalej wyzwanie...

maciupek123

2018-07-27, 15:55
Zawsze mi się chce śmiać z ludzi którzy gadają że to głupota, a bo mam dwójke dzieci i rodzine. Największa głupota to właśnie nic nie robienie, dzieci, praca, spać i raz w roku poleżeć na kamieniach w Chorwacji :D Rodziny nie mam i mieć nie zamierzam, bo masochistą nie jestem. A w życiu, jak tylko będę mieć okazje spróbuje wszystkiego, nawet jeśli ma mnie to kiedyś zabić. Wtedy bedę mógł powiedzieć że miałem zajebiste życie. A ty? Będziesz się cieszyć że masz 2 dzieciaków które są już dorosłe i teraz one ,, dzieci, praca, spać i raz w roku poleżeć na kamieniach w Chorwacji" i tak z pokolenia na pokolenie?

AnalDewastator

2018-07-27, 16:29
maciupek123 napisał/a:

Zawsze mi się chce śmiać z ludzi którzy gadają że to głupota, a bo mam dwójke dzieci i rodzine. Największa głupota to właśnie nic nie robienie, dzieci, praca, spać i raz w roku poleżeć na kamieniach w Chorwacji :D Rodziny nie mam i mieć nie zamierzam, bo masochistą nie jestem. A w życiu, jak tylko będę mieć okazje spróbuje wszystkiego, nawet jeśli ma mnie to kiedyś zabić. Wtedy bedę mógł powiedzieć że miałem zajebiste życie. A ty? Będziesz się cieszyć że masz 2 dzieciaków które są już dorosłe i teraz one ,, dzieci, praca, spać i raz w roku poleżeć na kamieniach w Chorwacji" i tak z pokolenia na pokolenie?



Czekam na materiał, jak się jebiesz z murzynami :mrgreen: A raczej jak oni dymają ciebie :cumshot: :blowjob:

No co? W życiu trzeba spróbować wszystkiego! Nawet jeśli cię to (czytaj 40cm ku*as) zabije :goatse:

Jorgen88

2018-07-27, 16:30
@all zajebiste grono ekspertów :kawa:

Polnischefuhrer

2018-07-27, 16:37
Ja pie**ole co za debile, ja znawcą nie jestem ale wiem, że gość nie pękał jak to mówicie tylko uprawiał skialpinizm, a nie jazdę ekstremalną czy narciarstwo alpejskie. Z takiej góry niemożliwe jest zjechanie takie jak widzieliście kiedyś na olimpiadzie ze względu na warunki i teren. Dlatego też wygląda to bardziej na zejście niż zjazd, choć jest bardziej niebezpieczne od typowego zjazdu, gdyż na takich górach ryzyko lawiny czy zrobienia sobie krzywdy jest spore (złam sobie rękę na takim K2 to ciekawe jak się uratujesz kretynie jeden z drugim).

AnalDewastator napisał/a:



Czekam na materiał, jak się jebiesz z murzynami :mrgreen: A raczej jak oni dymają ciebie :cumshot: :blowjob:

No co? W życiu trzeba spróbować wszystkiego! Nawet jeśli cię to (czytaj 40cm ku*as) zabije :goatse:

W życiu trzeba robić to na co ma się ochotę, także sam opie**alaj murzyńskie kolby kutafilcu :lol:

St...........on

2018-07-27, 18:51
Fake! Nie było reklam RedBull i GoPro na początku :krejzi:

zonk84

2018-07-27, 22:06
Ja pierdziele po co on tak hamuje?

mega_lis

2018-07-28, 10:19
Teraz właź ch*ju z powrotem i posprzątaj po sobie...

konradmm

2018-07-30, 23:35
A gdzie jakiś komentarz "szkoda ze sie nie zabił"? Dałbym piwo a tak nigdzie nie warto...