18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Andrej Dupa

GifMajster • 2020-04-12, 20:09
Wchodzi Duda do wykwintnej restauracji i mówi:
- Dobry wieczór, rezerwowałem u państwa stolik.
- Dobry wieczór - odpowiada recepcjonista. - Pańska godność?
- Nie mam.

Halman

2020-04-12, 20:12
Wchodzi Tusk do wykwintnej restauracji i mówi:
- Dobry wieczór, rezerwowałem u państwa stolik.
- Dobry wieczór - odpowiada recepcjonista. - Pańska godność?
- Nie mam.


też śmiesznie...

~McSadol

2020-04-12, 20:18
W sumie prawdziwe i teraz na topie ..

McQurwa

2020-04-12, 20:29
Wysyp trolli z petersburskiej wylęgarni trwa

freaky

2020-04-12, 20:58
Do baru wchodzi żyd, lewak, kłamca, ch*jowy prezydent i zjeb, a barman na to:
-Dzień dobry, panie Adrianie.

ROMANCEF1111

2020-04-12, 21:11
Do baru wchodzi żyd, lewak, kłamca, ryży i zjeb, a barman na to:
-Dzień dobry, panie Donaldzie

darex99

2020-04-12, 21:13
GifMajster napisał/a:

Wchodzi Duda do wykwintnej restauracji i mówi:
- Dobry wieczór, rezerwowałem u państwa stolik.
- Dobry wieczór - odpowiada recepcjonista. - Pańska godność?
- Nie mam.




HAL9000/2 napisał/a:

Wchodzi Tusk do wykwintnej restauracji i mówi:
- Dobry wieczór, rezerwowałem u państwa stolik.
- Dobry wieczór - odpowiada recepcjonista. - Pańska godność?
- Nie mam.
też śmiesznie...




McQurwa napisał/a:

Wysyp trolli z petersburskiej wylęgarni trwa




freaky napisał/a:

Do baru wchodzi żyd, lewak, kłamca, ch*jowy prezydent i zjeb, a barman na to:
-Dzień dobry, panie Adrianie.




ROMANCEF1111 napisał/a:

Do baru wchodzi żyd, lewak, kłamca, ryży i zjeb, a barman na to:
-Dzień dobry, panie Donaldzie





NataliaW

2020-04-12, 21:21
Wchodzi Komorowski na krzesło w parlamencie japonskim i mówi:
-chodz szogunie

Wchodzi Kwaśniewski złożyć wieniec na grobach pomordowanych w Katyniu: bełkocze i się wypie**olił po pijaku

Wchodzi Wałęsa, podaje nogę Kwaśniewskiemu i donosi


Co wy chcecie od tego Dudy, pierwszy prezydent po 89 który i wygląda i wysłowić się potrafi. A najwięcej do powiedzenia negatywnego na jego temat mają ci co na poprzednich wyżej wymienionych szmaciarzy głosowali.

Machol

2020-04-12, 21:26
NataliaW napisał/a:

Wchodzi Komorowski na krzesło w parlamencie japonskim i mówi:
-chodz szogunie
Wchodzi Kwaśniewski złożyć wieniec na grobach pomordowanych w Katyniu: bełkocze i się wypie**olił po pijaku
Wchodzi Wałęsa, podaje nogę Kwaśniewskiemu i donosi
Co wy chcecie od tego Dudy, pierwszy prezydent po 89 który i wygląda i wysłowić się potrafi. A najwięcej do powiedzenia negatywnego na jego temat mają ci co na poprzednich wyżej wymienionych szmaciarzy głosowali.



Wychodzi Duda i staje do podpisu gdy wszyscy siedzą.

No i drze się górnolotnie na mównicy w tonie wstawania z kolan
Aha, jeżeli prezydent to konkurs piękności, to Kwachu roztył się dopiero w pałacu ;-) Spytaj mamy.

NataliaW

2020-04-12, 21:30
Wchodzi Komorowski na krzesło w parlamencie japonskim i mówi:
-chodz szogunie

Wchodzi Kwaśniewski złożyć wieniec na grobach pomordowanych w Katyniu: bełkocze i się wypie**olił po pijaku

Wchodzi Wałęsa, podaje nogę Kwaśniewskiemu i donosi


Co wy chcecie od tego Dudy, pierwszy prezydent po 89 który i wygląda i wysłowić się potrafi. A najwięcej do powiedzenia negatywnego na jego temat mają ci co na poprzednich wyżej wymienionych szmaciarzy głosowali.

Machol napisał/a:

Wychodzi Duda i staje do podpisu gdy wszyscy siedzą.
No i drze się górnolotnie na mównicy w tonie wstawania z kolan
Aha, jeżeli prezydent to konkurs piękności, to Kwachu roztył się dopiero w pałacu Spytaj mamy.





Machol napisał/a:

Wychodzi Duda i staje do podpisu gdy wszyscy siedzą.
No i drze się górnolotnie na mównicy w tonie wstawania z kolan
Aha, jeżeli prezydent to konkurs piękności, to Kwachu roztył się dopiero w pałacu Spytaj mamy.



Pierwszy podpis Komorowskiego to umorzenie 1.5 mld zł długu Gazpromowi, tego długu którego Kaczyński nie umorzył.
I tak mogę z każdym prezydentem dzbanku. Porównaj jeden podpis Dudy do tego co komór na pierwszym miejscu podpisał.
Wałęsa chciał zostawić ruskie bazy wojskowe w Polsce, nigdy byśmy do NATO nie weszli. Krótki dokument obejrzyj nocna zmiana. Pieprzysz może coś o 447? To akurat Tusk i komor obiecali że Żydów spłaca , snowden ujawnił dokumenty.

SQRW3L_ponury

2020-04-12, 22:06
NataliaW napisał/a:


Wałęsa chciał zostawić ruskie bazy wojskowe w Polsce, nigdy byśmy do NATO nie weszli. Krótki dokument obejrzyj nocna zmiana.



Trzeba mieć łeb ostro sprany chorą propagandą żeby pitolić tej klasy brednie ze Wałesa chiał zostawić ruskie bazy skoro jedna z nielicznych dobrych decyzji tego klauna (a jednocześnie byłego pryncypała Kaczynskich) było uzyskanie zgody na wyprowadzenie ruskich wojsk bezpośrednio od Jelcyna.

Kwach pomimo że komuch to potrafił sie postawić Millerowi gdy ten był premierem i pokazać jaja - Dudeł to bezwolna partyjna pacynka która jaj nie posiada.

PS. Nocna zmiana to nie jest dokument tylko prymitywnie sklecona agitka propagandowa - wystarczy skonfrontować tezy tam zawarte z jakimkolwiek pozapisowskim zródłem

Justynka99

2020-04-12, 22:18
NataliaW napisał/a:

Wchodzi Komorowski na krzesło w parlamencie japonskim i mówi:
-chodz szogunie
Wchodzi Kwaśniewski złożyć wieniec na grobach pomordowanych w Katyniu: bełkocze i się wypie**olił po pijaku
Wchodzi Wałęsa, podaje nogę Kwaśniewskiemu i donosi
Co wy chcecie od tego Dudy, pierwszy prezydent po 89 który i wygląda i wysłowić się potrafi. A najwięcej do powiedzenia negatywnego na jego temat mają ci co na poprzednich wyżej wymienionych szmaciarzy głosowali.
Pierwszy podpis Komorowskiego to umorzenie 1.5 mld zł długu Gazpromowi, tego długu którego Kaczyński nie umorzył.
I tak mogę z każdym prezydentem dzbanku. Porównaj jeden podpis Dudy do tego co komór na pierwszym miejscu podpisał.
Wałęsa chciał zostawić ruskie bazy wojskowe w Polsce, nigdy byśmy do NATO nie weszli. Krótki dokument obejrzyj nocna zmiana. Pieprzysz może coś o 447? To akurat Tusk i komor obiecali że Żydów spłaca , snowden ujawnił dokumenty.



Widzę, że było ostre pranie mózgu przez TVPis.

cesarz1982

2020-04-12, 22:33
pie**olicie aż się rzygać chce,gdyby nie Duda byście w samych skarpetkach popie**alali teraz :lol:

freaky

2020-04-12, 23:04
Tak zwana mądrość etapu.


o_chuj_chodzi

2020-04-12, 23:30
Wchodzi Kaczyński do wykwintnej restauracji i mówi:
- Dobry wieczór, rezerwowałem u państwa stolik.
- Wypie**alaj!!!

cesarz1982 napisał/a:

pie**olicie aż się rzygać chce,gdyby nie Duda byście w samych skarpetkach popie**alali teraz



Taaa zaraz nie wyjdziesz w ogóle z domu a jak spróbujesz to spałują jak za komuny a najwidoczniej PiSowcom tego brakuje!