18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Andrej Dupa

GifMajster • 2020-04-12, 20:09
Wchodzi Duda do wykwintnej restauracji i mówi:
- Dobry wieczór, rezerwowałem u państwa stolik.
- Dobry wieczór - odpowiada recepcjonista. - Pańska godność?
- Nie mam.

Adae

2020-04-14, 22:27
sanctusdiavolos napisał/a:


Zwłaszcza twój post i to jak zwracasz się do interlokutora jest tego żywym przykładem.



Wypowiedź odpowiada portalowi na którym się znajdujemy, a jej poziom jest dopasowany do wartości argumentu "interlokutora". Historia, drogi inteligencie, jest czerpana z wielu źródeł, tak więc jak najbardziej patrzymy na nią, a nie tylko ją czytamy (co przy okazji, również wymaga użycia wzroku).

Co do hybrydy słowa chrześcijaństwo i chrystianizm - no cóż, zdarza mi się.

Wszystko to ma się nijak do meritum wypowiedzi, która była krytyką buraka wyrośniętego na białku wyprodukowanym w gonadach osobnika nie wartego miana ojca.

Ma się to również nijak, do krytyki jakże powszechnego zjawiska, w którym debile z wrodzoną bądź wpojoną nienawiścią do swojej tożsamości, piszą jakże oświecone komentarze, w których pokazują tylko i wyłącznie ograniczenia swojego rozumowania i postrzegania świata.

Możemy debatować całymi dniami - nie mam również problemu w pozostawieniu tej wartościowej debaty na poziomie argumentów ad persona.
Niezależnie od wniosków wyciągniętych z powyższej debaty jedno pozostanie prawdą, użytkownik castagir kąpie się ze swoim starym.

SuchyHarry

2020-04-16, 18:03
Ten żart jest zajebiście uniwersalny, niezależnie od tego kto jest u władzy.