18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Andrej Dupa

GifMajster • 2020-04-12, 20:09
Wchodzi Duda do wykwintnej restauracji i mówi:
- Dobry wieczór, rezerwowałem u państwa stolik.
- Dobry wieczór - odpowiada recepcjonista. - Pańska godność?
- Nie mam.

tomii666

2020-04-13, 11:58
HAL9000/2 napisał/a:

Wchodzi Tusk do wykwintnej restauracji i mówi:
- Dobry wieczór, rezerwowałem u państwa stolik.
- Dobry wieczór - odpowiada recepcjonista. - Pańska godność?
- Nie mam.
też śmiesznie...



A jakoś mniej piw...

Tom9310

2020-04-13, 12:02
HAL9000/2 napisał/a:

Wchodzi Tusk do wykwintnej restauracji i mówi:
- Dobry wieczór, rezerwowałem u państwa stolik.
- Dobry wieczór - odpowiada recepcjonista. - Pańska godność?
- Nie mam.
też śmiesznie...



A nawet lepsze

;-)

T0B1

2020-04-13, 12:58
NataliaW napisał/a:


Co wy chcecie od tego Dudy, pierwszy prezydent po 89 który i wygląda i wysłowić się potrafi. A najwięcej do powiedzenia negatywnego na jego temat mają ci co na poprzednich wyżej wymienionych szmaciarzy głosowali.



I w dodatku jest fajną marionetką Jarka.

---

Poprawiłem:
Wchodzi Tusk do wykwintnej restauracji i mówi:
- Dobhy wieczóh, hezehwowałem u państwa stolik.
- Dobry wieczór - odpowiada recepcjonista. - Pańska godność?
- Nie mam.
też śmiesznie...

andrzejrobert75

2020-04-13, 14:38
W tym roku nie zaświecal świeczek chanukowych w tv ku ubolewaniu społeczności obrzezanej..

skurwensyn

2020-04-13, 15:58
Takie proste w swojej prostocie :-> i fajne :mrgreen:

A słyszeliście jak dzwonił Petru do Biedronia?
Pewnie niektórzy tak ale ku przypomnieniu
P do B : Gdzie jesteś
B: a na Grodzkiej
Na co P:
A już się bałem że w Kaliszu :-D

sa...........os

2020-04-13, 16:29
Kaczyński i Tusk mieli wypadek samochodowy. Oczywiście pokłócili się czyja wina. Kaczyński nie wytrzymał i mówi:
- Donku nie kłóćmy się, moja wina
Tusk zmieszany:
- Nie no moja w końcu raczej...
Kaczyński na to sprawiedliwie:
- Wina leży po obu stronach. Nic się nie stało. Rozejm? I wyciąga piersiówkę podając Tuskowi. Tusk pije, oddaje Kaczyńskiemu, a ten chowa ją do kieszeni.
Tusk pyta:
- A Ty nie pijesz?
- Nie, ja czekam na policję.

andrzejrobert75

2020-04-13, 17:04
Kaczor nawet trójkołowym rowerkiem nie jeździł.kawał totałne SF.

ePeeL

2020-04-13, 17:15
Tylko Konfederacja. j***ć PiS, PO i wszystkie postkomunistyczne stare obleśne opasłe mordy.

koolowsky

2020-04-13, 20:52
Widzę k***a sami politykierzy z dupy, a prawda jest taka, że PO was tak nie r*chało jak r*cha was PiS

Tyle w temacie.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-04-13, 21:12
andrzejrobert75 napisał/a:

Kaczor nawet trójkołowym rowerkiem nie jeździł.kawał totałne SF.



Ja tu widzę jeszcze jeden słaby punkt w tym kawale.
Ryży nie jest głupi i pomyślałby, że Karakan chce go otruć i pierwszy by się nie napił... :mrgreen:

Tr...........ty

2020-04-13, 21:46
NataliaW napisał/a:


Wałęsa chciał zostawić ruskie bazy wojskowe w Polsce, nigdy byśmy do NATO nie weszli.



Chyba masz przerwę od szkoły i oglądasz lekcję historii w TVP



NataliaW napisał/a:

Krótki dokument obejrzyj nocna zmiana.



"dokument" w reżyserii Jacka Kurskiego

Adae

2020-04-13, 22:42
jajvwko napisał/a:

Jak słyszę po tylu latach rządów PiS "a za peło" to od razu wiem, że mam do czynienia z debilem....
Mój kraj, takie tępy...



Jaki two kraj p*zdusiu, to że nienawidzisz siebie, swojej rodziny i swojego chłopaka nie uprawnia cię do mówienia o Polsce "mój kraj" i na niego też pluć - folksdojcze mają bardziej przej***ne od wrogów w trakcie wojny.

A Polacy, jak pokazuje cała historia, są narodem wyjątkowo uzdolnionym i z wyjątkową kulturą i zbiorem zasad. Jako dowód wystarczy popatrzeć na mitologię powstania państwa, proces wprowadzania chrześcijanizmu (który zakorzenił się dopiero po stworzeniu hybrydy katolicyzmu i starej wiary), wprowadzenie wolnej elekcji i działania sejmu, zachowania po rozbiorach, budowaniu państwa podziemnego, czy wkońcu postępie po transformacji i teraz sytuacji z pandemią.

Władza jaka jest każdy widzi, jaka była też każdy widział i widzi teraz jak jest gdy próbuje się znowu doczłapać do władzy prosząc o ingerencję sił zewnętrznych.

Dumny naród czuje się znowu wystarczająco silny żeby unosić się honorem i woli zagłosować na gołosłownego nacjonalistę niż na dotrzymującego słowo globalistę sługusa.

castagir napisał/a:

by wprowadzić nasz kraj na drogę normalności.
Niestety Wasi idole to jedna wielka szajka, począwszy od Wałęsy po Dudę(vel giermek Kaczyńskiego), rozprawiła się z nim zanim cokolwiek mogli zrobić, bo wiedzieli że ten rząd był dla nich największym zagrożeniem. Teraz w myśl zasady "dziel i rządź" dorabia się na was i urabia wam berety propagandą.
Kłóćcie się dalej o to kto jest większym złodziejem i obrzucajcie się swoim gów



Ty i twoja rodzina to żałośni ludzie. Nie ma to jak zakompleksiony, nienawidzący swojej tożsamości półmózg. Przecież co ty możesz wiedzieć, poza tym że jakbyś powiedział staremu że kochasz obciągać to byłby najszczęśliwszym facetem na ziemi?

sa...........os

2020-04-14, 00:18
Cytat:

A Polacy, jak pokazuje cała historia, są narodem wyjątkowo uzdolnionym i z wyjątkową kulturą i zbiorem zasad.



Zwłaszcza twój post i to jak zwracasz się do interlokutora jest tego żywym przykładem.

Cytat:

Jako dowód wystarczy popatrzeć na mitologię powstania państwa, proces wprowadzania chrześcijanizmu (który zakorzenił się dopiero po stworzeniu hybrydy katolicyzmu i starej wiary), wprowadzenie wolnej elekcji i działania sejmu, zachowania po rozbiorach



Zamiast "patrzeć" poleciłbym poczytać coś na ten temat. Np. na temat wprowadzania "chrześcijanizmu" (sic!)...

~tip.top

2020-04-14, 08:16
sanctusdiavolos napisał/a:

Zamiast "patrzeć" poleciłbym poczytać coś na ten temat. Np. na temat wprowadzania "chrześcijanizmu" (sic!)...


Tym "chrześcijanizmem" to pozamiatał :amused:

castagir

2020-04-14, 08:37
Adae napisał/a:

Jaki two kraj p*zdusiu, to że nienawidzisz siebie, swojej rodziny i swojego chłopaka nie uprawnia cię do mówienia o Polsce "mój kraj" i na niego też pluć - folksdojcze mają bardziej przej***ne od wrogów w trakcie wojny.
A Polacy, jak pokazuje cała historia, są narodem wyjątkowo uzdolnionym i z wyjątkową kulturą i zbiorem zasad. Jako dowód wystarczy popatrzeć na mitologię powstania państwa, proces wprowadzania chrześcijanizmu (który zakorzenił się dopiero po stworzeniu hybrydy katolicyzmu i starej wiary), wprowadzenie wolnej elekcji i działania sejmu, zachowania po rozbiorach, budowaniu państwa podziemnego, czy wkońcu postępie po transformacji i teraz sytuacji z pandemią.
Władza jaka jest każdy widzi, jaka była też każdy widział i widzi teraz jak jest gdy próbuje się znowu doczłapać do władzy prosząc o ingerencję sił zewnętrznych.
Dumny naród czuje się znowu wystarczająco silny żeby unosić się honorem i woli zagłosować na gołosłownego nacjonalistę niż na dotrzymującego słowo globalistę sługusa.
Ty i twoja rodzina to żałośni ludzie. Nie ma to jak zakompleksiony, nienawidzący swojej tożsamości półmózg. Przecież co ty możesz wiedzieć, poza tym że jakbyś powiedział staremu że kochasz obciągać to byłby najszczęśliwszym facetem na ziemi?



Właśnie takie debile jak ty potwierdzają to co napisałem. W dupie byłeś, gówno widziałeś. Żadnych argumentów tylko bluzgi na rozmówcę. Liźnij trochę wiedzy i historii zamiast pały swojego ojca, jak już wcześniej się pochwaliłeś o stosunkach w swojej rodzinie, i wróć do rozmowy, bo pie**olisz kocopoły.

Kolejny durny gamoń, który w szczynach rządzących widzi deszcz złota.