18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Andrej Dupa

GifMajster • 2020-04-12, 20:09
Wchodzi Duda do wykwintnej restauracji i mówi:
- Dobry wieczór, rezerwowałem u państwa stolik.
- Dobry wieczór - odpowiada recepcjonista. - Pańska godność?
- Nie mam.

dziubek077

2020-04-12, 23:37
Może by tak zakaz wrzutek politycznych?

freaky

2020-04-12, 23:51
dziubek077 napisał/a:

Może by tak zakaz wrzutek politycznych?



I publicznych zgromadzeń :krejzi:

Ca...........on

2020-04-13, 00:01
I cyk, kolejne kilkaset osób zmęczonych trollowaniem, na złość totalsom zagłosuje na PiS...

m1t

2020-04-13, 00:29
NataliaW napisał/a:

Wchodzi Komorowski na krzesło w parlamencie japonskim i mówi:
-chodz szogunie
Wchodzi Kwaśniewski złożyć wieniec na grobach pomordowanych w Katyniu: bełkocze i się wypie**olił po pijaku
Wchodzi Wałęsa, podaje nogę Kwaśniewskiemu i donosi
Co wy chcecie od tego Dudy, pierwszy prezydent po 89 który i wygląda i wysłowić się potrafi. A najwięcej do powiedzenia negatywnego na jego temat mają ci co na poprzednich wyżej wymienionych szmaciarzy głosowali.
Pierwszy podpis Komorowskiego to umorzenie 1.5 mld zł długu Gazpromowi, tego długu którego Kaczyński nie umorzył.
I tak mogę z każdym prezydentem dzbanku. Porównaj jeden podpis Dudy do tego co komór na pierwszym miejscu podpisał.
Wałęsa chciał zostawić ruskie bazy wojskowe w Polsce, nigdy byśmy do NATO nie weszli. Krótki dokument obejrzyj nocna zmiana. Pieprzysz może coś o 447? To akurat Tusk i komor obiecali że Żydów spłaca , snowden ujawnił dokumenty.



Pierwszy podpis dudusia ustawa szczepionkowa bo bąbelki za mało miały.
Wysryw za 3...2...1

Miles87

2020-04-13, 00:35
Piękny kawał oczywiście w formie kiedy pojawia się pierdoła z pisu :D

fieryangel

2020-04-13, 00:43
o_ch*j_chodzi napisał/a:

Wchodzi Kaczyński do wykwintnej restauracji i mówi:
- Dobry wieczór, rezerwowałem u państwa stolik.
- Wypie**alaj!!!
Taaa zaraz nie wyjdziesz w ogóle z domu a jak spróbujesz to spałują jak za komuny a najwidoczniej PiSowcom tego brakuje!


Ale wiesz że za PO tez byś nie wylazł? A jak już byś wylazł oo wszystkim to na ulicę pełna murzynów i pedałów. A i w portfelu gówno byś miał bo by cię do tej pory na fotoradarach i conajmniej tak samo wysokich podwyżkach wszystkiego oj***li do gołej dupy.

Nie jestem zwolennikiem PiSu, ale idiotów popierających PO, PSL czy SLD nie lubię jeszcze bardziej.

dziubek077 napisał/a:

Może by tak zakaz wrzutek politycznych?



A to dlaczego? Większość sadoli ma normalne poglądy przez co można się nieźle uśmiać w komentarzach jak to mniejszościowe lewactwo, które jakimś cudem tu wlazło, dostaje kolejne pociski na ryj.

Na przykład tu wyżej przekrzykują się czy lepszy był komoruski czy Duda :D Ja mam bekę jak ch*j. Nie odbierajcie mi tego!

jajvwko

2020-04-13, 00:59
Jak słyszę po tylu latach rządów PiS "a za peło" to od razu wiem, że mam do czynienia z debilem....
Mój kraj, takie tępy...

Joixazi

2020-04-13, 02:22
HAL9000/2 napisał/a:

Wchodzi Tusk do wykwintnej restauracji i mówi:
- Dobry wieczór, rezerwowałem u państwa stolik.
- Dobry wieczór - odpowiada recepcjonista. - Pańska godność?
- Nie mam.
też śmiesznie...



widac ze debil jakies ...

McQurwa

2020-04-13, 07:15
@darex99

a nie, sorry! Ty z Bydgoskiego ratusza


mr.moose

2020-04-13, 09:56
Oho wyznawcy pislamu i polszewizmu robia sobie igrzyska xD gdzie moj popkorn :D

castagir

2020-04-13, 10:00
Wasza kłótnia toczy się o to, które gówno mniej śmierdzi i jest smaczniejsze.
Prawda jest taka, że od dwudziestolecia międzywojennego nie mieliśmy żadnego normalnego rządu.
Mieliśmy przez kilka sekund rząd Olszewskiego, który był jedyną szansą na to by wprowadzić nasz kraj na drogę normalności.
Niestety Wasi idole to jedna wielka szajka, począwszy od Wałęsy po Dudę(vel giermek Kaczyńskiego), rozprawiła się z nim zanim cokolwiek mogli zrobić, bo wiedzieli że ten rząd był dla nich największym zagrożeniem. Teraz w myśl zasady "dziel i rządź" dorabia się na was i urabia wam berety propagandą.
Kłóćcie się dalej o to kto jest większym złodziejem i obrzucajcie się swoim gównem. Polska to żałosny kraj.

Archeolog

2020-04-13, 10:50
HAL9000/2 napisał/a:

Wchodzi Tusk do wykwintnej restauracji i mówi:
- Dobry wieczór, rezerwowałem u państwa stolik.
- Dobry wieczór - odpowiada recepcjonista. - Pańska godność?
- Nie mam.
też śmiesznie...



Nie, nie śmieszne. Ten chłop nie stoi na czele polskich władz od kilku, dobrych lat.
Następny k***a debil "bo za peło to..."

andrzejrobert75

2020-04-13, 10:58
castagir napisał/a:

Wasza kłótnia toczy się o to, które gówno mniej śmierdzi i jest smaczniejsze.
Prawda jest taka, że od dwudziestolecia międzywojennego nie mieliśmy żadnego normalnego rządu.
Mieliśmy przez kilka sekund rząd Olszewskiego, który był jedyną szansą na to by wprowadzić nasz kraj na drogę normalności.
Niestety Wasi idole to jedna wielka szajka, począwszy od Wałęsy po Dudę(vel giermek Kaczyńskiego), rozprawiła się z nim zanim cokolwiek mogli zrobić, bo wiedzieli że ten rząd był dla nich największym zagrożeniem. Teraz w myśl zasady "dziel i rządź" dorabia się na was i urabia wam berety propagandą.
Kłóćcie się dalej o to kto jest większym złodziejem i obrzucajcie się swoim gównem. Polska to żałosny kraj.



Brawo,

mlekozklasa

2020-04-13, 11:22
HAL9000/2 napisał/a: napisał/a:

Wchodzi Tusk do wykwintnej restauracji i mówi:
- Dobry wieczór, rezerwowałem u państwa stolik.
- Dobry wieczór - odpowiada recepcjonista. - Pańska godność?
- Nie mam.
też śmiesznie...



Po ilości piw, widać wysyp beneficjentów 500+


zwierzak30

2020-04-13, 11:42
castagir napisał/a:

Wasza kłótnia toczy się o to, które gówno mniej śmierdzi i jest smaczniejsze.
Prawda jest taka, że od dwudziestolecia międzywojennego nie mieliśmy żadnego normalnego rządu.
Mieliśmy przez kilka sekund rząd Olszewskiego, który był jedyną szansą na to by wprowadzić nasz kraj na drogę normalności.
Niestety Wasi idole to jedna wielka szajka, począwszy od Wałęsy po Dudę(vel giermek Kaczyńskiego), rozprawiła się z nim zanim cokolwiek mogli zrobić, bo wiedzieli że ten rząd był dla nich największym zagrożeniem. Teraz w myśl zasady "dziel i rządź" dorabia się na was i urabia wam berety propagandą.
Kłóćcie się dalej o to kto jest większym złodziejem i obrzucajcie się swoim gównem.


Polska to żałosny kraj.




I tu pozwolisz,że się z tobą nie zgodzę.
Polska to piękny kraj. Tylko ludzie poj***ni.