18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Anarchy Cookbook

cys23 • 2013-01-30, 23:09
Witam Sadyści,

Czytając na forum o grupie 15W08 zauważyłem wysokie zainteresowanie produkcją trotylu.

Otóż, moje drogie dzieci, jest wiele więcej sposobów na produkcję tego typu specyfików w domowym zaciszu.

Ta-Daaam!
Mam zaszczyt przedstawić Wam książke z lat 70 pod tytułem 'Anarchy CookBook' wutorstwa Williama Powella.

Książka jest wycofana ze sprzedaży w ponad 80 krajach na świecie, myślę, że wielu z Was o niej słyszało.

Treść lektury zawiera między innymi:

-fałszowanie pieniędzy
-budowę wielu bomb/materiałów wybuchowych (termit, CO², bomby dotykowe, bomby-listy, bomby w piłkach do tenisa, napalm, bomba w dyskietce i wiele wiele innych)
-budowe lontu do bomb
-łamanie szyfrów, otwieranie zamków/kłódek/samochodów
-odpalanie samochodu (hot-wire)
-produkcja środków ogłupiających (narkotyków)
-stworzenie własnej lini telefonicznej
-wyciąganie dancyh z kart kredytowych
-'yummy marihuana reciepes'
-stoper/zegar z wysuszonych nasion
-sposoby na darmową pocztę

i wiele wiele innych.

przypominam, że wstawiam to to w celach informacyjnych, nie zachęcam do budowy bomb (chyba że ktoś planuje na Wiejską).

link do pierwszych 100 stron książki:
http://www.thedarkpaladin.com/anarchistcookbook1.htm

Angielski wymagany!

Millduck

2013-01-31, 11:49
Od kiedy dwutlenek węgla jest materiałem wybuchowym? (chyba, że coś źle przeczytałem)

wejdross

2013-01-31, 12:03
Jest jeszcze jedna bardzo dobra pozycja, pod względem mat. wybuchowych. Taka książka kucharska dla saperów ;]

Nazywa się dokładnie
"Improvised Munitions Handbook"
na pewno była na chomiku. Nie pożałujecie, ale do tego również trzeba znać angielski ;]

Butter

2013-01-31, 12:25
hehehe najważniejsze w tej książce dla anarchistów to chyba rozdział DRUGS... jakie to typowe

bardzie przydałby się wyrób trucizn

a z tłumikami to też przesada, są łatwiejsze sposoby



wg mnie ta książka ze schematami rysowanymi przez dziecko, albo kogoś z delirką to jest śmiech na sali, niektóre informacje są nawet przydatne ale nie ma rewelacji, książki wychodzące z wojska (albo jakichś dowódców) są bardziej praktyczne, a przede wszystkim w większości są tam podstawy taktyki.

michal315

2013-01-31, 12:45
Są też polskie publikacje na temat materiałów wybuchowych, wystarczy poszukać chociażby książek Tadeusza Urbańskiego (wymagana chemia na poziomie co najmniej matury rozszerzonej).

Mistrinic

2013-01-31, 12:47
Większość opisów tutaj jest błędnych. Nikomu nie polecam robić niczego z tej książki w domu ponieważ , może i raczej skończy się to źle. Proporcje składników są niedokładne i błędne. Jeżeli już weźmiecie się za produkcję np. materiałów wybuchowych polecam najpierw wypróbować wszystko w minimalnych ilościach i dopiero gdy ustalimy dokładne proporcje można się brać do roboty.

Spile

2013-01-31, 12:56
To co kiedy sejm rozpie**alamy?

Szalej

2013-01-31, 13:05
o k***a na 106str jest bimbrownik :krejzi:

Spile

2013-01-31, 13:06
Choć miało by mi to zająć weekend przetłumaczę wszystko :D

106 już idę
:D

Bary_Kent

2013-01-31, 13:10
w latach 70 były karty kredytowe?

androgenius

2013-01-31, 13:13
@up

W polszy raczej nie, ale w latach 70 istniał o dziwo świat zewnętrzny.

Lordzik92

2013-01-31, 13:37
Mnie jakos ta ksiazka nie zaciekawila, sporo niedociagniec, dla mnie ksiazka z tej samej kategorii co Biblia Szatana LaVeya i Meinkampf Adolfa. Wypromowane jako zakazany owoc, pelny tajemnej wiedzy zla niszczacy glowy nastolatkow, a po przeczytaniu, czlowiek zdaje sobie sprawe ze najbardziej tajemnicze i intrygujace rzeczy w tej ksiazce zawierala okladka....

kurczasty

2013-01-31, 13:54
A ja polecam książkę

"Steal This Book" Abbie'go Hoffman'a

To również podręcznik dla anarchistów i protestujących, napisana przez jednego z przedstawicieli pokolenia Woodstocku ( tego prawdziwego a nie brudasowego).


Autor zachęcał do kradzieży jego książki z księgarń stąd tytuł. ( To się dopiero nazywa piractwo :) )

Oprócz opisu produkcji bomb, odpowiedniego ubrania na protesty, sposobów darmowych podrózy koleją, są rozdziały o zrobieniu nielegalnego radia i wiele innych.

Książka której autorstwa nie powstydziłby się sam Tyler Durden.

Niestety wydana tylko po angielsku, ale do upolowania na allegro, sam jestem szczęśliwym posiadaczem.

grauper

2013-01-31, 21:48
No wlasnie. CO² to dwutlenek węgla..... I bez ksiazki wiem jak go zrobić ;]