18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Anakonda kontra krówka

phrontch • 2020-01-24, 11:30
Przyssała się jak cygan dro zasiłku. Akcja miała miejsce na farmie Arapongas w stanie Rondônia, a więc także amazońskie wyp*zdowo, tyle że mniejsze niż stan Amazonas




ZajętyPelikan

2020-01-24, 23:48
BajecznyKrzysztof napisał/a:

Pewnie się zastanawiacie dlaczego ta anakonda ciągle dynda sięna krowie. Opowiem Wam historię. Hodowałem kiedyś duże węże, takie jak pytony siatkowe i tygrysie. Największy miał wag 60 kg i ponad 3 m długości, czyli coś, jak ta anakonda z filmu. Zostalem kiedyś ugryziony przez ponad metrowego pytona tygrysiego podczas karmienia, pomylił moją dłoń z królikiem, którego trzymałem. Uderzył, ugryzł w prawą dłoń, więc od razu złapałem go za łeb lewą. W mgnieniu oka, dosłownie, to były sekundy, zaczął się zawijać w koło mojego prawego ramienia, Ucisk był tak wielki, że dosłownie, jakbym wsadził całą rękę w imadło. Do czego zmierzam? otóż: próbowałem lewą ręką oderwać jego łeb z mojej dłoni. Nie dało się, po prostu się nie dało. Pytony mają tak skonstruowaną szczękę, że zęby mają ostre, jak igly, skierowane w głąb paszczy. Więc, jak się wgryza, a Ty próbujesz go wyszarpnąć, sprawiasz, ze wbija się głębiej. Dlatego jest efekt, jak na filmie, bo po prostu sam się zablokował. Jedyna rada, to wsadzić rękę z wężem pod lodowatą wodę.



Nie prościej hodować chomiki?

Borys

2020-01-25, 01:18
W kraju maczet nikogo z jedna na horyzoncie? Nikogo?! Albo cielak juz i tak do piachu, a film posluzy jak dowod przy ch*j wie czym...

Kat-men-Du

2020-01-25, 15:32
~chili-chili napisał/a:

Aż sie prosi żeby chwycić siekierę i gadzinę na pół.



Trosze szkoda krówki tak ja sikirka na pól.

edmund

2020-01-25, 22:33
bard1988 napisał/a:

Ty i twój lewacki pis.



chyba się spuszczasz pod swoimi tekstami, bo kontekst zj***ny