18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amy

kuzax • 2012-07-07, 00:54
Gratulacje dla Amy Winehouse, to już prawie rok bez alkoholu i narkotyków.

tysonic

2012-07-07, 01:11
To je dobre panocku. Poważnie. Nie to żeby alkohol i narkotyki były złe, bo dobre złe nie są.

BongMan

2012-07-07, 01:13
Nigdy nie zrozumiem tych poj***nych gwiazd. Widzę siebie: Nagrałem płytę i mam w ch*j hajsu. Mogę zrobić wszystko. Co zrobię? Skocze na bungee, kupię sobie las i będę w nim robił z kumplami zawody w paintballa. Kupie sobie jetpacka wodnego i będę latał. Skoczę sobie ze spadochronem. Zdobędę Koronę Ziemi - wejdę na wszystkie najwyższe szczyty na świecie. Polecę sobie prywatnie w kosmos albo urządzę ekspedycję na dno rowu Mariańskiego, stać mnie. Jestem wielką gwiazdą i mogę zrobić wszystko, stać mnie żeby spełnić wszelkie swoje marzenia i wszystkie głupoty jakie kiedykolwiek wpadły mi do głowy.. Co wybierze wielka gwiazda? Zaćpać się na śmierć... k***a, nigdy tego nie zrozumiem...

Anonse

2012-07-07, 01:16
@up
oczywiscie ze nie zrozumiesz, nie masz tyle hajsu

kuzax

2012-07-07, 01:29
BongMan, Zgadzam się z tobą w 100%. Jak ja miałbym tak w ch*j kasy to chociaż został był filantropem lub po prostu oszczędzałbym pieniądze na dzieci i emeryturę.

Bugini

2012-07-07, 02:06
Bongman te gwiazdy przecież nie zarobiły na sprzedaży uszczelek tylko na swojej twórczości co oznacza, że mamy do czynienia z artystą większego lub mniejszego kalibru, jeśli ktoś ma problemy ze sobą to miliony plus sława niczego nie rozwiązują a mogą znacznie wjechać na łeb

St...........el

2012-07-07, 02:16
Czego Bongman oczekuje po ludziach o zerowym stopniu rozwoju... że co, rozpocznie realizować swe marzenia i pogłębiać horyzonty? Weź się k***a opanuj... Takie życie by ich zabiło :P

ramiltor

2012-07-07, 02:24
Dużo takich artystów ma problemy emocjonalne. Zazwyczaj stali się artystami przez wyładowania swojej burzy emocji przez śpiewanie, torzenie muzyki, malowanie czy pisanie książek. Dużo z nich zarobiło dużo pieniędzy a pieniądze i niestabilność emocjonalna = :samoboj:

Zizu Ziomek

2012-07-07, 03:30
BongMan - niby racja, ale skądś muszą brać nowe pomysły, a terminy gonią.

DisHonoreD

2012-07-07, 04:47
Jakis taki zart półtora rocznu ;/

bloodwar

2012-07-07, 07:43
@Bong - zauważ pod jaką presją oni są np. Metallica swego czasu - 300 dni, ponad 200 koncertów w CAŁYCH Stanach = jedziesz 10-12 godzin autobusem, rozkładasz sprzęt, grasz koncert do 22-24 a potem, zamiast iść na 12 godzin w kimę znowu musisz jechać i jechać...

Wstawiam video o tematyce podróży między koncertami żebyś w czuł się w klimat :-)



A poza tym - ciągła presja by być lepszym, więcej pisać, komponowac, grać lepiej, śpiewać lepiej, mieć zajebiste show - ciężko jest tak żyć bez "dopalaczy". A artyści to w większości prości ludzie więc i mają proste spospby uzależniania się - boli cię głowa = bierz garść apapów, boli cię ręka = apapy nie pomagają, więc bierzesz crack, boli cię krzyż = wstrzyknij sobie trochę marichuany, życie będzie piękniejsze... A najgorszy jest ten ból duszy osoby wypranej z emocji, pozbawionej realnego kontaktu z kimś bliskim innym niż zespół i groupies, tego nie da się ukoić w żaden inny sposób niż narkotykami i alkoholem

Vinewood

2012-07-07, 08:08
Cytat:

Nigdy nie zrozumiem tych poj***nych gwiazd. Widzę siebie: Nagrałem płytę i mam w ch*j hajsu. Mogę zrobić wszystko. Co zrobię? Skocze na bungee, kupię sobie las i będę w nim robił z kumplami zawody w paintballa. Kupie sobie jetpacka wodnego i będę latał. Skoczę sobie ze spadochronem. Zdobędę Koronę Ziemi - wejdę na wszystkie najwyższe szczyty na świecie. Polecę sobie prywatnie w kosmos albo urządzę ekspedycję na dno rowu Mariańskiego, stać mnie. Jestem wielką gwiazdą i mogę zrobić wszystko, stać mnie żeby spełnić wszelkie swoje marzenia i wszystkie głupoty jakie kiedykolwiek wpadły mi do głowy.. Co wybierze wielka gwiazda? Zaćpać się na śmierć... k***a, nigdy tego nie zrozumiem...


Z biednego Polaka stań się nagle wpływowym milionerem, zobaczymy jak ci pójdzie.

johnny boy

2012-07-07, 08:52
tak głupie że aż śmieszne , piwo, bo rozbawiło mnie z rana

cannabis7777

2012-07-07, 09:23
BongMan napisał/a:

Nigdy nie zrozumiem tych poj***nych gwiazd. Widzę siebie: Nagrałem płytę i mam w ch*j hajsu. Mogę zrobić wszystko. Co zrobię? Skocze na bungee, kupię sobie las i będę w nim robił z kumplami zawody w paintballa. Kupie sobie jetpacka wodnego i będę latał. Skoczę sobie ze spadochronem. Zdobędę Koronę Ziemi - wejdę na wszystkie najwyższe szczyty na świecie. Polecę sobie prywatnie w kosmos albo urządzę ekspedycję na dno rowu Mariańskiego, stać mnie. Jestem wielką gwiazdą i mogę zrobić wszystko, stać mnie żeby spełnić wszelkie swoje marzenia i wszystkie głupoty jakie kiedykolwiek wpadły mi do głowy.. Co wybierze wielka gwiazda? Zaćpać się na śmierć... k***a, nigdy tego nie zrozumiem...



ja pie**ole każdy jest inny. Najwyraźniej Cie to przerasta i nie możesz zrozumieć ze nie każdy ma takie same ambicje, jedni maja słabą wole, drudzy lepszą. Jedni chcieliby zdobyć szczyt, a drugim wystarczy kanapa przed telewizorem. Jeśli oni nie chcą tego zmienić to się nie zmienią i niech tam siedzą i ćpają czy robią cokolwiek innego. Najwyraźniej masz zbyt nudne życie, że chcesz podglądać innych.

piotrekz03

2012-07-07, 09:47
kuzax napisał/a:

Gratulacje dla Amy Winehouse, to już prawie rok bez alkoholu i narkotyków.



Dobry żart, a najlepsze w nim jest to, że za pół roku możesz znowu go opowiedzieć używając odpowiedniego czasookresu i może znów będzie główna. Żart ogólnie stary jak śmierć Amy.