18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykańskie miasta w latach 40-tych i 50-tych.

Ma..........._S • 2013-12-12, 23:34
Witajcie sadole,
jako że tytuł oddaje tematykę zdjęć, które są umieszczone poniżej, więc nie mam za wiele do dodania. Może poza elementem łączącym wszystkie fotografie, a jest nim architektura amerykańskich miast(tych bardziej i mniej znanych). Zaczynamy...

Des Moines

Buffalo

Salt Lake City

Harrisburg

Dallas


Reszta w komentarzach.

boss.

2013-12-12, 23:46
dawaj,dawaj

Ma..........._S

2013-12-12, 23:55
Austin

Baltimore

Baltimore

Atlanta

Atlanta

Atlanta

Atlanta

Chicago

Chicago

Chicago

Cleveland

Cleveland

Dallas

Denver

Denver

Des Moines

Harrisburg

Kansas City

Kansas City

Los Angeles

Los Angeles

Nashville

New Orleans

New Orleans

New Orleans

New York City

New York City

Providence

Sioux Falls

St. Louis

St. Louis

Tulsa

Wichita

me...........wa

2013-12-13, 04:26
Znowu zachwycam się nad pięknem tamtych lat. Wiem, że tak jest zawsze i człowiek będzie chwalił wszystko, tylko nie swoje, ale no nie powiecie mi chyba, że nie płynie z tych zdjęć jakaś magia? Ma się wrażenie, że wszystko jest zrobione by miało swój styl, charakter, jakiś wyraz. Takie spójne wszystko łączyło się w ciekawy, przyjemny dla oka obraz, by można było stać i zachwycać się widokiem ulicy. Czuć niepowtarzalny klimat. Teraz naciapane mnóstwem śmieci, bez charakteru, tandetne, kiczowate... Nie twierdzę, że wszystko zeszło na psy, bo jest wiele przepięknych i magicznych miejsc teraz też na świecie, no ale błagam.. na prawdę ładniejsze jest te po prawej?



Enzo_Gorlomi

2013-12-13, 07:35
zak***isty temacik
leć na główną!

~Beniu_Beniu

2013-12-13, 07:53
Piwko za zdjęcia są super. Mi osobiście bardziej podoba się USA w latach 70. Jakbyś miał gdzieś takie zdjęcia to też dawaj.

lacu

2013-12-13, 07:56
Piwo za drogi!! Tyle lat temu mieli bardziej proste drogi niż mi dzisiaj !!

MeatPuppet

2013-12-13, 08:25
świetnie oddają klimat "W drodze" Kerouaca. Pięknie :)

Ciesin

2013-12-13, 08:26
Aż przypominają się klasyki, jak "Ojciec Chrzestny", "Dawno temu w Ameryce" czy "Chłopcy z Ferajny" :D

PanMarian

2013-12-13, 08:51
I Europa nadal po 50latach nie dogania nawet tych starych zdjec :C

hokano

2013-12-13, 09:01
Ileż ja bym dał aby mieszkać w stanach w tamtych czasach. Może nie było tak bajecznie (czyli wszystkiego w opór) ale te czasy wydają się jakieś ... lepsze. Poza tym wtedy jeżeli ktoś miał smykałkę do biznesu to mógł naprawdę się dorobić. Wystarczało mieć pomysł i samozaparcie i wszystko (prawie) szło jak po maśle.

LucaBrasi

2013-12-13, 09:10
Zajebiście klimatyczne foty.

pylaochos

2013-12-13, 09:19
Content added to fap folder.