18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykańskie kobiety

yaiba • 2023-03-02, 20:48
W aplikacji randkowej dla lezbijek




alien_176

2023-03-03, 02:59
Cwaniaczki. udają cioty żeby por*chać. Z drugiej strony robić z siebie pedała masakra...

Budrys2000

2023-03-03, 06:43
0rion napisał/a:

normalka. mieszkam w uk i uzywam aktywnie badoo od jakis 6 lat. jakos tak na przelomie ostatnich 2 lat nie idzie kompletnie nikogo poznac. zaznaczasz sobie ze jest hetero i szukasz kobiety a wyskskuja ci same tranziole i degeneraci. rzygac sie chce do czego to doszlo masakra. czlowiek nie moze juz poznac kobiety, zakochac sie miec dzieci, zbudowac dom posadzic drzewo... j***l to pies. ha tfu



Może jeszcze powiedz, że szukałeś pracy na pracuj peel

;-)

martils

2023-03-03, 07:40
A w Charkowie dwóm mężczyznom dali ślub. Wszyscy mówili "Pomyłka , pomyłka !"
...no i po roku urodziły im się bliźniaczki !

Najlepsza jest Bree

Alonso

2023-03-03, 08:50
Tacy ludzie też chcą kogoś spotkać, może się zakochać, może tylko por*chać. Nie każdy jest piękny.

DonKutassinio

2023-03-03, 10:32
Dowód koronny na potwierdzenie tezy, że tranzystory i inne przebieranki to osoby zaburzone psychicznie, wymagające przymusowego leczenia lub izolacji w pokoju bez klamek.

Necro

2023-03-03, 11:46
Same dobre sztuki mrau :wali:

ShamimaBegum

2023-03-03, 13:44
They would look a lot better in burkas

ligo

2023-03-03, 22:04
0rion napisał/a:

normalka. mieszkam w uk i uzywam aktywnie badoo od jakis 6 lat. jakos tak na przelomie ostatnich 2 lat nie idzie kompletnie nikogo poznac. zaznaczasz sobie ze jest hetero i szukasz kobiety a wyskskuja ci same tranziole i degeneraci. rzygac sie chce do czego to doszlo masakra. czlowiek nie moze juz poznac kobiety, zakochac sie miec dzieci, zbudowac dom posadzic drzewo... j***l to pies. ha tfu



To prawda, też mieszkam w UK od lat i znalezienie sobie kobiety tutaj graniczy z cudem... na portalach angielska patola albo Polki - rodzicielki którym się wydaje, że marzeniem każdego faceta jest opieka i wychowanie jej dwójki dzieci które ma każde z innym ;/ ktoś zauważył by wyjść z domu by kogoś poznać... owszem nie ma problemu by wyjśc w piątek do pubu , kobiety tutaj same stawiają drinki ale to sa wszystko one stand night ....z mojej strony zero zainteresowania takim czymś.

KrwawyEric

2023-03-04, 16:10
Materiał godny harda..

IH8people

2023-03-07, 17:28
Igorek95 napisał/a:

Próbowałeś wyjść z domu?




No napisał że w uk jest. Znaczy już wyszedł. I jak widać bez zmian.

DziadMróz

2023-03-15, 16:44
W UK całkiem inaczej się żyję. Człowiek zapie**ala tylko z roboty i do roboty ale nikt nie pielęgnuje zbytnio relacji z ludźmi. Jedyne co można zrobić, to się naj***ć. Nawet w dużych miastach nie ma kina, czy teatru. Jak poszedłem w Luton do klubu muzycznego, to się okazało że jest dla pedałów. Na basen trzeba było zapie**alać do miasta obok i był brudny. Jak wróciłem do Polski to zacząłem chodzić na pewne katolickie spotkania i okazało się, że jest tam bardzo dużo normalnych dziewczyn z jakimiś sensownymi wartościami. Są ludzie, którzy angażują się w sztukę albo jakieś charytatywne rzeczy. Może jest biedniej ale jednak lepiej. Nawet po mojej rodzinie, która tam dłużej siedzi widzę zdziczenie. Nawet już sami ze sobą się nie spotykają, bo robią overtime.

No...........95

2023-07-01, 01:11
0rion napisał/a:

normalka. mieszkam w uk i uzywam aktywnie badoo od jakis 6 lat. jakos tak na przelomie ostatnich 2 lat nie idzie kompletnie nikogo poznac. zaznaczasz sobie ze jest hetero i szukasz kobiety a wyskskuja ci same tranziole i degeneraci. rzygac sie chce do czego to doszlo masakra. czlowiek nie moze juz poznac kobiety, zakochac sie miec dzieci, zbudowac dom posadzic drzewo... j***l to pies. ha tfu



Celowe i efektywne działanie systemu mające walczyć z przerostem populacji ludzkiej.