18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Amerykański król szos ..

~McSadol • 2021-11-24, 21:08
.. wyszło jak zawsze ..


pazuzu

2021-11-24, 21:22
Dlatego nie każdy powinien mieć samochód na tylny napęd

pitnixiki

2021-11-24, 22:08
Miód na moje oczy. :-)

Nie potrafisz docenić czegokolwiek tylko popisy i takie tam to masz. A wystarczyło jechać przepisowo, grzecznie chodzić do pracy i jeść śniadanie. To proszę masz „twardzielu”

sberek38

2021-11-24, 23:52
Chyba wycelował w najlepsze autko z całego szeregu

dżonyłojlker

2021-11-25, 00:05
pitnixiki napisał/a:

Miód na moje oczy.
Nie potrafisz docenić czegokolwiek tylko popisy i takie tam to masz. A wystarczyło jechać przepisowo, grzecznie chodzić do pracy i jeść śniadanie. To proszę masz „twardzielu”



Nie zesraj się, to nie koniec świata, a ty wracaj do pracy, przepisów i śniadania.

CoJaTamKurwaWiem

2021-11-25, 03:50
McSadol napisał/a:

Amerykański król szos ..



Mam dla ciebie zła wiadomość- a właściwie dwie.
Pierwsza: to niej jest krół szos- to jest samochód do wyścigów na 1/4 mili. Tylne koło jest wielkości koła od Jelcza. Na tych gumach da się zrobić na normalnej drodze może ze 100km. Warstwa gumy jest tak cienka, jak twoja wiedza o samochodach, czyli bliska Ziobrze, a do tego tak miękka, jak twoja faja na codzień :D
Druga- nie miej do mnie pretensji o tą miekką faję- ja tylko cytuję twoją kobitę :mrgreen:
No i nie wiem, jakim cudem to auto znalazło się na ulicy- może szczyl zwędził auto ojcu, może jakiś Janusz pomyślał, że nie takie cuda się ujeżdżało, a tu zonk :D

Ogórek

2021-11-25, 05:35
Filmik stary jak dzinozaury, kiedy Ci włączyli internet???

Achujwamdotego

2021-11-25, 07:50
k***a stare jak świat :-D już chyba było na wszystkich portalach

Syriush79

2021-11-25, 10:14
Wyszło dobrze, tak jak powinno, szkoda tylko, że nie przypie**olił w gołą ścianę i nie skrócił swojego marnego życia, robiąc miejsce bardziej potrzebującym.

~McSadol

2021-11-25, 20:46
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Mam dla ciebie zła wiadomość- a właściwie dwie.
Pierwsza: to niej jest krół szos- to jest samochód do wyścigów na 1/4 mili. Tylne koło jest wielkości koła od Jelcza. Na tych gumach da się zrobić na normalnej drodze może ze 100km. Warstwa gumy jest tak cienka, jak twoja wiedza o samochodach, czyli bliska Ziobrze, a do tego tak miękka, jak twoja faja na codzień
Druga- nie miej do mnie pretensji o tą miekką faję- ja tylko cytuję twoją kobitę
No i nie wiem, jakim cudem to auto znalazło się na ulicy- może szczyl zwędził auto ojcu, może jakiś Janusz pomyślał, że nie takie cuda się ujeżdżało, a tu zonk



Faktycznie zgodnie z nickiem ch*ja wiesz.. Po pierwsze film jest na drodze więc opis "król szos ",chyba każdy widzi że to gówno jest przerabiane na wyścigi na ćwiartkę . Po drugie z tą wiedzą to totalnie nie trafiłeś . I po trzecie jak masz problem ze swoją fają to udaj się do urologa może coś zaradzi ..

grzehuu

2021-11-27, 14:13
hahahahahahahahahahahahhaa
śmiechom nie było końca

ps. debil jak ich mało :D