18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykański Dobromir

~Beny • 2021-08-01, 16:13
Złamał stereotyp :-D


Halman

2021-08-01, 16:17
teraz się naśmiewacie ale dupska popękają z chwilą opracowania super wydajnych źródeł energii dla elektryków...

Lobo24

2021-08-01, 16:18
Elektryki to szmelc. Przynajmniej na obecnym stopniu rozwoju. Tesli już po kilku latach zasięg spada poniżej 100 km. Gubi energię kiedy stoi nieużywana i to sporo.

Guwnojat

2021-08-01, 16:21
Lobo24 napisał/a:

Elektryki to szmelc. Przynajmniej na obecnym stopniu rozwoju. Tesli już po kilku latach zasięg spada poniżej 100 km. Gubi energię kiedy stoi nieużywana i to sporo.

To straszne, nie usnę w nocy

mygyry

2021-08-01, 16:22
Halman napisał/a:

teraz się naśmiewacie ale dupska popękają z chwilą opracowania super wydajnych źródeł energii dla elektryków...



Komu by miała dupa pękać? Każdy uważa elektryki za świetne auta, mniej części awaryjnych, lepsze osiągi, ciche, tańsze w eksploatacji itd.
Po prostu każdy kto ma więcej IQ niż małpy z BLM wie, że obecne baterie są ch*jowe i nieekologiczne.

~Beny

2021-08-01, 16:24
Halman napisał/a:

teraz się naśmiewacie ale dupska popękają z chwilą opracowania super wydajnych źródeł energii dla elektryków...



Możesz mi wskazać kto i gdzie się naśmiewa? Napisz jeszcze z czego to naśmiewanie, bo to też jest nie do końca jasne.

stary_piernik

2021-08-01, 16:25
nie ma się co podniecać elektrykami, każdy kto używa jakichkolwiek elektronarzędzi akumulatorowych, telefonu, tabletu, laptopa itd. wie doskonale jak zachowują się dzisiejsze ogniwa, z których wykonane są akumulatory. Wszystkie po kilku latach nadają się do utylizacji lub wymiany. Dopóki czas ładowania nie będzie podobny do tankowania i dystans możliwy do przejechania również analogiczny do zasięgów realizowanych na tradycyjnych paliwach - nie ma nawet co myśleć o wyparciu pojazdów napędzanych silnikami spalinowymi. Do tego uwarunkowania klimatyczne - zima pokazała na ile przydatne są pojazdy elektryczne :) :) :)

Halman

2021-08-01, 16:33
Beny napisał/a:

Możesz mi wskazać kto i gdzie się naśmiewa? Napisz jeszcze z czego to naśmiewanie, bo to też jest nie do końca jasne.



nie żartuj dobra kobieto żebym ci teraz szukał konkretnych przykładów ale może słyszałaś o prześmiewczym określeniu; "auto na smyczy"?

~Beny

2021-08-01, 16:40
Halman napisał/a:

nie żartuj dobra kobieto żebym ci teraz szukał konkretnych przykładów ale może słyszałaś o prześmiewczym określeniu; "auto na smyczy"?



Nie, nie, Hal, nie tym razem. Napisałeś o naśmiewaniu się w TYM temacie, więc pytam: kto, gdzie i z czego się naśmiewa?

Halman

2021-08-01, 16:46
Beny napisał/a:

Nie, nie, Hal, nie tym razem. Napisałeś o naśmiewaniu się w TYM temacie, więc pytam: kto, gdzie i z czego się naśmiewa?



w TYM temacie napisałem ogólnie o przeciwnikach elektrycznych samochodów, a nie personalnie o kimś... proponuję szerszego spojrzenia na komentarze a nie doszukiwania się osobistych wycieczek.

~Beny

2021-08-01, 16:55
Halman napisał/a:

w TYM temacie napisałem ogólnie o przeciwnikach elektrycznych samochodów, a nie personalnie o kimś... przestań mnie torturować...



O ludzie, Hal, nie wciskaj proszę wątków zahaczających o coś, bo userzy to podłapują i się niepotrzebny syf robi :roll: :badyl:

Halman

2021-08-01, 16:57
Beny napisał/a:

O ludzie, Hal, nie wciskaj proszę wątków zahaczających o coś, bo userzy to podłapują i się niepotrzebny syf robi



zamknijmy tą do niczego nie prowadząca dyskusję. Mój komentarz na pewno nie uderzał w ciebie w żaden sposób a ty mnie źle zrozumiałaś. miłego dnia.

ququa

2021-08-01, 16:59
Halman napisał/a:

teraz się naśmiewacie ale dupska popękają z chwilą opracowania super wydajnych źródeł energii dla elektryków...



Ja bym chciał mieć elektryka w tdi 1.9

~Beny

2021-08-01, 17:13
Halman napisał/a:

zamknijmy tą do niczego nie prowadząca dyskusję. Mój komentarz na pewno nie uderzał w ciebie w żaden sposób a ty mnie źle zrozumiałaś. miłego dnia.



Tu nie chodzi o uderzanie w kogokolwiek, tylko o komentowanie gdziekolwiek ;)

PoProstuNIKT

2021-08-01, 17:16
Halman napisał/a:

teraz się naśmiewacie ale dupska popękają z chwilą opracowania super wydajnych źródeł energii dla elektryków...



były już dawno takie elektryki jak widać na filmie, oto przykład se stajni Porsche:




2 silniki gaźnikowe, 12-cylindrowe Maybach HL120 TRM poruszające 2 silniki elektryczne Porsche/Siemens-Schuckert o mocy 300 KM (221 kW) przy 3000 obr./min (każdy)