18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Amerykański Dobromir

~Beny • 2021-08-01, 16:13
Złamał stereotyp :-D


Sigonek

2021-08-02, 12:29
mygyry napisał/a:

Komu by miała dupa pękać? Każdy uważa elektryki za świetne auta, mniej części awaryjnych, lepsze osiągi, ciche, tańsze w eksploatacji itd.
Po prostu każdy kto ma więcej IQ niż małpy z BLM wie, że obecne baterie są ch*jowe i nieekologiczne.



Skoro są takie zajebiste, dlaczego w Formule 1 nie jeżdżą na silnikach elektrycznych ? Wypie**alaj ogłupiony zielonym przekrętem człowieczku z narzucaniem innym swoich opinii. Jestem człowiekiem wolnym i ja będę decydował o swoich wyborach. Chcesz jeździć elektrycznym gównem, zasilanym energią pochodzącą ze spalania WĘGLA ? Twoja sprawa, ale nie pozwole, żeby interesy lobbystów uderzały w moją wolnośc. Chce jeździć V8 Turbo, bo tak. Chce jeździć Passerattim 1.9 TDI od Niemca lekarza, bo jest tani i niezawodny, moja sprawa. j***ć zieloną komunę i narzucanie zamordystycznych restrykcji w imię korporacyjnych interesów.

Olashenco

2021-08-02, 15:28
Sigonek napisał/a:

Skoro są takie zajebiste, dlaczego w Formule 1 nie jeżdżą na silnikach elektrycznych ? Wypie**alaj ogłupiony zielonym przekrętem człowieczku z narzucaniem innym swoich opinii. Jestem człowiekiem wolnym i ja będę decydował o swoich wyborach. Chcesz jeździć elektrycznym gównem, zasilanym energią pochodzącą ze spalania WĘGLA ? Twoja sprawa, ale nie pozwole, żeby interesy lobbystów uderzały w moją wolnośc. Chce jeździć V8 Turbo, bo tak. Chce jeździć Passerattim 1.9 TDI od Niemca lekarza, bo jest tani i niezawodny, moja sprawa. j***ć zieloną komunę i narzucanie zamordystycznych restrykcji w imię korporacyjnych interesów.



Dokładnie, można powiedzieć że nawet ch*j z tym jak dużo twoje auto pali, może jarać nawet tyle co Kamaz - 120l/100km (na bidę) i może nawet całe miasto takimi zapie**alać przez dziesięciolecia a i tak nie będzie miało to takiego wpływu na środowisko jak np. ZAJEBIŚCIE PODEJRZANA EKSPLOZJA CAŁEGO KOMPLEKSU FABRYK W NIEMCZECH, wpłacając w to zakłady Bayer, czy chodziazby ten kolejny wątpliwy "wypadek" jaki miał miejsce w Bejrucie, o którym jakoś się nie pamięta. Saletra? Spawanie drzwi? No k***a ludzie...

bamboocha

2021-08-02, 17:34
atomboy napisał/a:

wstyd przyznać ale miałem najpierw bmw i3 i tego nie można nazwać autem, to porażka w każdym tego słowa znaczeniu. KUPA GÓWNO p*zdA SZMELC.
Wytrzymałem na tym rok, w zimie to praktycznie nie używalne auto w lecie też jeśli chcesz mieć klime XD to GÓWNO.
O wykończeniu wnętrza nie wspomnę coś jak lanos z jasną tapicerką cienką jak papier, popękała przy 1 mocnym słoneczku. Reklama typu auto do miasta... to se zamów lepiej ubera. Jak przyszła niższa temperatura to zasięg spadł tak mocno, że bałem się wyjechać z parkingu.
Drugie to tesla s firmówka bo dobra dopłata i tak dalej XD.
Tutaj dużo lepiej, jednak nadal to KUPA. Planowanie trasy po ładowarkach to dramat, co z tego, że np. zajmuje to kilkadziesiąt minut akurat postawić klocka po kawie i hot dogu jak pozajmowane. KAŻDA ale KAŻDA trasa wiązała się ze srogim planowaniem, dłuższym czasem i wyłączaniem albo podzespołów albo jazdą z prędkością matiza. Jeszcze jeździłem za czasów, gdzie usterki rozwiązywało się w Berlinie także auto praktycznie nieużywalne.
O fajnie dużo konióf porobiłem inną furę, no.. tylko on zapie**ala cały czas 140km/h (lub więcej ) na Amber a ja kulam się 90 max żeby dojechać doładowania!!
Wyleczyłem się z tego gówna i mam DIESLA j***ć to. Tankuję w Krakowie i dojeżdżam do Malborka i w ch*ju mam ładowarki po drodze.



Polecam GS450H może nowego już nie kupisz ale na moje lepsze niż klekot.

Takafura

2021-08-02, 17:46
impressa88 napisał/a:

A gdyby tak zamiast baterii zastosować kondesatory elektrolityczne


Czytałem o pojazdach w armii USA z takimi kondensatorami - spory minus to ryzyko uwolnienia CAŁEJ energii w ułamku sekundy ( wypadek, niefachowa obsługa).


Teuwil

2021-08-02, 20:18
Przecież ten generator to tylko zasilanie awaryjne, na co dzień nim nie ładuje.

mygyry

2021-08-02, 21:33
Sigonek napisał/a:

Skoro są takie zajebiste, dlaczego w Formule 1 nie jeżdżą na silnikach elektrycznych ? Wypie**alaj ogłupiony zielonym przekrętem człowieczku z narzucaniem innym swoich opinii. Jestem człowiekiem wolnym i ja będę decydował o swoich wyborach. Chcesz jeździć elektrycznym gównem, zasilanym energią pochodzącą ze spalania WĘGLA ? Twoja sprawa, ale nie pozwole, żeby interesy lobbystów uderzały w moją wolnośc. Chce jeździć V8 Turbo, bo tak. Chce jeździć Passerattim 1.9 TDI od Niemca lekarza, bo jest tani i niezawodny, moja sprawa. j***ć zieloną komunę i narzucanie zamordystycznych restrykcji w imię korporacyjnych interesów.



Bo baterie są ch*jowe, proste i logiczne?
Poza tym formuła 1 ma swoje wytyczne to od razu się zbulwersuj dlaczego w furmule nie jeżdżą z 6 litrowym silnikiem tylko z małymi p*zdzikami.
Co za k***a bezmózg.
Jak chcesz wyścigi aut elektrycznych to nazywa się formuła E i są ch*jowe ze względu na ch*jowe baterie, ale jak ktoś jest upośledzony i wszędzie widzi spisek to jego problem.

willoo

2021-08-03, 03:00
ale czego ten debil nie rozumie? Przecież jak elektryk się rozładuję to nic innego tylko laweta cie ratuje... To co k***a mam robić jak nie wozić ze sobą agregatu? ja pie**ole... j***ni tępi amerkańce ....

jacob197

2021-08-03, 06:12
Olashenco napisał/a:

Najbardziej mnie rozpie**ala jak coś jest na baterie, to musi być eko i mieć przyj***ną naklejkę "neutralny węglowo" i ch*j z tego że prawie cały prąd w polszy jest pozyskiwany z węgla.
Już dawno wszyscy mogli by popie**alać na wodór, ale wtedy jedyne dupska jakie by pękały to te koncernów naftowych, od których defacto zależy transport na całym świecie i ch*j nam w dupe cywilom konsumentom. Prąd też nie jest uzależniony tylko od węgla, tak jak uzależnieni są wszyscy od chłonięcia głupot i propagandy.



właśnie dlatego koncerny naftowe i inne szejki wykupiły wszystko co możliwe w napędach na wodór. Rok czy dwa lata temu nawet jakaś firma przedstawiała swój pomysł na tego typu silnik. Szejk zaoferował tak horrendalnie wysoką cenę, że wykupił to.

KTMracer

2021-08-05, 16:58
Namex napisał/a:

Dokładnie. Jeden z najgorszych niemieckich pojazdów drugiej wojny. To badziewie ciągle sie rozwalało. Bardziej niż tygrysy, czy ruskie t34.
A widzę cioty jarające się elektrykami dalej nie ogarniają, że to ściema jest taka jak demokracja.
Niemcy własnie pracują nad 2 róznymi metodami napędu które używają własnie spalinowego i elektrycznego silnika.
Za rok tesla będzie szła na szrot, bo wersja niemiecka jest nie tylko przyjazna bardziej środowisku, ale też ma znacznie lepszy zasięg.



Może i czołg był nieudany, ale we wszystkich kopalniach te duże wozidła mają taki sam system. Silnik spalinowy napędza generator, a następnie prąd jest używany w silnikach elektrycznych zamontowanych w kołach. Działa wyśmienicie. Ciekawostka jest taka że nie jesteśmy w stanie wypordukować przegubu wału który przeniesie taki moment.

Elektryki to fałszywa ekologia, wciska sięludziom kit żeby kasować za emisję CO2. Najczyściejszą formą uzyskiwania energi jest ROPA!

Wiatrak niby 100% eko, ale jeśli weźmiemy pod uwagę ilość CO2 potrzebnego do wyprodukowania wiatraka to nigdy on się nie zwróci, nie mówiąc o kosztach utrzymania.

Kupiłbym teslę tylko dlatego że mnie ciekawi i fajnie zapie**ala. Po paru miesiącach pie**olenia się z ładowaniem poszłaby do żyda.

Pozdro dla kumatych