18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Amerykańska uczciwość czy jankeska głupota?

Halman • 2017-12-26, 11:20
Cytat:

58-letnia Amerykanka przeraziła się, gdy zobaczyła rachunek za prąd. Kwota opiewała na 284 miliardy dolarów.
Kobieta myślała, że tak wysoką kwotę mogły wygenerować świąteczne lampki powieszone wokół domu.

"Niedawno podłączaliśmy lampki choinkowe i pomyślałam, ze może coś złe podłączyliśmy
i zepsuliśmy stąd taka kwota na rachunku"
powiedziała w rozmowie z "Erie Times-News". Kobieta była w szoku, bowiem termin zapłaty był bardzo bliski.
Pierwszą ratę w wysokości 28 tysięcy dolarów kobieta miała zapłacić do końca grudnia.

Zaszła oczywista pomyłka. Rzeczywista kwota do zapłaty wynosi 284 dolary i 46 centów,
a dostawca prądu z Pensylwanii nie umiał wyjaśnić skąd wzięły się miliardy do zapłaty jakie widniały na rachunku.



Żródło

w zasadzie bez komentarza; Amerykanie ...

Ja...........ro

2017-12-27, 13:10
pionner napisał/a:

@Jaczuro wskaż mi bank, który mi da kredyt na 284 miliardy dolarów. Bo za taką kasę, to bym sobie ten bank wykupił, anulował zobowiązanie spłaty, a za resztę poleciał na wakacje na marsa.


Każdy, bo wystarczyłoby zaplacic te jedna, pierwsza rate ktora jej wyliczyli na raptem 28tyś $, kretynie... :homer:

daviden

2017-12-27, 14:12
Bez zapłaty tej pierwszej raty może ich oskarżyć o traumę. Teraz pewnie bidulka boi się otwierać listy! i co?! jak ona ma żyć?!

Promek

2017-12-27, 16:07
To ameryka. Teraz moze pozwac dostawce pradu, ze musiala w obliczu stresu leczyc sie u psychiatry, psychologa, kardiologa, nerologa, proktologa, chematologa, ginegolga i wszystkich z koncowka -oga na grube mln dolarow :D

Maxi96

2017-12-27, 20:02
hfbnmiuytp napisał/a:

@up ciekawe, że Ameryce zawsze przeciwstawiacie Rosję. To jakiś kompleks człowieka sowieckiego czy po prostu sp***olenie genetyczne? :D



Nie jaśnie oświecony kolega zobaczył że mam cyrylicę pod nazwą i od razu założył że jestem jakiś rusek.