18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykańska szkoła

Jesse.Pinkman • 2021-11-06, 15:08
Jeden postanowił użyć ostrzejszego argumentu.

wojtekpwse

2021-11-06, 15:10
k***a ten z czapką z daszkiem do tyłu to nauczyciel? A może rektor? Ameryka panie. Freedom k***a jego mać pełną gębą i zatruwają dzieciom mózgi swoją ,, zajebistością,,

Anosa20

2021-11-06, 15:18
Szacun dla nauczyciela, że opanował gnojka.
Ja wiem, zaraz zlecą się znawcy. "Że on to by takiemu zaj***ł i tyle".
Gówno byście zrobili. Najlepszą metodą na takich idiotów jest spokój i opanowanie.

Jarokwakin

2021-11-06, 15:18
wojtekpwse napisał/a:

k***a ten z czapką z daszkiem do tyłu to nauczyciel? A może rektor? Ameryka panie. Freedom k***a jego mać pełną gębą i zatruwają dzieciom mózgi swoją ,, zajebistością,,



Bo to jest bracie szkoła życia.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-11-06, 15:19
No i właśnie debil sp***olił sobie życie...

dennissliwa

2021-11-06, 15:41
Ale trzeba być k***ą żeby ze sprzetem wyskakiwać...

voodoo_16

2021-11-06, 15:55
miłego cwe*enia w wiezieniu, młody debilu

Adam_WKLADAM

2021-11-06, 16:42
to teraz przez nastepne 10 lat czarny Tyron będzie tego z nożem dźgał w dupsko czarnym ku*asem w celi

ProVVe

2021-11-06, 17:09
Anosa20 napisał/a:

Szacun dla nauczyciela, że opanował gnojka.
Ja wiem, zaraz zlecą się znawcy. "Że on to by takiemu zaj***ł i tyle".
Gówno byście zrobili. Najlepszą metodą na takich idiotów jest spokój i opanowanie.



A ch*ja... Dam sobie łapę uciąć, że pajac gnębił tego suchoklatesa bo inaczej być nie mogło i zgadnij co? SIE k***A PRZEJECHAŁ... Nie popieram latania z kosą, ale ostatnio mialem okazje ogladac tv gdzie matki plakaly jak ich synalek jeden z drugim dostawal po mordzie w ośrodku dla trudnej młodzieży... ZApytasz co to ma wspolnego? Otóż sk***ysyny dostaly sie tam za pobicia, kradzieze, pastwienie sie nad slabszymi i jak sie role odwrocily to rura zmiekła... Tutaj mam nadzieje, ze bylo dokladnie tak samo i edukacja szybciej trafiła do pajaca... Szkoda, ze mu mordy nie poznaczył

plastic

2021-11-06, 17:16
ProVVe napisał/a:

A ch*ja... Dam sobie łapę uciąć, że pajac gnębił tego suchoklatesa bo inaczej być nie mogło i zgadnij co? SIE k***A PRZEJECHAŁ... Nie popieram latania z kosą, ale ostatnio mialem okazje ogladac tv gdzie matki plakaly jak ich synalek jeden z drugim dostawal po mordzie w ośrodku dla trudnej młodzieży... ZApytasz co to ma wspolnego? Otóż sk***ysyny dostaly sie tam za pobicia, kradzieze, pastwienie sie nad slabszymi i jak sie role odwrocily to rura zmiekła... Tutaj mam nadzieje, ze bylo dokladnie tak samo i edukacja szybciej trafiła do pajaca... Szkoda, ze mu mordy nie poznaczył



tez kiedys zbierzesz sie na odwage? czy p*zda do samego konca?

mlecz1323

2021-11-06, 17:20
@aaaaaaaaa dokladnie reszta zycia za kratami dla takich kabuzów

UrlichUrwich

2021-11-06, 17:35
Nauczyciel wiedział do kogo podejść bo od dawna pewnie wiedział kto ma najbardziej nierówno pod kopułką, ale "nie mieli dotychczas podstaw by interweniować".....






....Teraz podajcie sobie ręce i wracać do klasy.
A ty wytrzyj jakoś tą krew i przyjdź jutro z rodzicami.

Nyrewesa

2021-11-06, 18:43
dennissliwa napisał/a:

Ale trzeba być k***ą żeby ze sprzetem wyskakiwać...


Może ma babcię w KRK i odwiedza ja co wakacje w kraju przodków? :)

eMCeONe

2021-11-06, 19:20
Mam takie dziwne wrażenie, że gnębiony typek nie wytrzymał i wziął sprawy w swoje ręce, co tłumaczy zachowanie wobec nauczyciela, którego szanuje bardziej niż tą zakrwawioną p*zdę :D

ProVVe

2021-11-06, 19:27
plastic napisał/a:

tez kiedys zbierzesz sie na odwage? czy p*zda do samego konca?



Takich p*zd jak ty przerobilem juz w swoim zyciu dlatego otwieraj morde do jakies czarnej paly kocmoluchu... pie**olone gówniaki maja weekend i rodzice pewnie leza nawaleni w jakiejs oborze zamiast ukladac robaka