18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykańska sieć policyjna "Axon Network"

kaczorek51 • 2017-05-20, 23:27
Film promujący sieć policyjną. Ciekawie to wygląda.

somet

2017-05-21, 00:02
Taki ch*j, biały to bandzior a czarny to policjant, od razu widać że to fejk.

cuurniprime

2017-05-21, 01:48
somet napisał/a:

Taki ch*j, biały to bandzior a czarny to policjant, od razu widać że to fejk.


Już wyjaśniam, wykrywanie twarzy nie działa przy murzynach... Tutak przykład:
spoiler

Gdybyś chciał sprzedać jakiś gadżet na którym możesz sporo zarobić to też wolałbyś to ukryć prawda? Do tego poprawność polityczna by cię zjadła bo "black lives matter" i insze pie**olenie... Ale przyznać trzeba, technologia rozwija się coraz ciekawiej :amused:
spoiler

b0r000

2017-05-21, 13:28
Chyba gdzieś to już widziałem...
A tak Watch_Dogs

A tak po za tym trzymanie wszystkiego w formie elektronicznej nie jest godne zaufania. No chyba że te zeznania nagrane prze policjanta później są przepisywane przez kogoś na papier.

szamanthc

2017-05-21, 14:10
To jest po to żeby policja nie musiał pisać i czytać, bo dla nich jest to za trudne.

C0...........BO

2017-05-21, 21:42
Ciekawy system... po ostatnich dziwacznych dziejach w PL był by rewolucyjnym narzędziem do walki z korupcją, kłamstwami, nadmierną agresją i ogólnie niesłuchaniem się Pana.... ;-)

PolaczekRR

2017-05-22, 03:24
j***ć policyjne k***y, i nie nic mi nigdy nie ukradli więc mam wyj***ne na dzwonienie do tych pedałów po pomoc, zresztą oni nikomu nigdy nie pomagają :)

b0r000

2017-05-22, 03:41
@up
Normalnie jak widzę takie teksty to od razu sobie myślę że przylazł sebix JP90% (bo jak przychodzi co do czego to się jednak trochę cyka)
Ale tak po prawdzie nie mogę sobie przypomnieć jakiejkolwiek dobrej akcji gdzie policja pomogła a nie uprzykrzała życie albo się po prostu zbłaźniła(mowa oczywiście o naszej policji)

Wiewór

2017-05-22, 08:28
Muszę to podesłać swojemu dzielnicowemu. Ostatnio jak byłem na dołku to wciąż pisał na maszynie do pisania :amused:

C.Z.E.S.I.E.K

2017-05-22, 08:57
b0r000 napisał/a:

Ale tak po prawdzie nie mogę sobie przypomnieć jakiejkolwiek dobrej akcji gdzie policja pomogła a nie uprzykrzała życie albo się po prostu zbłaźniła


To już zasługa naszej mentalności. Łatwiej narzekać, niż powiedzieć coś dobrego.

parolpl

2017-05-22, 12:06
Interweniujący biały ze swoim murzynem to tak jak funkcjonariusz z psem policyjnym. Co w tym dziwnego, że używa się zwierząt do interwencji.

Klausofff

2017-05-23, 21:58
C0C0JAMBO, Akurat z tą korupcją to nie jest wcale aż taki problem, każdy by wolał dać policjantowi "na kawe" niż płacić 5 stówek dla państwa.

AdiOsAmigos

2017-05-23, 22:36
Dawać te technologie :D hard odżyje od filmików jak asfaltów utylizują :D

supra36

2017-05-23, 22:51
Klausofff napisał/a:

C0C0JAMBO, Akurat z tą korupcją to nie jest wcale aż taki problem, każdy by wolał dać policjantowi "na kawe" niż płacić 5 stówek dla państwa.



Mówisz? O naszym systemie prawnym to akurat nie chce mi się nawiązywać dyskusji, ale są chyba wykroczenia, gdzie jeśli czyn poważny to i kara spora. Dajmy na to gdybyś był policjantem i zatrzymał do kontroli kierowcę w godzinach szczytu, który w mieście poruszał się z prędkością bliską 100km/h, to wziąłbyś na kawę i go pouczył mając w dupie czy kogoś pie**olnie na pasach bo nie zdąży wyhamować? Albo, gdyby trafił Ci się pijany kierowca ze stężeniem 0,5mg to oceniłbyś jego możliwości k***a jaskółką? Najlepiej j***ć policję i pisać acab markerem koledze na plecach.

O korupcji możemy rozmawiać choćby cały czas, ale na pewno jest jakiś odsetek uczciwych policjantów czujących po prostu powołanie do roboty, tak jak i odsetek ludzi, którym kara po prostu się nie należy. Funkcjonariusz ma przecież cały instrument kar, których może użyć, w tym karę nagany, ale to od niego zależy ocena sytuacji i jeżeli uzna, że to co zrobiłeś nie będzie znacząco szkodliwe, to przecież wcale tych pięciu stówek nie będziesz musiał płacić, ale niestety dura lex sed lex.

Superfunfel

2017-05-24, 16:24
A hakując tą sieć dostajesz dostęp do aktualnych pozycji każdego policjanta w mieście.