18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykańska demokracja

Kai • 2013-09-06, 15:51
Skoro już tak głośno o Syrii. :-/




GoldRoger777

2013-09-06, 16:09
Dokładnie. Reżimy, powstańcy i bronie chemiczne to zwykłe pie**olenie dla szarej masy. Jak jest się zadłużonym na kilka biliardów u chinoli to wiadomo że skądś kasę trzeba wykombinować

1.Michal

2013-09-06, 16:20
@up
Chiny, które są największym światowym eksporterem, nie są zainteresowane natychmiastowym zwrotem swoich pieniędzy, ponieważ mogłoby to obniżyć eksport do USA. (Wikipedia)
Trzeba się dobrze ustawić, by pożyczający obawiał się spłaty bardziej niż biorca :)

cinsonik

2013-09-06, 17:29
Przecież w Syrii aktualnie nie ma żadnego surowca, po który USA mogłoby tam iść... chyba, że mnie ktoś oświeci?

Flack

2013-09-06, 17:34
cinsonik napisał/a:

Przecież w Syrii aktualnie nie ma żadnego surowca, po który USA mogłoby tam iść... chyba, że mnie ktoś oświeci?



Dokładnie. Poza tym jak mnie wnerwia taka hipokryzja. Jak Polacy napadnięci przez Niemców, Rusków, to pomóż Zachodzie! Bo tutaj nam źle. Ale u nich dobrze, mogli mieć to w dupie.

A teraz ludzie giną (pal sześć kto ma tam rację) w dziesiątkach codziennie, to jakiś naród gdzieś w środkowej Europie sobie komentuje.

Gdyby to u nas było powstanie przeciw władzy to byście błagali żeby USA przyszło z pomocą. Jak to było za każdym naszym powstaniem.

Po kim jak po kim, ale Polakach spodziewałbym się większej wyrozumiałości. Jasne, że USA coś będą z tego miały. A co, ktoś coś robi na świecie za darmo? Ale chyba nie o to chodzi, tylko o ludzkie życia.

161ZT650

2013-09-06, 17:46
Naprawdę poj***ni, zygzakiem rurociąg kłaść :D

Pr...........zy

2013-09-06, 17:52
Rysunek idealnie pokazuje taktykę cara Putina i kacapów... (Gruzja, Czeczenia, Ukraina, Białoruś, Polska...) Akurat co do Polski, Ukrainy i Białorusi to zamiast karabinów jest rynek, polityka i szantaż.

pawel1550

2013-09-06, 18:04
Przecież oni nie chcą atakować Syrii dla żadnych surowców, tylko żeby się dobrze ustawić do ataku na Iran, którego to wielce boją się żydki.

WolfManGoth

2013-09-06, 18:30
Czy to Betsy? Nie.
Czy to Kwejk? Nie.
Czy to Sadistic? Tak.

To czemu mym oczom ukazuje się kał w formie obrazka?

Poproszę pokazać im drogę:


Dziękuję.

1991adam1991

2013-09-06, 18:39
up@
Jeżeli dla Ciebie mordowanie tysięcy istnień dla zarobienia kasy nie jest wystarczająco sadystyczne... To sam stąd wyjdź ;) Zresztą bardzo ważny temat w dzisiejszych dniach i powinno się go nagłaśniać gdzie się da bo w Twoim ukochanym tvn`nie jedyne co można usłyszeć to kłamstwa, a kulisy wojny są całkowicie inne.

BoKoR

2013-09-06, 19:58
Jeżeli dla USA chodziło by o pokój na świecie, to by już dawno zrobili porządek z Koreą Płn. i uwolnili ludzi w obozach pracy.
Ale że nie ma tam ropy, to im Korea lata koło ch*ja.

Najgorsze jest to że pod Polską jest sporo węgla, ropy i teraz gazu łupkowego. Tylko czekać aż Polska okaże się największym terrorystą świata.

Muzz

2013-09-06, 20:18
Bzdura jakaś, toż to Contra! Jeden amerykaniec strzela zwykłym gunem, drugi laserem, a trzeci tym takim wirującym badziewiem!

ellsworth

2013-09-06, 20:31
No ja rozumiem, że się Egipcjanie 4000 lat temu połakomili na Syrię, bo drewno kosztowało u nich fortunę, ale jeśli myślisz, że jaknesi będą masowo wywozić cedry z Syrii to się grubo mylisz.

Rusznic

2013-09-06, 20:40
Obecnie Polska wydobywa więcej ropy od Syrii (tak tak bo tam jest wojna i instalacje są rozj***ne ale co z tego).

USA to kraj, silny militarnie który zabezpiecza swoje interesy. Mogą sobie najeżdżać kogo im się podoba a wam buce ch*j do tego. Mają tanią ropę a wy nie. Państwo, które dba o siebie a gnoi innych to państwo w którym każdy z nas chciałby żyć.

Ciekawe co mówili Francuzi gdy polskie oddziały okupywały Kijów lub Moskwę. Nikogo to nie obchodziło bo to nie ich pie**olony interes był. Rzym, Persja, Brytania czy USA: imperium jak imperium - r*chać innych będzie. Wk***iać się na to to jak narzekać, że woda jest mokra.

Poza tym to ciapatych gnoić będą więc powinniście się cieszyć.

MateuszMmz

2013-09-06, 20:52
cinsonik napisał/a:

Przecież w Syrii aktualnie nie ma żadnego surowca, po który USA mogłoby tam iść... chyba, że mnie ktoś oświeci?

Ja cię oświece: Spójrz na mapę świata i zobacz, gdzie leży Syria. Amerykanie chcą nie tylko bronić Izrael od wschodu ale także "interweniować zbrojnie" (jak to ładnie brzmi...) w Iranie