18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerykanie protestują.

staruchazpalcemwd • 2017-01-27, 19:10
Protesty w Ameryce, no ale pojawia się jeden sprawiedliwy :D



"Bo nie każdy bohater nosi pelerynę."

Essent

2017-01-27, 19:15
Dobrze powiedział.W bibliotece się nie krzyczy do k***y nędzy!

~Velture

2017-01-27, 19:16
k***a dobry knur :D

Swoją drogą lubię te protesty. W większości pie**olą o demokracji ale w sytuacji gdzie jest przykładowo 20 demonstrujących i nagle podbije grupa 50 chętnych na spuszczenie im wpie**olu to jakoś zapominają czym jest większość i na czym polega demokracja.

Ptoon

2017-01-27, 20:17
Po akcencie wnioskuję, że gość nie tak dawno przyjechał do stanów. Pewnie zapie**alał 25 godzin na dobę o misce ryżu, żeby się dostać na amerykański uniwersytet, a teraz zapie**ala jeszcze więcej, żeby być najlepszym naukowcem, doktorem, prawnikiem i pomóc swojej rodzinie. Przychodzi do biblioteki, żeby uciec od "zabawowych" amerykańskich studenciaków i słyszy jak nieudacznicy, matoły i lenie, których jeszcze nigdy wcześniej w bibliotece nie widział, wydzierają się, że to oni mają moc(sprawczą), w celu oprotestowania gościa, który nie chce wpuścić do tego kraju jeszcze większej ilości nieudaczników, matołów i leni. Nic dziwnego, że się w nim zagotowało.

pakicito

2017-01-27, 20:23
po opisie, tylu czarnych i krzykach z początku filmu miałem nadzieję, że pojawi się bohater w białym stroju

mygyry

2017-01-27, 20:45
Niech im ktoś w końcu wytłumaczy, że mogli iść głosować jak były wyboru, lub pogodzić się z tym, że wygrał ktoś inny

staruchazpalcemwd

2017-01-27, 20:54
@up Nie da rady. To są "demokraci". Szanują demokratyczne wybory tylko kiedy oni wygrywają. Pamiętasz te zamieszki Republikanów jak Obama wygrał? Ja też nie :amused:

elfis

2017-01-27, 21:18
znów te zj***ne baby protestują, nagle broniąc lewicy w kobietach obudziło się zainteresowanie polityką / moja teoria jest taka że są wyjątkowo podatne na manipulacje medialne /choć zidiocenie facetów też co ciekawe jest zauważalne gdy ktoś przedawkowuje wiadomości w TVNach i na nich buduje swoją wiedzę polityczną , tak z obserwacji znajomych, a potem wszyscy jak jeden powtarzają te same cytaty, co jest już czasem wprost śmieszne

LongDistanceTrip

2017-01-27, 23:35
@up. Winny jest temu rozwój mediów. Przed powstaniem masowych mediów facetowi przekazywał pogląd na świat jego ojciec i przez młodzieńczy bunt facet albo weryfikował albo zmieniał swoje poglądy. Jak i w późniejszym czasie, przez kontakty z innymi przedstawicielami płci męskiej zmieniał albo utwierdzał się w poglądach. To był jedyny sposób. Kobiety natomiast przeważnie przyjmowały światopogląd mężów, bo w końcu mężczyźni rządzili światem (to już przeszłość niestety, moim zdaniem).
Teraz rolę kreowania poglądów na świat, zamiast wieków doświadczeń przekazywanych z pokolenia na pokolenie w ramach cywilizacji, zastąpiły masowe media, możliwość wciskania propagandy. Facet nie potrzebuje dyskutować z innymi, jednocześnie "ulepszając" swoje poglądy. Wystarczy, że włączy odpowiedni kanał w TV - dostaje to z czym się zgadza. Według starej zasady, że jesteśmy w stanie oddać swoją wolność i rozwój - za wygodę i bezpieczeństwo. Obcięli nam włosy razem z jajami parafrazując film Vabank.

Kobiety były, są i będą podatne na manipulacje. Mężczyźni nie byli kiedyś, teraz są bardziej podatni na manipulacje od kobiet - wystarczy spojrzeć jak często (chociażby tutaj) pada generalizacja, że jak nie jesteś za PIS to jesteś za PO i bierzesz poglądy z TVN (i odwrotnie, oczywiście) :D

To jest k***a zdumiewające. Baby przynajmniej są w miarę solidarne w tych femiabsurdach i idą za wszelką cenę w zaparte. I kto tak naprawdę daje sobą manipulować panowie? Według rzymskiej zasady "dziel i rządź" ?

Manhunt661

2017-01-29, 02:27
Już to gdzieś widziałem :mrgreen: