18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ameryka

mygyry • 2016-10-14, 12:36
Amerykanie są oburzeni słowami Trumpa, z których wynika, że kobiety same pchają się do facetów z kasą.
No cóż mogą się czuć skołowani pierwszymi słowami prawdy w tych wyborach.

nowynick

2016-10-14, 12:53
a żeby to jeszcze były pierwsze... co Trump powie jakąś oczywistą oczywistość typu "kobieta może zarabiać tyle samo, jeśli pracuje równie ciężko" czy o jakiejś chodzącej Barbie mówi że ma wielkie sztuczne cyce to światowe media dostają sraki, że śmierdzi przez ekran telewizora...

Teraz coś o podrywaniu/molestowaniu kobiet wyszło, no kto jak kto, ale Clintonowie to oburzeni być chyba nie powinni ;) Jak to było? Wybaczam mężowi, on jest świetnym prezydentem i wielkim człowiekiem?

Moby_Dick

2016-10-14, 13:22
O swojej żonie pewnie mówił.. I córce :szydera:

nowynick

2016-10-14, 13:28
Dick napisał/a:

O swojej żonie pewnie mówił.. I córce :szydera:



Z córką to nie wiem, ale na żonę ściągnął sobie połowę od niego młodszą modelkę - imigrantkę ze Słowenii, to chyba wie co mówi ;)

Me...........l.

2016-10-14, 13:37
Jak dla mnie to ten Trump może się i zesrać na wizji na klatę Clinton, co mnie obchodzi szopka w hamburgerolandii, moje życie nie będzie lepsze gdy wygra jeden albo ta druga i nie wpłynie to na moją sytuację finansową, a wizy nie zostaną zniesione i tak czy tak

KrisCFC

2016-10-14, 15:43
Oburzeni? Oni to są naprawdę głupi... :D

unknownman

2016-10-14, 22:43
@Menthol może cię to nie obchodzić, ale nie pie**ol że to nie wpłynie na twoją sytuację. W 1933 tacy jak ty też pewnie mówili " chu..j mnie obchodzi czy wybiorą Hitlera czy innego Hansa, to nie zmieni mojej sytuacji". Jednak zmieniło. Ameryka niby daleko za wodą, ale ma duży wpływ na politykę światową, europejską, stosunki z Rosją itp.