18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amerikan drim

huncfot130 • 2021-04-13, 22:55
Nic tylko zbierać na bilet



A może to taka moda zapożyczona z Paryża?

KaprysLosu

2021-04-14, 02:50
Heliar napisał/a:

Ile razy można objeżdżać ten sam kwartał?



do skutku... ktoś sobie przeklika materiał i odniesie wrażenie, że ziomuś całe miasto zjechał, a nie że filmuje tylko 1 uliczkę w kółko

Isaburo

2021-04-14, 03:28
Ignoranci... Dobrze wam nie?! pod cycem mamusi. Byłem wśród takich bo zabrakło możliwości. ale poskładałem te pie**olone pie**olone puzzle i znalazłem swój byt. Znalazłem to co dla człowieka najcenniejsze, Poczucie bezpieczeństwa...

zlosnik

2021-04-14, 04:27
rosną następcy tej k***y floyda.

DEADmanPL

2021-04-14, 05:26
Isaburo napisał/a:

Ignoranci... Dobrze wam nie?! pod cycem mamusi. Byłem wśród takich bo zabrakło możliwości. ale poskładałem te pie**olone pie**olone puzzle i znalazłem swój byt. Znalazłem to co dla człowieka najcenniejsze, Poczucie bezpieczeństwa...



Pfff... myślisz, że każdy kto nie wylądował wśród cpunów jak ty żyje pod cycem matki? Nawet mi cie nie żal. Skoro nie zdajesz sobie sprawy, że można po prostu zapewniac sobie samemu większy wachlarz możliwości, chocby przez to, że się nie jest debilem i czemukolwiek się w życiu poświęciło na tyle czasu, wysiłku i ciżękiej pracy żeby robic to dobrze ;)

Pietras

2021-04-14, 06:02
Sami czarni murzyny zasr... Nieroby do roboty album do białego zapuer. Za miskę ryżu

t_zg

2021-04-14, 08:58
Troche to wyglada jak w serialu the Walking Dead

Stonka

2021-04-14, 10:22
mygyry napisał/a:

Spoko jest BLM



I pewnie ceny nieruchomości w tej okolicy poszły mocno w dół. Bo kto by chciał mieszkać koło cwanej murzynki.

Marcmich

2021-04-14, 11:27
Chryste, po prostu ludzie cieszący się życiem i podzielający wspólne pasje...

nooe

2021-04-14, 11:36
Grafika prawie jak w GTA...

ra0mir

2021-04-14, 12:24
Powinni wziąć kredyt, zmienić pracę...

Asuritta

2021-04-14, 13:04
Wszystko zaczęło się od Trawki i Alkoholu ... a kończy właśnie tak.

Pigwa82

2021-04-14, 14:05
Bandzior020 napisał/a:

Łódź przy tym to Wenecja..



Chyba nie byłeś w Wenecji tam bardziej śmierdzi robaczku xd

Wiewór

2021-04-14, 14:39
Filadelfia. Kolebka amerykańskiej praworządności, kapitalizmu i wolności. Wygląda gorzej niż Bagdad i Sosnowiec razem wzięte.
Wlasnie tacy amerykańscy oligarchowie jak Trump doprowadzili do tego że w USA nastąpił niewspółmierny podział wypracowanych pieniędzy. Bogacze są jeszcze bogatsi a biedni biedniejsi niz kiedykolwiek.
1% Amerykanów posiada 99% własności prywatnej. Ten 1% przez lata wmawiał innym że komuna czyli solidarność społeczna i prawa pracownicze to największy wróg świata. Amerykanie w to uwierzyli i skończyli tak jak widać na filmiku.
Oczywiście komuna jest złem wcielonym ale to co widać na tym filmiku to skutki krwawego amerykańskiego kapitalizmu bez praw pracowniczych, dostępu do opieki zdrowotnej, urlopów, płatnego chorobowego. Ziemia obiecana krwiożerczych korporacji.
Jak pisałem że w USA dla przeciętnego człowieka jest nędza to mnie wyśmiewano. Dziś tak wygląda całe USA a obraz bogatych wesołych ludzi w telewizji to pudrowanie trupa.