18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

American Ninja Warrior

~Angel • 2015-09-15, 12:55
Do wygrania 1 000 000$


Du...........77

2015-09-15, 18:01
Filuuuu napisał/a:

Najbardziej mnie śmieszy jak ludzie przez pół życia siedzą na siłowni a 2km nie przebiegną. Co mi z tego że w łapie ponad 60 cm jak kondycji, szybkości, zwinności k***a zero. Wiadomo, każdy chce dobrze wyglądać no ale ćwiczy się też po zdrowie i sprawność fizyczną za którymi idzie oczywiście też wygląd.

Koleś na filmiku prawdziwy kozak a nie ludzie chmury z siłowni.


60cm? Tyle nawet czołówka IFBB jeżdżąca na mr. Olympia nie ma.
Nawet 55 Arnolda to bujda - wszyscy jego koledzy zgodnie twierdzą, że miał może z 52cm.
Większość ludzi bez "witamin" 42 cm w bicku nie przekroczy. Trenuję prawie 6 lat, zaczynałem z kilkoma kolegami (nikt z nas nie był fizyczną lebiegą) i mój wynik w postaci 43,5 cm jest jak dotąd najwyższy. Ale stosuję jedynie dietę, żadnych odżywek, tudzież innych świństw.

mesjasz19

2015-09-15, 18:48
Odżywki to złooo, gorsze niż sterydy, mówi to wam Duke77.

ari4

2015-09-15, 19:00
Chyba ten filmik ma jakiś przekaz podprogowy. Wk***iające czerwone klatki.

koxu42

2015-09-15, 19:04
Jego laska miała niezły zaciesz na myśl o 1 milionie dolców.

Du...........77

2015-09-15, 19:07
mesjasz19 napisał/a:

Odżywki to złooo, gorsze niż sterydy, mówi to wam Duke77.


Jeśli nie wiesz, jakie normy musi spełniać coś, co ma status suplementu, to się nie wypowiadaj. (podpowiem - może tam być cokolwiek)
Zawsze tymi odżywkami szprycują się c**y, które 80 kilo na płaskiej nie wycisną i najczęściej po 3 miesiącach już ich nie widuję. :lol: Odżywki to nie zło, ale chemicznie przetworzone żarcie, zawierające trochę składników odżywczych i zapychacza. W sam raz dla bezrefleksyjnych łykaczy kitów z menshealth'a i innych komercyjnych magazynów. Na okładkach których znajdują się goście, którzy biją koks od 16-go roku życia i twierdzą, że są "vegetarian full natural bodybuilders".
Dieta to podstawa, jak ktoś nie dostarcza ze 4k kalorii i 120-150 g. białka, z dobrego jakościowo żarcia, dziennie, to żadne odżywki mu nie pomogą.

werewolfer

2015-09-15, 21:12
O kutfa jezus gibon....

Duke77 napisał/a:


Jeśli nie wiesz, jakie normy musi spełniać coś, co ma status suplementu, to się nie wypowiadaj.

chłopie Ty masz 21 lat, skad mozesz wiedziec co jest osiagalne, moi znajomi ktorzy trenuja po 9, 10 lat spokojnie maja 48/49 w bicku, ale to trzeba miec wiecej lat przetrenowanych. a suple sa dobre jak ktos pracuje i nie ma czasu zjesc.

BulletTime

2015-09-15, 21:39
Ezio Auditore da Firenze może się schować

Du...........77

2015-09-15, 22:14
werewolfer napisał/a:

O kutfa jezus gibon....

chłopie Ty masz 21 lat, skad mozesz wiedziec co jest osiagalne, moi znajomi ktorzy trenuja po 9, 10 lat spokojnie maja 48/49 w bicku, ale to trzeba miec wiecej lat przetrenowanych. a suple sa dobre jak ktos pracuje i nie ma czasu zjesc.


Jeśli Twoi znajomi mówią Ci, że osiągnęli 48/49 w bicku bez kłucia dupy...z całym szacunkiem, ale robią Cię w ch*ja.
Genów nie przeskoczysz. Staż nie ma tutaj nic do rzeczy. Każdy ma swoje ograniczenia, są oczywiście ludzie lepiej predystynowani do budowy mięśni, ale to nie są aż tak kosmiczne różnice. Nie da się zbudować aż tyle mięśnia bez koksu. Nawet w podrzędnych amatorskich zawodach nie da się bez niego wystartować.
Są przypadki 1 : miliard ludzi o niebywałych genach, ale najczęściej przyczyną tak dobrych rezultatów jest ukradkiem konsumowany metanabol. Kilkanaście tak dużych osób się mi zarzekało, że są czyści, zawsze prędzej, czy później prawda wychodziła na jaw. Dorabiałem jako trener personalny w pewnej popularnej sieci krakowskich siłowni. Wszyscy ci "naturalsi" byli bardziej, lub mniej naszprycowali i robili mniejsze/większe cykle.

kondzio63221

2015-09-15, 22:27
No dobrze, ale wytłumaczy mi ktoś, jaki jest sens wrzucania tak długiego filmiku na player sadola? Przecież to mi się nigdy nie zbuforuje.

danielbv

2015-09-16, 02:07
Kobieta też swoje potrafi

booohal

2015-09-16, 09:18
:shock:
A ja stękam jak wstaję z łóżka...

werewolfer

2015-09-16, 09:31
Duke77 napisał/a:


Jeśli Twoi znajomi mówią Ci, że osiągnęli 48/49 w bicku bez kłucia dupy...z całym szacunkiem, ale robią Cię w ch*ja.



Nie mam zamiaru sie klocic, ale gdzies w jakies publikacji czytalem, ze uklad nerwowy i kostny czlowieka moze maksymalnie osiagnac te 50 cm w bicu bez koksu i to jest taki limit niby. Nie przytocze teraz tej publikacji bo nie pamietam gdzie to czytalem a nie mam czasu szukac teraz. A co do moich kumpli to oni nie sa wyrzezbieni dlutem i tam napewno z 1,5 cm obwodu jest nalane tluszczykiem. Poza tym sa ludzie ktorzy po prostu z natury sa wieksi, mialem kolege w klasie ktory nie byl otluszczony ale mial rece po prostu 2 razy grubsze niz reszta, taki pochodzi na silke ze 3 lata i bedzie mial 45 bez problemu. Dobra spadam, zagadalem sie, pozdrawiam

pakicito

2015-09-17, 08:33
Cytat:

Co mi z tego że w łapie ponad 60 cm jak kondycji, szybkości, zwinności k***a zero


trzeba też mieć zdolność myślową, żeby takiego 60 cm w łapie zaatakować

BiszkoptWE

2015-09-20, 02:13
To jest niesamowite :! co on odj***ł :O