18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

AMEN

JADOWITY_SZCZYMSZYL • 2015-08-17, 17:31
:D nie mam pojęcia jak to opisać :P

znalezione na FB

Górnik_Roku

2015-08-17, 17:44
Brakuje jeszcze tego, żeby by spasiony.

kalijanek

2015-08-17, 19:02
za kpiny z kościoła zawsze masz u mnie piwko, zzzawsze

Essent

2015-08-17, 19:04
Czarnemu już się nawet chodzić nie chce??

mrlewy

2015-08-17, 19:05
kalijanek napisał/a:

za kpiny z kościoła zawsze masz u mnie piwko, zzzawsze



A w którym momencie tu są kpiny? :wtf: Ot, koleś na segweju pojechał do komunii. Nie widzę tu żadnej kpiny.

mygyry

2015-08-17, 19:25
@up kpiną jest jego inteligencja

Sayagin666

2015-08-17, 19:39
kalijanek napisał/a:

za kpiny z kościoła zawsze masz u mnie piwko, zzzawsze



kilka lat pozniej :

tak prosze ksiedza, oczywiscie, ze jestem wierzacy, chcielibysmy ceremoni z organista, kwiatami i ze wszystkim... tak jest prosze ksiedza, oczywiscie prosze ksiedza...

kalijanek

2015-08-17, 20:15
ja tam jestem niewierzący w odróżnieniu od was ale i tak rozumiem, że podjechać na rowerze czy deskorolce czy na wrotkach po komunie świętą, która podobno jest ciałem waszego boga, to chyba tak trochę nie za bardzo co? No to jak to jest wy prawdziwi polacy i prawdziwi katolicy?

Jebus_Chytrus

2015-08-17, 21:36
Mówię im "Ciało Chytrusa" (xD), a na ch*ju mam opłatek :amused: .

pve11

2015-08-17, 22:54
kalijanek napisał/a:

ja tam jestem niewierzący w odróżnieniu od was ale i tak rozumiem, że podjechać na rowerze czy deskorolce czy na wrotkach po komunie świętą, która podobno jest ciałem waszego boga, to chyba tak trochę nie za bardzo co? No to jak to jest wy prawdziwi polacy i prawdziwi katolicy?


Widziałem gościa co na wózku inwalidzkim podjechał, więc chyba można podjeżdżać.

ho...........zo

2015-08-17, 23:21
Sayagin666 napisał/a:



kilka lat pozniej :

tak prosze ksiedza, oczywiscie, ze jestem wierzacy, chcielibysmy ceremoni z organista, kwiatami i ze wszystkim... tak jest prosze ksiedza, oczywiscie prosze ksiedza...


k***a, to że ty nie trzymasz się swoich poglądów to nie znaczy, że wszyscy tak mają.

fantastico

2015-08-17, 23:30
Sayagin666 napisał/a:



kilka lat pozniej :

tak prosze ksiedza, oczywiscie, ze jestem wierzacy, chcielibysmy ceremoni z organista, kwiatami i ze wszystkim... tak jest prosze ksiedza, oczywiscie prosze ksiedza...



Obciągasz księżu?

5987389

2015-08-17, 23:32
Nie rozumiem sk***ysynów ateistów którzy szydzą z religi. Jedynym wytłumaczeniem jest wiek, bo sam przechodziłem przez to w liceum (bo to nielogiczne- boga nie ma...), ale nauczyłem się jak ważną rolę pełni religia i wiara w przetrwaniu cywilizacji i ogólnie naszej historii. Religia to nie tylko opowieść w którą się wierzy, ale też wspólnota, tradycja naszych przedków, źródło motywacji. Ma równie wiele wad co zalet- manipulacja nieświadomymi prawie jak w mafii, korupcja, księża pedofile ( :D )... Mimo wszystko obiektywnie podchodząc do tematu taki staroświecki, oczyszczony kościół przydałby się dla równowagi z islamem w dzisiejszych czasach. Jestem ateistą, ale szanuję religię mojego kraju ! Najsmutniejsze patrząc na wasze komentarze jest to że religia stała się teraz czymś wstydliwym, podmiotem pogardy wręcz. ch*jowe czasy nastały

disturbed666

2015-08-17, 23:41
co za antrychryst sk***ysyn j***ny ! zobaczymy czy będzie taki mądry w Dniu Sądu Ostatecznego !

I_am_G

2015-08-17, 23:44
Można to nazwać kpina ponieważ nie uklęknął na kolanach przed przyjęciem ciała Chrystusa.