18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Halman

2019-07-15, 12:30
naprawdę ktoś uważa ze jedna, druga czy trzecia firma kurierska jest lepsza czy gorsza? toż to k***a zależy od charakteru kuriera, czy ma jeszcze duzo przesyłek, czy też od jego indywidualnego humoru na dany dzień...

nowynick

2019-07-15, 12:45
HAL9000/2 napisał/a:

naprawdę ktoś uważa ze jedna, druga czy trzecia firma kurierska jest lepsza czy gorsza? toż to k***a zależy od charakteru kuriera, czy ma jeszcze duzo przesyłek, czy też od jego indywidualnego humoru na dany dzień...




HAL żadna nie jest 100% rzetelna, tylko chociaż nie pie**olą jacy to oni cacy a konkurencja nie....

Zordonek

2019-07-15, 12:59
dlatego lepiej zamówić do paczkomatów in-post wtedy nie rzuci wcale bo nie będzie miał okazji

Shanttyy

2019-07-15, 14:29
Zordonek napisał/a:

dlatego lepiej zamówić do paczkomatów in-post wtedy nie rzuci wcale bo nie będzie miał okazji



Taaa, a do paczkomatu paczki przylatują na skrzydłach nadziei...

Oponka

2019-07-15, 17:49
młody pewnie dopiero, co zaczął tę pracę i się stara, za to ten z UPS widać, że stary wyjadacz i ma już tak wyj***ne, że mogą go wyj***ć

egonx

2019-07-15, 18:20
Najpierw przyjzyjcie się dobrze, ja też bym jebnął paczka jak bym węże na wycieraczce zobaczył.

olo1990pl

2019-07-15, 18:42
@Zordonek przy mnie w zimie gość z paczkomatów wysypał cały worek małych/średnich paczek wprost w breję z lodu, piachu i soli (akurat jak serwisowali paczkomat wracałem z pracy i nie chciało mi się specjalnie po paczkę zapierdzielać z powrotem, więc sobie stanąłem z boku i patrzyłem co robią).
Jak zobaczył, że wyciągam telefon to chyba zrobił rekord w pakowaniu paczek do szuflad (a chciałem tylko sprawdzić godzinę). Miałem wtedy do odbioru akumulatorki i zwykłe baterie (kupuję je hurtem na alledrogo) i na szczęście kartony nie przesiąknęły (mimo, że paczka była zafoliowana to wewnętrzny karton był mokry z zewnątrz).

Choć i tak lepiej to niż kurier widmo. Jedynie z DHL mam dobre relacje, bo "sąsiad" z bloku obok pracuje i zabiera paczki na nasze osiedle na ostatni kurs. Z kurierów jeszcze Pocztex i odbiór w Żabce/punkcie PP, jest ok bo mam je pod domem (20m od siebie są :P ).

Black Snake

2019-07-15, 20:24
olo1990pl napisał/a:


Choć i tak lepiej to niż kurier widmo. Jedynie z DHL mam dobre relacje, bo "sąsiad" z bloku obok pracuje i zabiera paczki na nasze osiedle na ostatni kurs. Z kurierów jeszcze Pocztex i odbiór w Żabce/punkcie PP, jest ok bo mam je pod domem (20m od siebie są ).



Pracuję w DHL :D byś widział co się wyprawia na magazynie to byś zmienił zdanie. Najbardziej wk***iające jest jak dostaję rozpiedoloną paczkę... i muszę ją zawieźć do klienta... I później ja zjeby dostaję -.-

grrronek

2019-07-15, 20:45
j***ć reklamy Amazona.

Cruciator

2019-07-17, 08:18
grrronek napisał/a:

j***ć reklamy Amazona.



Jak i cały Amazon

qmaverickq

2019-08-10, 22:00
HAL9000/2 napisał/a:

naprawdę ktoś uważa ze jedna, druga czy trzecia firma kurierska jest lepsza czy gorsza? toż to k***a zależy od charakteru kuriera, czy ma jeszcze duzo przesyłek, czy też od jego indywidualnego humoru na dany dzień...



jak firma wybierze i nauczy pracownika co ma robić i będzie za to go nagradzać, to ch*j z tym jaki kto ma charakter. Myślisz, że jak psa nauczysz gryźć, to znaczy, że ma zły charakter? Gówno! Trzeba wpajać dobre zachowanie pracownikom i za to nagradzać, a jak są ch*jowi to wypie**alać do łopaty czy tam straży miejskiej.