18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Amazon GO

Belweder • 2020-06-19, 00:39
Amazon wprowadza nowy rodzaj zakupów, zgodny z najnowszymi trendami zakupowymi w USA.

mygyry

2020-06-19, 07:14
Gdyby bóg sprawił nagle że każdemu złodziejowi znikną kończyny, to musielibyśmy czarnych zaliczyć jako gatunek kadłubków

hanney

2020-06-19, 09:16
Takie sklepy już funkcjonują w USA i z tego co słyszałem, pewna grupa kolorystycznie podejrzanych, po zrabowaniu takiego sklepu nieźle się zdziwiła sprawdzając stan swoje konta, gdyż okazuje się, że brameczki ładnie wyczytały ich dane z telefonów ściągając należyte pieniądze.

Kostor

2020-06-19, 09:41
hanney napisał/a:

Takie sklepy już funkcjonują w USA i z tego co słyszałem, pewna grupa kolorystycznie podejrzanych, po zrabowaniu takiego sklepu nieźle się zdziwiła sprawdzając stan swoje konta, gdyż okazuje się, że brameczki ładnie wyczytały ich dane z telefonów ściągając należyte pieniądze.



Cos mi sie nie chce w to uwierzyc... czarni i konta bankowe?

ra0mir

2020-06-19, 09:45
hanney napisał/a:

Takie sklepy już funkcjonują w USA i z tego co słyszałem, pewna grupa kolorystycznie podejrzanych, po zrabowaniu takiego sklepu nieźle się zdziwiła sprawdzając stan swoje konta, gdyż okazuje się, że brameczki ładnie wyczytały ich dane z telefonów ściągając należyte pieniądze.



Co ty za przeproszeniem pie**olisz?
Trzeba miec konto i apke Amazon Go zainstalowaną oraz nadane uprawnienia do tego...

hanney

2020-06-19, 10:54
ra0mir napisał/a:

Co ty za przeproszeniem pie**olisz?
Trzeba miec konto i apke Amazon Go zainstalowaną oraz nadane uprawnienia do tego...



Ja pie**ole, serio?

Napisałem, że słyszałem, a nie, że tak musiało być czy tak z pewnością było, także uspokój swoje małe jąderka i zachowuj się jak człowiek, który potrafi czytać ze zrozumieniem, a nie niestabilny kmiot, który na sadolu musi udowadniać kto tu jest szeryfem.

I uważasz, że żaden z tych bambusów takiej apki nie miał? To twoje założenie?

ra0mir

2020-06-19, 11:19
hanney napisał/a:

Ja pie**ole, serio?
Napisałem, że słyszałem, a nie, że tak musiało być czy tak z pewnością było, także uspokój swoje małe jąderka i zachowuj się jak człowiek, który potrafi czytać ze zrozumieniem, a nie niestabilny kmiot, który na sadolu musi udowadniać kto tu jest szeryfem.
I uważasz, że żaden z tych bambusów takiej apki nie miał? To twoje założenie?



Serio. Tak. Tak.
Jeszcze jakieś pytania?

Ja słyszałem, że planeta Nibiru ma nas rozj***ć w tym roku... Po ch*j plotki powtarzasz? Sprawdź i dopiero pisz, ja pie**ole jaka papla. A moje jąderka by ci grdykę wybiły.

hanney

2020-06-19, 11:50
ra0mir napisał/a:

Serio. Tak. Tak.
Jeszcze jakieś pytania?
Ja słyszałem, że planeta Nibiru ma nas rozj***ć w tym roku... Po ch*j plotki powtarzasz? Sprawdź i dopiero pisz, ja pie**ole jaka papla. A moje jąderka by ci grdykę wybiły.



Plotki to mówią, że bierzesz po same bile za butelki po piwie. Po ch*j się nie nauczyłeś czytać ze zrozumieniem? Naucz się i dopiero wtedy komentuj, ja pie**ole ale zjeb. Podszkol się z anatomii, bo twoją grdykę to mógł twój wujek smyrać ku*asem, a nie wybić.

willoo

2020-06-19, 14:24
hanney napisał/a:

Ja pie**ole, serio?
Napisałem, że słyszałem, a nie, że tak musiało być czy tak z pewnością było?


to po ch*j powielasz takie brednie? Wystarczy chwilę się zastanowić żeby zrozumieć że to bzdura jak płaska ziemia. Każdą ciemnotę ci mozna wcisnąć ?

hanney

2020-06-19, 15:42
willoo napisał/a:

to po ch*j powielasz takie brednie? Wystarczy chwilę się zastanowić żeby zrozumieć że to bzdura jak płaska ziemia. Każdą ciemnotę ci mozna wcisnąć ?



Kocham takich niedouczonych kmiotów, dla których informacja zawsze jest czarna lub biała, a przekazywanie informacji, które niekoniecznie są sprawdzone nie ma sensu - dzięki takiej postawie mieliśmy 9/11, i wiele innych ciekawych zamachów. Gdzie napisałem, że wierzę, że tak było lub uznaje to za fakt? Nigdzie, bo te info jest niesprawdzalne, jedne źródła mówią, że to fake, a inne, że niekoniecznie, a jeszcze inne, że Amazon chce wyciszyć sprawę, bo wyszłoby na to, że skanery do apki to tylko przykrywka i w sklepach są obecne inne mechanizmy sprawdzające obywatela i mające dostęp do jego kasy. Także naucz się pisać wyp***ku, gdyż nie daje się spacji przed znakami interpunkcyjnymi, a potem powtórz czytanie ze zrozumieniem.

willoo

2020-06-19, 15:57
Wyp***ka masz w majtkach. Dojeb się jeszcze do ilości sylab w zdaniu. Typowy trolu, nie masz żadnych argumentów na swoją głupotę to obrażasz rozmówcę. Szkoda strzępić ryja na takie zero.

hanney

2020-06-19, 16:44
willoo napisał/a:

Wyp***ka masz w majtkach. Dojeb się jeszcze do ilości sylab w zdaniu. Typowy trolu, nie masz żadnych argumentów na swoją głupotę to obrażasz rozmówcę. Szkoda strzępić ryja na takie zero.



- zaznacz w wypowiedzi, że coś nie jest potwierdzonym faktem
- jakiś debil uważa, że to nieprawda, nie podając dowodów, a jedynie używając ad personam
- wytknij debilowi błędy w logice, błędy w założeniach, a także pisowni
- debil nadal nie rozumie o co chodzi, nie przyzna się, że nie potrafi czytać i, że zaatakował autora z dupy, więc odbiera mu prawo do pisania komentarzy, bo przecież po ch*j pisać o rzeczach, które są niepotwierdzalne
- debil broni swojego analfabetyzmu znów używając ad personam

Jeśli ktoś tu jest debilem to raczej ta osoba, która pomimo skończenia szkoły podstawowej nadal pisze jak analfabeta.

Brawo, właśnie udowodniłeś, że jesteś klasycznym, przeciętnym obywatelem tego kraju, którego szczytem marzeń jest opel vectra, działeczka za miastem i zimne tanie piwo, idę o zakład, że nie skończyłeś żadnych studiów - to tłumaczy błędy w logice i składnie przedszkolaka.

Dawaj argumenty dlaczego błędem z mej strony było napisanie tamtego komentarza, najlepiej w punktach, panie eseisto! Dasz radę czy ci się te ostatnie dwa neurony przepalą?

ra0mir

2020-06-19, 21:35
willoo napisał/a:

Wyp***ka masz w majtkach. Dojeb się jeszcze do ilości sylab w zdaniu. Typowy trolu, nie masz żadnych argumentów na swoją głupotę to obrażasz rozmówcę. Szkoda strzępić ryja na takie zero.



Daj mu spokój, on jest upośledzony. Typowy foliarz...

remus7

2020-06-19, 22:04
Zwróćcie uwagę między 10 a 15 sekundą jebańcy biorą banany po 10 albo 15 kg na raz, przecież tego nawet nie zjedzą, kradną bo natura wzywa

hanney

2020-06-19, 22:35
ra0mir napisał/a:

Daj mu spokój, on jest upośledzony. Typowy foliarz...



Masz jakiś argument czy po prostu cię to przerasta? Jestem foliarzem bo twój mały móżdżek tak mówi, bo nie potrafisz się wysłowić rzeczowo, nie potrafisz uargumentować swojego osądy, bo opiera się wyłącznie na "odczuciu"? Klasyczny efekt Dunninga-Krugera.