18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Amazon GO

Belweder • 2020-06-19, 00:39
Amazon wprowadza nowy rodzaj zakupów, zgodny z najnowszymi trendami zakupowymi w USA.

ra0mir

2020-06-20, 10:21
hanney napisał/a:

Masz jakiś argument czy po prostu cię to przerasta? Jestem foliarzem bo twój mały móżdżek tak mówi, bo nie potrafisz się wysłowić rzeczowo, nie potrafisz uargumentować swojego osądy, bo opiera się wyłącznie na "odczuciu"? Klasyczny efekt Dunninga-Krugera.



Przecież nawet nikt nie czyta tych twoich wypocin...
Widzę, że strasznie wierzysz i próbujesz udowodnić,że jesteś mądrzejszy od innych.
Nikt tak nie uważa tylko ty i mama z którą mieszkasz.

hanney

2020-06-20, 17:03
"Widzę, że strasznie wierzysz i próbujesz udowodnić,że jesteś mądrzejszy od innych." - dlaczego więc, potrafisz to uargumentować czy nadal posługujesz się subiektywnym odczuciem?

"próbujesz udowodnić" - musiałbyś użyć argumentów, ażebym mógł się do nich odnieść i może gdybyś miał ciutkę pojęcia o podstawach NAUKI, to rozmowa miałaby jakikolwiek sens, ale zachowujesz się dokładnie tak samo jak dziecko, które nie potrafi przyjąć do wiadomości, że chleb pisze się, przez B, a nie P - "jak to padre, przecież słyszę P!", ach, i te cudowne inwektywy!

Powiedz mi, jak to możliwe, że wiem, iż nie jesteś ani inżynierem, ani lekarzem, prawnikiem, analitykiem medycznym, farmaceutą? Skąd wiem, że nie masz za sobą żadnej dobrej szkoły, żadnego dorobku intelektualnego, a jedynie życie robola, który uwielbia teorie spiskowe i udaje mędrca przed swoją opóźnioną rodziną, a na koniec który uwielbia tanie alkohole, którego żona ma obwisłą i owłosioną dupę?

ra0mir

2020-06-22, 23:01
hanney napisał/a:

"Widzę, że strasznie wierzysz i próbujesz udowodnić,że jesteś mądrzejszy od innych." - dlaczego więc, potrafisz to uargumentować czy nadal posługujesz się subiektywnym odczuciem?
"próbujesz udowodnić" - musiałbyś użyć argumentów, ażebym mógł się do nich odnieść i może gdybyś miał ciutkę pojęcia o podstawach NAUKI, to rozmowa miałaby jakikolwiek sens, ale zachowujesz się dokładnie tak samo jak dziecko, które nie potrafi przyjąć do wiadomości, że chleb pisze się, przez B, a nie P - "jak to padre, przecież słyszę P!", ach, i te cudowne inwektywy!
Powiedz mi, jak to możliwe, że wiem, iż nie jesteś ani inżynierem, ani lekarzem, prawnikiem, analitykiem medycznym, farmaceutą? Skąd wiem, że nie masz za sobą żadnej dobrej szkoły, żadnego dorobku intelektualnego, a jedynie życie robola, który uwielbia teorie spiskowe i udaje mędrca przed swoją opóźnioną rodziną, a na koniec który uwielbia tanie alkohole, którego żona ma obwisłą i owłosioną dupę?



Jest dokładnie tak jak piszesz XD
A teraz zmykaj z powrotem do swojej piwnicy i pamiętaj, że mama znowu w nocy do ciebie przyjdzie.